Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Rodzaje Lista Liczników - Monochromatyczne I Kolorowe (Wersja Europejska)


Slawek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ma teraz w Swoim A4 B7 2005 R Sedan licznik w kolorze o nr : 8E0 920 981 N

o ile dobrze odczytałem , proszę tu foto z nalepek które były na liczniku :

http://zapodaj.net/35fe17ca7fa15.jpg.html

http://zapodaj.net/fd5aabfe055b4.jpg.html

szukam licznika też w kolorze ale z tym gniazdem na wtyczkę radiową czy jakoś tak pomorze ktoś ??

Pozdro

Trzeba zobaczyć w etce który pasuje pod twój samochód. Wersja silnikowa tak jak w opisie?

Musisz znaleźć europe bo UK nie mają wlutowanej wtyczki do podłączenia zegarka radiowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma teraz w Swoim A4 B7 2005 R Sedan licznik w kolorze o nr : 8E0 920 981 N

o ile dobrze odczytałem , proszę tu foto z nalepek które były na liczniku :

http://zapodaj.net/35fe17ca7fa15.jpg.html

http://zapodaj.net/fd5aabfe055b4.jpg.html

szukam licznika też w kolorze ale z tym gniazdem na wtyczkę radiową czy jakoś tak pomorze ktoś ??

Pozdro

Trzeba zobaczyć w etce który pasuje pod twój samochód. Wersja silnikowa tak jak w opisie?

Musisz znaleźć europe bo UK nie mają wlutowanej wtyczki do podłączenia zegarka radiowego

tak jest auto z podpisu :

A4 B7 Sedan 2005 R 2.0 TFSI kod silnika BPG 200 hp QUATRO wersja USA

właśnie ja się nie znam na tym liczyłem ,że ktoś pomoże

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma teraz w Swoim A4 B7 2005 R Sedan licznik w kolorze o nr : 8E0 920 981 N

o ile dobrze odczytałem , proszę tu foto z nalepek które były na liczniku :

http://zapodaj.net/35fe17ca7fa15.jpg.html

http://zapodaj.net/fd5aabfe055b4.jpg.html

szukam licznika też w kolorze ale z tym gniazdem na wtyczkę radiową czy jakoś tak pomorze ktoś ??

Pozdro

Trzeba zobaczyć w etce który pasuje pod twój samochód. Wersja silnikowa tak jak w opisie?

Musisz znaleźć europe bo UK nie mają wlutowanej wtyczki do podłączenia zegarka radiowego

tak jest auto z podpisu :

A4 B7 Sedan 2005 R 2.0 TFSI kod silnika BPG 200 hp QUATRO wersja USA

właśnie ja się nie znam na tym liczyłem ,że ktoś pomoże

Podaj VIN na priv to coś ci dobiore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie liczniki będą pasowały :

8E0 920 933E

8E0 920 933Q

8e0 920 931Q

prosze o potwierdzenie lub skorygowanie i podanie innych. No i przede wszystkim czy one są kolorowe i mają gniazdo na wtyczkę do podłączenia zegarka radiowego ??

Edytowane przez bartekzks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może ktoś podać kodowanie z manualna na automat? Licznik działał w manualu a teraz ma iść do automatu i klient chce żeby wyświeltał biegi na liczniku

OK, już mam w Adaptacji, w bloku 60 trzeba do wartośći dodać 2 i już jest ok

Edytowane przez Madol1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam pomocy, mam przełożonego audi a4 b7 2006 rok 2.0 TDI i szukam do niego licznika EU czy pomoze mi ktoś z Was z wyborem licznika jaki będzie kompatybilny z moim autkiem?

Podaje numer VIN: WAUZZZ8E26A289352

Czy ten numer licznika 8E0 920 901 H będzie pasował do mojego numeru VIN, proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam pomocy, mam przełożonego audi a4 b7 2006 rok 2.0 TDI i szukam do niego licznika EU czy pomoze mi ktoś z Was z wyborem licznika jaki będzie kompatybilny z moim autkiem?

Podaje numer VIN: WAUZZZ8E26A289352

Czy ten numer licznika 8E0 920 901 H będzie pasował do mojego numeru VIN, proszę o pomoc.

Tak, jeśli chcesz czerwony to dobry nr podałeś. Jeśli chciałbyś kolorowy to Etka podaje 8E0 920 933 DX :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś :

ma teraz w Swoim A4 B7 2005 R Sedan wersja USA licznik w kolorze o nr : 8E0 920 981 N

vin : WUADF68E55A4200791

Czy te liczniki będą pasować ?? Lub proszę o podanie odpowiednich szukam licznika też w kolorze ale z tym gniazdem na wtyczkę radiową czy jakoś tak

8E0 920 933E

8E0 920 933Q

8e0 920 931Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanko moj win to 8Ex3A218086 rocznik 2002 grudzien jaki to rok modelowy i jaki licznik z kolorowum fisem 1.9 tdi Qatrro :)


witam mam pytanko moj win to 8Ex3A218086 rocznik 2002 grudzien jaki to rok modelowy i jaki licznik z kolorowum fisem 1.9 tdi Qatrro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę widać wyjątkiem i również w tym temacie zapytam mądrzejszych kolegów :) Mam autko z czerwonym FISem w dodatku rozlanym więc jak już wymieniać to na kolor. Jakiego numeru szukać? Moj B6 ma nr VIN WAUZZZ8E93A035133 i w dowodzie ma wbitą pierwszą rejestrację 05.07.2002


Potwierdźcie proszę jaka będzie końcówka do mnie - R?


