Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciśnienie oleju kontrolka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie ori siedziała masa uszczelniająca i nawet w ETCE sprawdzałem i było o tym info. Może zależy od modelu silnika i rocznika.

Opublikowano

W Twoim roczniku w ori wydaniu na pewno byla

Opublikowano

Tylko że ja mam silnik APU z 2000 roku

Opublikowano

A co masz w awatarze hm ?:facepalm:

Opublikowano

Samą prawdę :grin: A4 z 95r z silnikiem ADR po SWAPie jakieś 2 miesiące temu na APU :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Z tą masą uszczelniającą to jest tak. Miałem ją kupić ale jak zajechalem do mechanika zapytac co jeszcze kupic powiedzial ze ma mase poniewaz w swojej Audiolce czyscil miche i mu zostało, wiec nie kupilem. A z uszczelek nad miche to w sklepach mieli jakis badziewny zamiennik za 22 zł... wole juz ta masę.

Opublikowano

Ja mam podobny problem z ciśnieniem oleju.Na nagrzanym silniku po przekroczeniu 2tyś. obrotów zapala się kontrolka.Stukanie zaworów występuje, ale nie jest on mocno słyszalne.Jak silnik ostygnie,zapale go słychać stukanie które powoli cichnie i po czasie znika.Olej wymieniałem 2 miesiące temu, bo miałem właśnie z tym problem i po wymianie zrobiło się jeszcze gorzej.Olej to shell helix 10w40, nie wiem czy to ważne, ale data na bańce to 2012 rok.Teraz mam pytanie jaki olej kupić??

Opublikowano

Jaki silnik ?

Opublikowano

AEB 1.8t 1995r.

Opublikowano

Zmierz ciśnienie a przede wszystkim zmień olej na 5w40.Może smok zapchany albo pompa już niedomaga.

Opublikowano
AEB 1.8t 1995r.

wiec uzupełnij awatar bo tutaj nikt nie wrózy ze szklanej kuli z kotem na ramieniu

Kolega Biały napisał Ci co masz zrobic

Opublikowano
  • Autor

s3bA666 na razie sie wstrzymaj ze zdejmowaniem michy. W czwartek/piatek powinienem znać efekty mojej naprawy wtedy napisze co i jak i sobie zadecydujesz. Co myślicie o wlaniu Mobil Super 3000 lub MOBIL 1 PEAK LIFE na 7 miesiecy?

Opublikowano

Jak mam niby zmienić? W opisie chodzi o rocznik auta a nie o rocznik silnika. Nie zmienie tam przecież na 2000 skoro mam auto z 1995. Forum poprostu nie przewiduje takiej opcji wiec się nie czepiaj mnie :-P

Opublikowano

@Rutek ja i tak będę musiał sam się bawić z autem na kanale. Więc poczekam. U mnie pod korkiem od oleju na ściankach jest jakby czarny osad, jest brudno.

Opublikowano
  • Autor

U mnie tez tak jest, mysle że to podczas spuszczania oleju troche pocieklo i sie poprzyklejalo. Nie wiem :decayed: zobaczymy jak to bedzie w środe.

A jeszcze takie pytanie. Jak tam z odma? Ją sie czyści i wymienia filter w AEB czy jak? Jest w ogole sens to czyścić??

Opublikowano

przeczyscic mozna bo pewnie zawalona jest szlamem. warto zajrzec do wszystkich przewodow od odmy przy okazji a sama odme sprawdzic czy nie jest peknieta bo to czesty problem.

Opublikowano
  • Autor

Auto odebrane w piatek. Koszt naprawy 150 zł z czesciami wyszlo jakies 1000 zł bo byly wymienione dodatkowo 2 wahacze. Efekt? Cisza, spokoj, zadnych czerwonych kontrolek! :)

Opublikowano

Napisz co było powodem?

wysłane za pomocą tapki

Opublikowano
  • Autor

Micha była zawalona, dosłownie "sadzą". Tak samo było ze smokiem. Możliwe że przez to również ucierpiała pompa. Na dana chwile nie klepią w żadnym momencie zawory, nawet jak jest zimna (stala cala noc) i odpalam doslownie nic nie slychac. Silniczek równiutko chodzi. Ja dodatkowo wzialem sobie miske do pracy i ją wypiaskowałem. Zawsze to lepiej wyczyszczona. Zastanawiam sie tylko skad taki nagar i od razu mi do glowy przychodzi taka anegdota "kujawski":facepalm: Dzisiaj zrobilem nią 160kilometrow i ani razu nie zapalila sie lampka od cisnienia, staralem sie zatrzymywac gdzie tylko moglem, cpn, parking itp i posluchac czy klekocze. Zero dzwieku klekotu.

Opublikowano

Skąd nagar? c**jowy olej + rzadkie wymiany i takie tego efekty.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.