Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klocki master sport- testowaliscie?


zizel

Rekomendowane odpowiedzi

witam

musze zmienic klocki na przodzie i zastanawiam sie nad klockami MS, co powiecie na ich temat warto?

Mam u siebie, śmietnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciales ? Masz:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buhaha :grin:

dlatego jestem zdania ze nie warto oszczedzac na rzeczach typu hamulce, opony jesli cena/jakosc jest roznica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem zdania ze nie warto oszczedzac ale czasami wysoka cena nie oznacza dobrego produktu...

zalozylem u siebie wczesniej zestaw ATE klocki i tarcze za 440zl...

po pierwsze klocki piszczaly niesamowicie, pylily tak ze alusy caly czas mialem czarne i wytrzymaly 30tys jakos a kosztowaly 180zl...

tarcze takze po tych 30tys wygladaly tragicznie odrazu do wymiany wygladaly gorzej niz oryginaly co mialem wczesniej ktore przejechaly ponad 100tys...

i sobie powiedzialem nigdy wiecej ATE bo nie warte tej kasy

teraz mam zestaw boscha nie dosc ze taniej to nic nie piszczy

choc brat tez u siebie zalozyl klocki boscha to u niego mowi ze piszcza wiec tez nie wiadomo co sie trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja MS polecam, a przynajmniej w kategorii cena/jakosc na pewno wygrywaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciales ? Masz:decayed:

Teraz wiem z WŁASNEGO doświadczenia, że nie warto oszczędzać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki + tarcze MS = porażka, hamowały 1000km potem już hamują poniżej przeciętnej i wydają dziwne dzwięki przy kazdym hamowaniu nie polecam, mimo ze cenowo super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze ferodo plus klocki ms zrobione ok 500km na samym począku lekki pisk potem cisza zobaczymy jak dalej będą się sprawować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perforowane OZ-ty + Ferodo DS Performance

piszczą, skrzypią, pylą, trzeszczą ale jak jebnę z 200 to hamują bez sprzeciwu do samego zera

i nie mam strachu że przy 120 nie ma już hamulców :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem do siebie Tarcze Ferodo + klocki MS dzisiaj mają do mnie dojechać i będzie montaż , zobaczymy jak to będzie napewno będzie lepiej niż na moich teraz ori tarcze i klocki jakieś stp czy uj wie co :D Auto nie hamuje wgl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarcze ferodo i klocku ms hamuja u mnie calkiem ok, wiadoma sprawa ze z tymi klockami nie poszaleje ale do nromalnej jazdy sa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odbył się montaż-tarcze Ferodo i klocki MS.Poprzednie Ate wytrzymały ok 40 tyś,tarcze na złom a klocków już praktycznie nie było.

Teraz elegancko hamuje,zobaczymy jak się dotrze.

Wszystko przeczyszczone,nasmarowane,układ szczelny.Jeszcze tył został do zrobienia.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem jak mialem zmienić hamulce , ms kuszaca cena

Skończyło się na tym ze wziąłem u Dzika tarcze i klocki trw , ponad 500 za komplet na przod, nie zaluje ani złotówki, po 15 tyś klocki dalej grube jak palec a tarcze ledwo wyczuwalny próg , nie piszcza ani nie trzeszczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem MS, ok 2 tyg temu i powiem szczerze ze słabiej hamują od tych poprzednich, miałem chyba ATE, wydaje mi się ze tez bardziej pylą bo felgi jakos pociemniały, tragedii nie ma, jednak następnym razem kupię inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem holenderskie tarcze ABS i klocki textar hamuje super zero piszczenia itd tarcze około 200zł klocki 140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej Mastersporty jeżeli chodzi o klocki hamulcowe ;D Hamują bardzo słabo a do tego ciągle piszczą że mnie to tak wkur.....:wallbash::wallbash: że je chyba wymienie na jakieś inne , tarcze mam ferodo a klocki to porażka myślałem że wytrzymają mi chociaż jutrzejszy wypad nad morze :D będę musiał się chyba przebrać ahah żeby mnie ludzie nie zlinczowali od tego hamowania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie wolno oszczędzać na bezpieczeństwie, dlatego polecam TRW, ATE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perforowane OZ-ty + Ferodo DS Performance

piszczą, skrzypią, pylą, trzeszczą ale jak jebnę z 200 to hamują bez sprzeciwu do samego zera

i nie mam strachu że przy 120 nie ma już hamulców :polew::polew::polew::polew:

Dev, jaka cena za taki zestaw 312, przy klocku 74 mm nie 71, jaka żywotność klocka przy tej tarczy, ewentalnie tarcza oz a klocki premier???

ja do tej pory mam ferodo tarcze i klocki premier, jak narazie najtrwalszy zestaw jaki miałem,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze ok 700 klocki ok 500

Jezdze na nich kilka lat, sa tak samo zywotne jak zwykle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...