Musisz wymienić ekran na monochromatyczny. Żeby mieć kolorowy, musisz wymienić całe zegary

Dzięki kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę widać wyjątkiem i również w tym temacie zapytam mądrzejszych kolegów :) Mam autko z czerwonym FISem w dodatku rozlanym więc jak już wymieniać to na kolor. Jakiego numeru szukać? Moj B6 ma nr VIN WAUZZZ8E93A035133 i w dowodzie ma wbitą pierwszą rejestrację 05.07.2002

Potwierdźcie proszę jaka będzie końcówka do mnie - R?

Musisz wymienić ekran na monochromatyczny. Żeby mieć kolorowy, musisz wymienić całe zegary

Dzięki kolego ;)

Jeżeli diesel to 930J lub 930JX

A jeżeli benzyna 930K lub 930KX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę widać wyjątkiem i również w tym temacie zapytam mądrzejszych kolegów :) Mam autko z czerwonym FISem w dodatku rozlanym więc jak już wymieniać to na kolor. Jakiego numeru szukać? Moj B6 ma nr VIN WAUZZZ8E93A035133 i w dowodzie ma wbitą pierwszą rejestrację 05.07.2002

Potwierdźcie proszę jaka będzie końcówka do mnie - R?

Musisz wymienić ekran na monochromatyczny. Żeby mieć kolorowy, musisz wymienić całe zegary

Dzięki kolego ;)

Jeżeli diesel to 930J lub 930JX

A jeżeli benzyna 930K lub 930KX

W sensie żebym dobrze skumał - jeśli kupię od diesla to ma być 930J lub JX a jeśli od benzyny to 930K lub KX tak? Od ktorego roku weszly kolorowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolorowe były od 2001 roku. Za odpowiednią dopłatą w salonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie. Kupiłem a4 b6 z 2004 roku i podejrzewam, ze jest w niej zamieniony licznik. Mianowicie auto jest z orginalna rnse, zas licznik ma czerwonego fisa. Poza tym nie dziala pelen fis, sa tylko podstawowe informacje temperatury i zasiegu, nie dziala tempomat, nie wyswietla zadnych informacji z rnse.

Czy dobrze mysle ze z rnse zawsze byly kolorowe fis, czy jednak zdarzaly sie czerwone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie takie pytanie. Kupiłem a4 b6 z 2004 roku i podejrzewam, ze jest w niej zamieniony licznik. Mianowicie auto jest z orginalna rnse, zas licznik ma czerwonego fisa. Poza tym nie dziala pelen fis, sa tylko podstawowe informacje temperatury i zasiegu, nie dziala tempomat, nie wyswietla zadnych informacji z rnse.

Czy dobrze mysle ze z rnse zawsze byly kolorowe fis, czy jednak zdarzaly sie czerwone?

Skąd wiesz że auto jest oryginalnie z RNS-E, sprawdzałeś z kodów wyposażenia? Przeważnie jednak były kolorowe przy RNS-E, choć nie wątpię że z czerwonym też mogło iść, ale to też jest do sprawdzenia w kodach wyposażenia (nawet to jest od razu na wlepce w książce i aucie). Jeśli nie masz podłączonych CANów, to sądzę że RNS-E jest na przejściówce która ma źle połączone piny, lub nie było wcześniej radia i CANów od licznika. FIS przy kolorowym (9Q4) zawsze był pełny, więc jakby ktoś zmieniał licznik to by z manetką raczej nie zmienił, chyba że manetka jest, a kodowania brak. Tempomat to nie od licznika nie działa, tylko pewnie któryś czujnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Licznik z RS4 można spokojnie zamontowac i da się ustawić/zakodować żeby obroty normalnie pokazywał tarczka tam do 9 tys jest no i prędkośc tez ??

te z RS'a są kolorowe ??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się da zakodować, a reszta będzie działać normalnie. Ale trzeba sprawdzić, bo w B7 teoretycznie niektóre liczniki były dedykowane pod dany silnik, jak będę miał czas, sprawdzę co w etce jest.
Każdy licznik który kończy się na 930, 931, 932, 933 jest kolorowy, ale z RS powinien być kolorowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się da zakodować, a reszta będzie działać normalnie. Ale trzeba sprawdzić, bo w B7 teoretycznie niektóre liczniki były dedykowane pod dany silnik, jak będę miał czas, sprawdzę co w etce jest.

Każdy licznik który kończy się na 930, 931, 932, 933 jest kolorowy, ale z RS powinien być kolorowy :)

Ok dzięki czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie wiecie może czy gdzieś w okolicy włocławka zajmuje się ktoś naprawą wyświetlacza w audi a4 b6 bo mi się wylał . Wyświetlacz jest czarno pomarańczowo czerwony i taki bym chciał żeby był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...