Skocz do zawartości
IGNOROWANY

2.5 TDI czujnik temperatury


bajowsado

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie, jako że dopiero co nabyłem v6 2.5 98r i jest to moje pierwsze audi to gdzie w nim znajduje się czujnik temperatury, ile ich jest(to znaczy który na licnzik, który na komputer etc.) No i czy jest to robota na 20 min czy też na kilka godzin, z góry dzięki i prosze o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już, robota na 10 minut jednak :D Po prostu nie chciało mi się przed kupnem zdejmować i patrzeć to zapytałem. Teraz najgorsze co mnie czeka to wymiana odmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem już, robota na 10 minut jednak :D Po prostu nie chciało mi się przed kupnem zdejmować i patrzeć to zapytałem. Teraz najgorsze co mnie czeka to wymiana odmy.

doradzam od razu dolot wyczyścić i klape gasząca.Pare dodatkowych uszczelek ale sie opłaci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie takie straszne jak ci sie wydaje:Dpol godziny roboty

chyba pół dnia ????

kup od razu nowy typ i dłuższe śrubki, fi 6mm, na torx, spokój na wieki,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie takie straszne jak ci sie wydaje:Dpol godziny roboty

chyba pół dnia ????

kup od razu nowy typ i dłuższe śrubki, fi 6mm, na torx, spokój na wieki,.

Plastik is fantastic heh,tak poważnie to 2 dni z wyczyszczeniem dolotu tak jak trzeba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czyli z powodzeniem mogę kupić do mojego AFB z 98r. ten typ odmy? 2.5 TDI V6 SEPARATOR OLEJU ODMA AUDI A4 A6 A8 VW (3517453453) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czyli z powodzeniem mogę kupić do mojego AFB z 98r. ten typ odmy? 2.5 TDI V6 SEPARATOR OLEJU ODMA AUDI A4 A6 A8 VW (3517453453) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Po oznaczeniach, jakie umieścili w tabelce można by twierdzić, że jest to stary typ... Nie kupuj takich rzeczy przez allegro - jedź do sklepu/serwisu i powiedz, że plastikową, a nie szmacianą, przy okazji kupisz to, co Ci jeszcze jest potrzebne, patrz post kudłatego :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ten typ,

w serwisie zapłacisz podobną albo taka sama cenę,

jakby robili problemy że do AFB powinna byc szmaciana, powiedz że chcesz od A6 AKE 2001.

miłej wymiany, jak nie masz dużej ilości różnych narzedzi, małych grzechotek, oczek 12mm, i róznych przekłądek pod imbus i torx to nawet sie nie zabieraj,

potem odpowietrzanie pompy wtryskowej,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ten typ,

w serwisie zapłacisz podobną albo taka sama cenę,

jakby robili problemy że do AFB powinna byc szmaciana, powiedz że chcesz od A6 AKE 2001.

miłej wymiany, jak nie masz dużej ilości różnych narzedzi, małych grzechotek, oczek 12mm, i róznych przekłądek pod imbus i torx to nawet sie nie zabieraj,

potem odpowietrzanie pompy wtryskowej,.

poza wymianą uszczelek podstawy dekla chłodniczki oleju chyba najbardziej znienawidzona czynność przez ludzi, którzy serwisują te silniki... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to ten typ,

w serwisie zapłacisz podobną albo taka sama cenę,

jakby robili problemy że do AFB powinna byc szmaciana, powiedz że chcesz od A6 AKE 2001.

miłej wymiany, jak nie masz dużej ilości różnych narzedzi, małych grzechotek, oczek 12mm, i róznych przekłądek pod imbus i torx to nawet sie nie zabieraj,

potem odpowietrzanie pompy wtryskowej,.

poza wymianą uszczelek podstawy dekla chłodniczki oleju chyba najbardziej znienawidzona czynność przez ludzi, którzy serwisują te silniki... :grin:

Też się przymierzam do wymiany zaworków zwrotnych i zobaczyć co kryje misa olejowa(opiłki,itp)hydraulika i rozrząd.Co do odpowietrzania znalazłem pewien wątek myślę że godzien :)http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-akn-odpowietrzyc-2-5tdi-to-juz-zaden-problem-134183/ ,przepraszam jeśli uraziłem właściciela wątku ale myślę że jest przydatne żeby go promować dla innych forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...