Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1,8. T .+ instalacja AEB OMVL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , chyba będzie to moje pierwsze auto z gazem .

Zaproponowano mi instalacje AEB OMVL, co o tym sądzicie , będzie to sprawnie działać ?

Opublikowano

Wszystko zależny od montażu i regulacji, jedni mówią ze nie maja problemu z tymi instalacjami, a inni narzekają są to włoskie instalacje,

Nie jestem guru w tym temacie, ale dużo czytam i sie szkole sam nie dawno założyłem lpg, i te nie wiedziałem co wybrać.

Ja osobiście polecał bym ci założyć STAG np.300 ISA2 reduktor KME lub ACR01, hana 2000 zielone, wielo zawór o podwyższonej wydajności.

przede wszystkim ogarnięty gazownik znający się na rzeczy.

Opublikowano

Odpuść sobie wynalazki...załóż coś sprawdzonego...

Opublikowano
  • Autor
Odpuść sobie wynalazki...załóż coś sprawdzonego...

Nie przesadzaj że to taki wynalazek.

Jutro wstawię fotki jak panowie zamontowali , oczywiście instalacja AEB .:naughty:

Opublikowano

A tak z ciekawości, jaka cena za ta instalacje,

Opublikowano

Instalacja może fajna ale tworzenie mapy to bardzo męczące jest.

Opublikowano
  • Autor

Koszt instalacji to 3200 zł. Czy opłacało się wydać więcej złotówek to okaże się podczas eksploatacji.

Dla mnie ciekawym rozwiązaniem jest umiejscowienie przełącznika

100_3181.jpg

Wlew "tradycyjnie" (przecież się nie da) w wlewie paliwa.

100_3179.jpg

Gwarancja 24miesiące.

Na razie jestem zadowolony, różnicy w mocy nie czuć . Nie odczuwam momentu przełączenie na gaz. O spalaniu napiszę jak dłużej pojeżdżę.

:hi:

Opublikowano

wiem ze na forum nie powinno się dyskutować o cenach, ale zestaw jaki ci poleciłem w tym wątku na którym ja śmigam miał byś za 2300zł z montażem również wlew pod klapka.

No ale o cenach i gustach się nie dyskutuje, najważniejsze ze dobrze ci śmiga i oby tak dalej.

możesz wstawić ze dwie fotki jak wygląda montaż pod maska tak z ciekawości.

Opublikowano
  • Autor

100_3184.jpg

100_3185.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak kupiłem auto to właśnie była taka instalacja.

Ustawienie poprawnej mapy:facepalm: tragedia

Z czasem wywaliłem to i zamontowałem staga 300 ISA 2

Jak pojeździsz trochę sprawdź korektę długoterminową blok 32

Opublikowano

wtryskiwacze masz schowane pod kolektorem?

Opublikowano
  • Autor
wtryskiwacze masz schowane pod kolektorem?

Tak pod kolektorem.

Jak kupiłem auto to właśnie była taka instalacja.

Ustawienie poprawnej mapy:facepalm: tragedia

Z czasem wywaliłem to i zamontowałem staga 300 ISA 2

Jak pojeździsz trochę sprawdź korektę długoterminową blok 32

Na razie wszystko działa bez zarzutów, dwóch znajomych ma i chwalą sobie . Montaż wydaje się bardzo poprawny a i instalator ogarnięty.

Zobaczymy jak instalacja będzie sprawował się podczas eksploatacji. Wszystkie dobre i złe strony postaram się opisać .

Opublikowano

koledzy i jak ze spalaniem ?

Opublikowano
  • Autor
koledzy i jak ze spalaniem ?

trasa ok 10 lit / 100 km

miasto ok 11-13lit / 100 km

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

masz może fotke ze zdjętą osłoną silnika ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Dla zainteresowanych jak wygląda instalacja w moim 1.8T [AVJ]

4ff430b5958ebdb9m.jpg

img]<img src=[/img]

p><p><img src=[/img]

Opublikowano

Za te pieniądze proponowano mi lovato smarta i brc. Założyłem staga i żałuję. Na tym nie ma co oszczędzać, i przede wszystkim zakładać u kogoś godnego polecenia. Reduktor ten co masz dobry jest ale do momentu jak jest nowy- później będą cuda niestety.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
masz może fotke ze zdjętą osłoną silnika ?

X2

peem wrzuc fotke bez oslony

Opublikowano
Założyłem staga i żałuję

Dlaczego?, Stag dobrze się stroi i nie ma z nim problemów

Może wina jest montażu, wtrysków lub reduktora a nie staga

Opublikowano

tez mam staga i jest git, przełacznik i wlew masz za***iście spier.....e.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.