Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zima, czas zbrojenia:kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Żeby nie powiedzieć wyścig zbrojeń:wink:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

Marzy mi się realizacja:

Najmocniejszy AVF w klubie :decayed:

Miało być GTB 17 ale chyba będzie 22:naughty:

Opublikowano

bierz gtb22, na 17tce pewnie nie lepiej by wyszło niz obecnie, a tak set na 230 i swap na 2,7 tylko:grin:

Opublikowano

bardzo doinwestowane auto i piękny kolor - taki jak mój ;D

Elegancko wygląda ;)

Opublikowano

takie sprzeglo z dwumasem pasuje p&p?

cyknij pw jaki koszt

Opublikowano

Armi gwinta masz juz założonego jak sie na tym jezdzi ??

Opublikowano
  • Autor

Nie, gwint leży i czeka na wiosnę. Cały czas jeżdżę kozą:facepalm:

Opublikowano
Żeby nie powiedzieć wyścig zbrojeń:wink:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ----------

Marzy mi się realizacja:

Najmocniejszy AVF w klubie :decayed:

Miało być GTB 17 ale chyba będzie 22:naughty:

plan ambitny chociaż już jest w klubie 1.9tdi a4 b6 AVF 240Ps 460Nm i program jeszcze jest lekko dopieszczany :decayed: i nie jest to moja a4

----------------

takie sprzeglo z dwumasem pasuje p&p?

cyknij pw jaki koszt

pasuje P&P i w oryginale smiało zniesie 450Nm,u mnie od roku znosi 440Nm

by the way twoja a4 to piękna sztuka :wink:

Opublikowano
  • Autor

O proszę, nie wiedziałem, że jesteś takim fanem mocy:naughty:

Opublikowano

moc musi być :decayed: też mam S4 body-a to zobowiązuje :wink:,osobiście znam jedną osobę które wsadzi GTB2260 do a4 b6 z ori puszką filtra powietrza z luzem 12-15mm

Opublikowano
  • Autor

Powoli orientuję się w temacie. Podrzuc proszę na pw (albo moze byc tu) koo masz na mysli.

eh, jestem swiezo po zmianie tablicy rejestracyjnej na prostokatna. Niebiescy zainteresowali sie autem, ktore tak dynamicznie rusza na swiatlach mimo sniegu. Plus dla nich, ze pierwsze co zrobili to sprawdzili trzezwosc.

Opublikowano
a z ciekawosci, do czego to?
to odboje stosowane w ... Żuku poważnie :wink:
Opublikowano

a sprzeglo od avf lub awx do ilu nm wytrzyma?

Opublikowano

AVF ciut więcej bo średnica tarczy 240mm a AWX "tylko" 228mm,BRD spokojnie 450Nm,moje AVF już sie ślizgało na 5 i 6 biegu przy 425Nm :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Takie zimowe próby zdjęciowe:whistling:

P1060246.jpgP1060232.jpgP1060235.jpgP1060238.jpgP1060259.jpg

Opublikowano

ładnie sie prezentuje :kox:

Opublikowano

Tablica dorabiana? Nie czepiaja sie ?

Opublikowano
  • Autor

Czepiają ale mam drugą na magnesy, 30 sekund i zmieniona:naughty:

Opublikowano

Świetna jest, pomysł z rejestracją ekstra.

Nie myślałeś zmienić relingów na czarne ?

Opublikowano

Yebany. Piękne auto i foty też całkiem :slina:

Poważnie uwielbiam to auto. 3 generacja i dalej zdanie nie zmieniłem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.