Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a jak długo się to robi? bo nie wiem czy później do roboty zdarzę :decayed:

W Twoim przypadku 3-5h, z innymi silnikami jest różnie.

a to luz napewno zdąrze :]

PS. ludzie pisac sie :decayed:

Opublikowano

To i ja się zapisuję ;)

tak jak się ugadaliśmy - 29 tydzień, wstępnie czwartek :)

Może ktoś jeszcze się pokaże :>? z chęcią poznam audi maniaków :D

Opublikowano
a jak długo się to robi? bo nie wiem czy później do roboty zdarzę :decayed:

W Twoim przypadku 3-5h, z innymi silnikami jest różnie.

ano właśnie....jak z innymi ??

ja mógłbym 22.VII hebla odstawić :wink:

Opublikowano
a jak długo się to robi? bo nie wiem czy później do roboty zdarzę :decayed:

W Twoim przypadku 3-5h, z innymi silnikami jest różnie.

ano właśnie....jak z innymi ??

ja mógłbym 22.VII hebla odstawić :wink:

Normalnie, gdy nie ma niespodzianek, trwa to 3-5h. Dotyczy to głównie aut na VP i PD, w przypadku nowszych na CR to modyfikacja trwa dłużej.

22.VII jak na razie jest wolny :wink:

Opublikowano
a jak długo się to robi? bo nie wiem czy później do roboty zdarzę :decayed:

W Twoim przypadku 3-5h, z innymi silnikami jest różnie.

ano właśnie....jak z innymi ??

ja mógłbym 22.VII hebla odstawić :wink:

Normalnie, gdy nie ma niespodzianek, trwa to 3-5h. Dotyczy to głównie aut na VP i PD, w przypadku nowszych na CR to modyfikacja trwa dłużej.

22.VII jak na razie jest wolny :wink:

On pyta czy w 2,5 tez musisz ecu wyciagac.

Opublikowano

też robiłem u kolegi chipsa , wszystko ok , teraz tylko korekta i gites majonez :0

Opublikowano
a jak długo się to robi? bo nie wiem czy później do roboty zdarzę :decayed:

W Twoim przypadku 3-5h, z innymi silnikami jest różnie.

ano właśnie....jak z innymi ??

ja mógłbym 22.VII hebla odstawić :wink:

Normalnie, gdy nie ma niespodzianek, trwa to 3-5h. Dotyczy to głównie aut na VP i PD, w przypadku nowszych na CR to modyfikacja trwa dłużej.

22.VII jak na razie jest wolny :wink:

On pyta czy w 2,5 tez musisz ecu wyciagac.

Prawdopodobnie tak, ale w tych rocznikach (00r) bywa różnie.

Opublikowano

Dobra ....22 rano jestem u Ciebie :wink: anderllh

mam nadzieję ,ze bez niespodzianek będzie....;)

chociaż jak tak z perspektywy popatrzec .........to zawsze było z tym autem pod górkę ...:polew:

Opublikowano
  • Autor

lista uaktualniona :hi:

Dobra ....22 rano jestem u Ciebie :wink: anderllh

mam nadzieję ,ze bez niespodzianek będzie....;)

chociaż jak tak z perspektywy popatrzec .........to zawsze było z tym autem pod górkę ...:polew:

Artur każda góra kiedyś się kończy :decayed: w końcu musi być z górki :wink:

---------- Post dopisany 18-07-2013 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 19:55 ----------

...

Wczoraj miałem przyjemność poznać Grześka i potwierdzam że facet ma na prawdę dużą wiedzę i "ogarnia" nie tylko temat samego programu - u mojego brata w 1,9tdi słyszalny był na ciepłym silniku delikatny stukot trudny do zlokalizowania bo nie pojawiał się zawsze ale autko wczoraj zostało uleczone:wink: póki co kilka dni testowych i brat wraca na program :wink:

Opublikowano

To i ja się pochwalę :decayed:

Dzisiaj również miałem okazję poznać Grzesia, pełny profesjonalizm i fachowa obsługa. Nie dość że ładnie wystroił mi auto to jeszcze zlokalizował i usunął problem przez który turbo dość późno wstawało. U mnie zabawa trwała 6 godzin ale twardo walczył i nie poddawał się :thumbup1:

Polecam :ok2:

Efekt dzisiejszych prac

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/audi-peaceak-279969/#post3667002

Opublikowano
lista uaktualniona :hi:
Dobra ....22 rano jestem u Ciebie :wink: anderllh

mam nadzieję ,ze bez niespodzianek będzie....;)

chociaż jak tak z perspektywy popatrzec .........to zawsze było z tym autem pod górkę ...:polew:

Artur każda góra kiedyś się kończy :decayed: w końcu musi być z górki :wink:

---------- Post dopisany 18-07-2013 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 19:55 ----------

...

Wczoraj miałem przyjemność poznać Grześka i potwierdzam że facet ma na prawdę dużą wiedzę i "ogarnia" nie tylko temat samego programu - u mojego brata w 1,9tdi słyszalny był na ciepłym silniku delikatny stukot trudny do zlokalizowania bo nie pojawiał się zawsze ale autko wczoraj zostało uleczone:wink: póki co kilka dni testowych i brat wraca na program :wink:

nie parkował gdzieś..,kiedyś ..........,koło 2,5 :naughty::grin::decayed::wink:

sorki za ot :decayed:

Opublikowano

Kumpel ma BMW E46 2.0 150KM diesel lift i jest zainteresowany programem jaka kasa??

Opublikowano
Kumpel ma BMW E46 2.0 150KM diesel lift i jest zainteresowany programem jaka kasa??

EDC16 - 600zł

Opublikowano

Jak skończę mody też zrobię korektę u Kolegi :)

Wysłane z mojego HTC Sensation XE with Beats Audio za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano
  • Autor

Leon wczoraj shamowany i skorygowany - brat jest przezadowolony:decayed:

ze 105km i 250Nm udało się zrobić 136 i 315 :wink:

także nie kombinować nie czekać nie wymyślać tylko się umawiać :kox:

Opublikowano

Witam, brat zakupił ostatnio Grand Scenica 1.9 DCI 120 6b. 2005r. chce wrzucić softa ..jaki byłby koszt ? jakie hipotetyczne przyrosty są takiego motoru ?

Opublikowano
Witam, brat zakupił ostatnio Grand Scenica 1.9 DCI 120 6b. 2005r. chce wrzucić softa ..jaki byłby koszt ? jakie hipotetyczne przyrosty są takiego motoru ?

ok. 320Nm/145-150KM

Koszt modyfikacji 600zł :wink:

Opublikowano

A Kangoo 2002r 1.9dci? On ma chyba teraz 80 /82KM... muł straszny :facepalm:

Da się coś z nim zrobić?

Opublikowano

Gregory kiedy możemy sie spiknąć na korektę

Opublikowano
A Kangoo 2002r 1.9dci? On ma chyba teraz 80 /82KM... muł straszny

Da się coś z nim zrobić?

Nie jest to przypadkiem jeszcze silnik dTi (na pompie rotacyjnej)?

Tak to 210-220Nm/100-105KM - 550zł :wink:

Gregory kiedy możemy sie spiknąć na korektę

Przyszły tydzień pn-śr. Zadzwoń do mnie w niedziele to ustalimy dokłaniej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.