Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 by Armi - sesja s.25

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam pytanie czemu masz inna głowice,przeciez ori głowice starczaja grubo ponad 200ps

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

mam pytanie czemu masz inna głowice,przeciez ori głowice starczaja grubo ponad 200ps

To robił silver leon, kiedyś się w to wczytywałem.

Nie przejmuję się, silnik to część wymienna. A mój jest w doskonałej kondycji, więc szkoda sobie zaprzątać głowę takimi rzeczami.

Kupiłem kilka gratów do B6, montaż wkrótce (sesja powoli się kończy).

Spryskiwacze mgiełkowe (niepodgrzewane):

P1070994.jpgP1070999.jpg

Taśma led do podświetlenia dekorów P1080005.jpg

Barwa 6-7k (mam nadzieję, że nie wyjdą niebieskie).

Jak dekory będą zdemontowane to od razu zamontuje szufladki chrom, bo leżą już dobre 8 miesięcy :facepalm:

Edytowane przez Armi

Opublikowano

do szufladek nie trzeba demontować dekorów :P

czekam na efekty :)

Opublikowano
  • Autor

do szufladek nie trzeba demontować dekorów :P

czekam na efekty :)

^_^ Dobrze wiedzieć to może wcześniej się za to weźmę.

Opublikowano

do szufladek nie trzeba demontować dekorów :P

czekam na efekty :)

^_^ Dobrze wiedzieć to może wcześniej się za to weźmę.

nie mów Adam że bedziesz robił podświetlane dekory.......

Opublikowano
  • Autor

do szufladek nie trzeba demontować dekorów :P

czekam na efekty :)

^_^ Dobrze wiedzieć to może wcześniej się za to weźmę.

nie mów Adam że bedziesz robił podświetlane dekory.......

Tak, zobaczymy jak to wyjdzie. Nie widziałem jeszcze na żywo jak to wygląda.

Nie chce czerwonych tylko białe.

Opublikowano

Jak Ci sie to podoba to rób :) auto robisz dla siebie :) ja mam czerwone i fajnie zgrywa sie z calym środkiem podświetlanym na czerowno

Opublikowano

kawał dobrej roboty.!

Opublikowano

Ja tam ostatnio miałem okazję w końcu zobaczyć ją na żywo i powiem że jest syte B6 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Słabość. Przy wymianie spryskiwaczy szyb okazało się, że są podgrzewane a mgiełkowe kupiłem zwykłe :facepalm:

A i Wandrzej oszukista wysłał mi jakieś metale :naughty:

P1080010.jpg

Opublikowano
  • Autor

Na początku nie byłem przekonany, po co komu takie blaszki? Ale później zobaczyłem zdjęcia a jak już przyszły to muszę przyznać, że to dobra robota. Na żywo wyglądają dużo lepiej niż na zdjęciach.

Blaszki ładne a zaciski niebieskie. Dlatego pojechałem i umówiłem się na malowanie proszkowe zacisków na czerwono (chyba).

Edytowane przez Armi

Opublikowano
  • Autor

Na czerwonych i na czarnych będą wyglądać dobrze. Seryjnie blaszki są chyba srebrne.

176252437_4_644x461_audi-a4-b6-b7-hamulc

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Cieszę się że się podobają Armi :hi:konstrukcja jest w 90% taka jak ori. Różnią się kilkoma detalami ale swoją funkcję spełniaja :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wreszcie się zebrałem i zamontowałem szufladki chrom.

IMG_4951.jpgIMG_0526.jpgIMG_0534.jpgIMG_0540.jpg

Różnica na duży plus, tym bardziej że moje przyciski były już porysowane.

IMG_4951.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tunel porysowany i pozostałości po telefonie drażnią ale już szukam tunelu 2din.

Opublikowano

dokładnie sam kupowałem od b7 i jest lepszy , lepsza jest ta warstwa czym jest pokryty z b7 bo te z b6 to zaraz z nich ta farba czy costam schodzi

Opublikowano

Nice Car :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dokładnie sam kupowałem od b7 i jest lepszy , lepsza jest ta warstwa czym jest pokryty z b7 bo te z b6 to zaraz z nich ta farba czy costam schodzi

Właśnie mi schodzi farba u góry, między dekorem a szufladkami i na tym zagłębieniu pod ręcznym.

Będę szukał tego z B7 w takim razie.

Edytowane przez Armi

Opublikowano

Brałem ostatnio u tego sprzedawcy w tej samej cenie tunel 2 din i faktycznie przyszedł w idealnym stanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.