Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grupowy chiptuning z hamownią DYNO Rybnik - Anderllh


seves

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma powodu dla którego musiałbys się przed nami tłumaczyć ;)

Chciałbym być fair i przeprosić wszystkich. Nie jest tak,że specjalnie Was olewałem ostatnio, ale miałem swoje powody (o których nie chciałbym publicznie wspominać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za brak kontaktu z mojej strony w mijającym tygodniu. Miałem inne priorytety - sprawy osobiste.
a takie cuda jak 1.4TDi też robisz?

Takie cuda również :wink:

ok, a czego można się spodziewać z 75km 195Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za brak kontaktu z mojej strony w mijającym tygodniu. Miałem inne priorytety - sprawy osobiste.
a takie cuda jak 1.4TDi też robisz?

Takie cuda również :wink:

ok, a czego można się spodziewać z 75km 195Nm

~230-240Nm/100-105KM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Grześka (anderllh), modził moje padło w październiku i jestem zadowolony. Jak narazie przejechane 3kkm po modzie i wrażenia pozytywne (mimo wszystko apetyt rośnie:wink: ) U mnie wyszło to tak:

raf_sza.jpg

Każdy lubi wyniki na papierze, a ja ze swojej strony dorzuce jak to jedzie, opony zimówki 15", pierwszy filmik z włączonym esp, zapomniałem:facepalm:

0-100

50-120

75-120

139KM i 336Nm, ok 1490kg z kierowcą +- 10kg, poza programem pełna seria, kat jest, egr nie zaślepiony

Szczerze polecam kolege anderllh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

anderllh 2.5 V6 AYM 155km, po wymianie multitronic na manual, co wyciśniesz ciekawego w granicach rozsądku i za ilę ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

anderllh 2.5 V6 AYM 155km, po wymianie multitronic na manual, co wyciśniesz ciekawego w granicach rozsądku i za ilę ?

pozdrawiam

zakładając,że silnik jest zdrowy (co w przypadku 2.5tdi v6 jest już niestety rzadkością) to ~360-390Nm/180-190KM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakiś programik na 1.8 T APU ( 150 ps)manual, ile idzie wydłubać?? i jaki koszt, pw ..

i pytanie czy pierwsze montować downpipe i programik, czy później też można, robi to jakąś różnice w strojeniu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze koszta;)

550zł :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

a jakiś programik na 1.8 T APU ( 150 ps)manual, ile idzie wydłubać?? i jaki koszt, pw ..

i pytanie czy pierwsze montować downpipe i programik, czy później też można, robi to jakąś różnice w strojeniu ??

wysłałem pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze koszta;)

550zł :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

a jakiś programik na 1.8 T APU ( 150 ps)manual, ile idzie wydłubać?? i jaki koszt, pw ..

i pytanie czy pierwsze montować downpipe i programik, czy później też można, robi to jakąś różnice w strojeniu ??

wysłałem pw.

Może sobie zrobie prezent na święta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze koszta;)

550zł :wink:

---------- Post dopisany at 20:43 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

a jakiś programik na 1.8 T APU ( 150 ps)manual, ile idzie wydłubać?? i jaki koszt, pw ..

i pytanie czy pierwsze montować downpipe i programik, czy później też można, robi to jakąś różnice w strojeniu ??

wysłałem pw.

Może sobie zrobie prezent na święta...

Idealnie "pod choinkę" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem ostatnio naszego kolege Grzesia z prośbą o lekką modyfikacje

I wyszło coś takiego,autko zdecydowanie lepiej się zbiera :naughty:

View image: marcin b8 caga

Polcam.Grzegorz naprawde wie co robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Grzegorz

Kolego 2 zasadnicze pytanka

1) co z BEX'a w serii byłbyś w stanie wytargac i w jakich dolarach ?

2) po zaqłożeniu FMIC DP i Wydechu 2.5- 3" i zapewne DV jestes wstanie rzucić sie i pogryźć 250 ? jesli nie to co ewentualnie do zmiany jeszcze i jakie wtedy koszta za program ? i ile NM przewidujesz ? ( wiem ze to troche wróżenie z fusów xD)

pytam gdyż chce przyjechac do ciebie juz skonfigurowany ale chce wiedizec czy bedzie sens w ogole grzebac czy zostawic to co jest i wpakowac tylko program :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...