Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

tak niestety jest, A6 z motorem 3.0 TDI to minimum 160k pln, A5 to minimum 100k pln. Ciężki będzie wybór i najpewniej bezpośrednio z DE.

Edytowane przez pieron82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybor ja swoja a5 3.0tdi jezdze 2 rok i jestem bardzo zadowolony z wygladu daje rade wnetrze jak w a4 tez jest ok:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta z Myślowic to zły przykład gość nieźle kombinuje tam :) poza tym trzeba doliczyć jeszcze do obu akcyzę. Na dobre 3.0TDI w C7 trzeba mieć 130tyś żeby kupić coś godnego uwagi.

Tyle trzeba mieć na dobrą sztukę :) nie stać mnie na razie. Szukam a5 3.0TDI

http://allegro.pl/jedyne-takie-a6-s-line-abt-2012-avant-jak-nowe-i5243310237.html

Nie dla Ciebie bo nie ma co w nim rezać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dla Ciebie bo nie ma co w nim rezać :grin:

Zawsze coś się znajdzie choćby felga gwint soft itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś drobnostki hihi. A softa już abt zrobił.

Edytowane przez dawidg2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK za C7 3.0 (bez quattro) w pelnym s-line zewnetrznym i wewnetrznym, klima 4 strefy i duza navi plus oczywscie z przebiegiem rzedu 70 tys km to za 90 tys zl idzie dostac a za 110 tys to juz w Audi sprzedaja 2 - 3 letnie bo ktos zostawil w rozliczeniu jak bral kolejna nowa :)

Wiem bo juz bylem o krok od zakupu takowej ale jednak sie rozmyslilem bo budowa domu pochlania mase pieniedzy wiec musze troszke na c7 jeszcze poczekac.

Tak czy owak ceny samochodow w PL sa masakryczne :kwasny:

Gibons co do twojej B8 to sie nie bede wypowiadal bo wiadomo, ze jest za***ista :decayed: No... przydala by sie jeszcze czarna szyba :kox:

Edytowane przez Pawlo 2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C7 na chwilę obecną to mój idol :) swoją droga nie wiedziałem że 3.0TDI występowało bez Quattro ? hmm. Obecnie nie mój budrzet niestety też jestem na etapie działka budowa etc, Na razie na celowniku mam A5 lub BMW X5 lub F10 :) Co do ciemnych szyb odpada nie podoba mi się to w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


a auto nie miało iść na handel? :decayed:

idzie idzie ale jeszcze coś pojeżdzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cicha woda brzegi rwie :wink: karbonów nie chwalę bo to nie mój thing :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...