Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 podłączenie elektr. lędźwi


radzio06

Rekomendowane odpowiedzi

Mazm pytanie, mam fotele zwykłe z airbagami bez zadnej elektr. Kupiłem kubełki z wiązka do podłaćżenia elektr. lędźwi i moje pytanie gdzie najlepiej wpiąć/przeciagnac kable od ledzwi? Gdzie jest ori miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno pod wykładziną :decayed: etka nic nie pokazuje?

Ja ciągnąłem zwykłe kable i podpinam pod masę i + po stacyjce (bo to niby tylko + i - ), chyba kable dałem za grube a teraz nie mam czasu się z tym bawić (będzie z 0,5 roku :decayed:) i na razie nie podłączone :facepalm:

Ale jak masz ori wiązkę to po jej długości powinieneś się kapnąć którędy to puścić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega Marcin napisał do podłączenia jest potrzebny tylko "+" i "-" . Jak masz ori wiązke to problem z głowy masz a po mase i prąd wpinasz się w listwę która znajduję się pod schowkiem kierownicy . Jako + po stacyjce jest jak dobrze pamiętam 3 trzpień on lewej strony naklejka nad nim z numerem 75A a masę gdzieś z auta . A jeżeli nie masz wiązki to podłączenie w listwe te same tylko poprostu zmostkuj kable od jednego fotela do 2 i do prądu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij lewa oslone nog pod bezpiecznikami. Tam znajdziesz srubki, z brazowymi kablami masy przykrecone do kasty. To bedzie Twoja masa, pozniej juz tylko plus. Najlepiej wziac miernik lub bardziej prostacko (jak ja), zaroweczke i szukac plusa, na kablach, ktory pokazuje sie tylko po przekreceniu stacyjki. Wiazka posiada tylko dwa kable i na dobra sprawe gdzie podepniesz tam beda dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak masz Ori wiązke to pół biedy ;D wepnij się do masy i do jakiegokolwiek + nawet stałego bo i tak silniczek od lędźwi nie pobiera prądu w spoczynku także aku ci nie rozładuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak masz Ori wiązke to pół biedy ;D wepnij się do masy i do jakiegokolwiek + nawet stałego bo i tak silniczek od lędźwi nie pobiera prądu w spoczynku także aku ci nie rozładuje

Ja bym nie ryzykowal. Pojdzie Ci woda pod dywan z klimy i co dalej? Masz stale napiecie w kablach przez to o zwarcie nie problem, a stojac np pod blokiem raczej nie problem o jakis samozaplon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...