Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8T, Skromny żwawy czarny sedan ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hmm.. nie wiem dokladnie .. wyhaczyłem nowe za śmieszną kasę .. ale pewnie to będzie coś podobnego...

Teoretycznie obniżają -30mm .. zawsze lepiej niż -20mm jak przy 1BE

Opublikowano
hmm.. nie wiem dokladnie .. wyhaczyłem nowe za śmieszną kasę .. ale pewnie to będzie coś podobnego...

Teoretycznie obniżają -30mm .. zawsze lepiej niż -20mm jak przy 1BE

to przecież dalej koza będzie, tylko taka która klęczy i żre trawę:decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe.. do 16" będzie w sam raz :decayed:

Opublikowano

witam , mam pytanie. może nie powinno znajdować się tu ale i tak pytam. jaka jest różnica w a4 b5 1,8 T i 1,8 T QUATTRO ? dzięki z góry za odpowiedź, pozdrawiam !

Opublikowano
witam , mam pytanie. może nie powinno znajdować się tu ale i tak pytam. jaka jest różnica w a4 b5 1,8 T i 1,8 T QUATTRO ? dzięki z góry za odpowiedź, pozdrawiam !

Quattro ma fajny znaczek na klapie, listwie ozdobnej wewnątrz i w grilu :wink:

Poza tym jest cięższe, więcej pali, ma więcej części które mogą się popsuć :grin:

Ale wystarczy jedna zima i jedyny minus jaki widzisz to ten przy temperaturze na zegarach :banan:

Opublikowano

Ładnie sie odpycha po programie i dp:) chyba pierwsze co zrobie to bedzie dokładnie to samo:)

Opublikowano
  • Autor

Program polecam w 100% .. jak masz parę luźnych złotówek napewno to proponuję DP i program.

Opublikowano

Witam mam też audi 1.8t i planuje podnieś sobie moc żeby mieć 198ps trzeba tylko program czy coś jeszcze jak to się robi

Opublikowano

Max04

Wtryski 350cc,Dp również by sie przydał i strojenie najlepiej u Gregora.

Opublikowano

Piter jak tam, Eibachy siedza juz?

Opublikowano
  • Autor

dziś założyłem, jutro cykne foty.. Generalnie podobnie jak 1BE.. a uzywane 1BE przeważnie sa juz troche zasiedziałe wiec mogą nawet ciut być niżej ..

Myślałem że będzie niżej :facepalm:

Opublikowano
dziś założyłem, jutro cykne foty.. Generalnie podobnie jak 1BE.. a uzywane 1BE przeważnie sa juz troche zasiedziałe wiec mogą nawet ciut być niżej ..

Myślałem że będzie niżej :facepalm:

się słucha młodszego kolegę że tylko gwint Ci może pomóc:decayed:

Opublikowano
  • Autor

młodszy i bardziej doświadczony w tych sprawach :decayed:

Nic to .. ten sezon tak zostaje, felga też bo do tego zawiasu 17" będzie koszmarnie wyglądać.

Jak widziałem zawias 1BV w A4 B5 to siedział niżej..

Opublikowano

mówiłem że nawet nie opłaca się tego przekładac :decayed:

Opublikowano

poczekaj, moze sie ułozy:wink:

Opublikowano
  • Autor

ułoży się albo uklepie jak Igo poskacze mi trochę po masce :kox:

Opublikowano

Cos tam pewnie sie ułozy ale nie za duzo. Dawaj foty.

Jeżeli chodzi o springi to chyba tylko min 40 tył i 50 - 60 przód zrobi widoczna róznice + felga która to wypełni.

Opublikowano
  • Autor

eh.. wqrwiony jestem jak diabli..

Amory czerwone Sachsy, do tego nowe sprężyny do 1.8t, Eibacha -30mm.. i dalej jest zasrana koza.. kilka stów psu w dupe poszło ... :facepalm::kwasny::kwasny::kwasny::kwasny::doh:

ebach.jpg

Lepiej jakbym wrzucił 1BE.. byłoby taniej i pewnie ładniej ... grrrrrrrrrrrrrrr....

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:47 ----------

a tak było wcześniej:

1ba.jpg

Opublikowano

masakra:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za słowo wsparcia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.