Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc w konkursie o darmowe studia - prośba o klikanie :)


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

Mam prośbę, biorę udział w konkursie Wyższej Szkoły Bankowej, gdzie zapisałem się na studia.

Konkurs ten polega na zbieraniu punktów, w Polsce jest 9 szkół WSB i na każdą przypada jedna nagroda, więc w grupie poznańskiej chciałbym zająć 1. miejsce.

Nagrodą jest darmowy rok studiowania na WSB na pierwszym roku! Rok nauki na WSB za darmo naprawdę bardzo mi pomoże w starcie w samodzielne i zawodowe życie.

Punkty mogę zbierać za pomocą linku, w który każdy może kliknąć raz na 24 godziny.

Oto link:Twoja przyszłość z WSB .

Wystarczy kliknąć w ten link, żeby odwiedzić stronę, nic więcej tam nie musisz klikać ani wypełniać itp jezyk1.gif

Będę wdzięczny za każde kliknięcie dzisiaj, jutro i przez kilka kolejnych dni.

Z góry dzięki!

Konkurs trwa do 10.08.2013 mrgreen.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wystarczy, że klikniesz w ten link i mi nalicza punkcik ;)

---------- Post dopisany at 10:36 ---------- Poprzedni post napisany at 10:33 ----------

już poprawiłem link :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki :P

Aktualnie mam miejsce 5 w Poznaniu ale 39 w kraju. 538 punktów, a niektórzy mają ok 3000 punktów :facepalm:

Ale zobaczymy, może akurat :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany 08-07-2013 at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2013 at 17:18 ----------

siema!

miałem małe problemy z dostępem do internetu bo jestem za granicą, ale teraz już myślę, że będę miał stały dostęp.

Proszę was o odwiedzanie strony, która jest w pierwszym poście, mam już 3 miejsce i aż szkoda będzie, jak się zmarnuje taka szansa :P

Z góry dzięki!

---------- Post dopisany at 20:38 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

siema!

miałem małe problemy z dostępem do internetu bo jestem za granicą, ale teraz już myślę, że będę miał stały dostęp.

Proszę was o odwiedzanie strony, która jest w pierwszym poście, mam już 3 miejsce i aż szkoda będzie, jak się zmarnuje taka szansa :P

Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustawiłem tą stronę na startową więc kilka punktów Ci wpadnie jeszcze ode mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...