Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana osłony przegubu jaka kupic


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj zauwazyłem ze całe koło mam zapryskane w smarze a wiec odkreciłem koło i jest dziurka poł centymetrowa i tam wycieka smar. Dzwoniłem do mechanika i mowi mi ze jedna sztuka tej osłony to 50zł ?! na allegro patrze i sa po 20 zł. Doradzcie jakie kupic zeby nie robic sobie 2 razy roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobro albo Spidan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można z tym jeździć jak jest taka mala dziurka? We wtorek mi dopiero weźmie wymieni dwie strony.

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można z tym jeździć jak jest taka mala dziurka? We wtorek mi dopiero weźmie wymieni dwie strony.

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

Lobro u mnie w sklepie 36zl szt. Co do jezdzenia z tym, generalnie nie powino sie bo moze sie okazac ze zmienisz gume a za chwile zmienisz przegub bo za ten czas naleci tam piasku. Ale nie ma co przesadzac, jak bedzie solidny mechanik to da znac jak bedzie widzial syf w smarze pod guma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również mogę polecić Lobro, zakładałem u siebie i jest OK, z wymiana dasz rade spokojnie sam jak masz w garażu klucze i trochę chęci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 3 dychy mozna kupic lobro ale dokladnie obejzyj przegub jesli choc troche syfu sie do niego dostalo to bedzie on zaraz do wymiany, mozna dolozyc do tych 30zl - 50 i kupic juz niezly przegub ruvilla z calym kompletem oslon i smaru, a robota przy wymianie oslony i przegubu jest ta sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę oddać do mechanika bo weźmie 60zl od dwóch kół. Syf raczej się nie dostał bo ta dziurka jest taka mala ze ledwo co znalazłem. Spytam się go jak rozbierze go czy nadaje się do wymiany jak nie to niech go wyczyści.

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benzyna i spręzarka potrzebna, wyczyscisz tym przeguby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wymień przegub od razu szkoda dwa razy sobie robotę robić wiem to z własnego przykładu wymieniłem osłonę, a za 2 miesiące musiałem przegub, a co najśmieszniejsze sama osłona kosztowała 30 zł a komplet z przegubem 60 wiec nie ma co oszczędzać. Spokojnie sobie to sam wymienisz nie ma filozofii ja jestem mechanik amator z warsztatem pod chmurka i dałem radę z kumplem bez problemu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego wymień przegub od razu szkoda dwa razy sobie robotę robić wiem to z własnego przykładu wymieniłem osłonę, a za 2 miesiące musiałem przegub, a co najśmieszniejsze sama osłona kosztowała 30 zł a komplet z przegubem 60 wiec nie ma co oszczędzać. Spokojnie sobie to sam wymienisz nie ma filozofii ja jestem mechanik amator z warsztatem pod chmurka i dałem radę z kumplem bez problemu :wink:

Dobry przegub kosztuje 150zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lobro po 90? 150-180 minimum widzialem

Ciucio czytaj co pisze, napisalem ze dobry kosztuje 150 czyli lobro a nie jakies gowno typu ruville...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dobry po 90zl ruvilla

Lobro tyle kosztuje..

dobieraj dobrze skladnie i cytaty a wtedy wszystko bedzie jasne nikt nie musi sie domyslac co siedzi ci w glowie

sporo osob jezdzi na ruvillu w tym ja i drugi rok nie mam problemu, wiec nie pisz ze to gowno typu made in china bo roznica jest, a sam ruvill robi tez sporo innych dobrych czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z kolega a jesli chodzi o osłony przegubu to spidan nie droga bo 28 zł ale po 2 latach krachcieje ie wiem czemu tak firma dobra ale co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oslony przegubow tylko ori....wymienialem u siebie z 10razy juz ....smieci po 8zl ---3-4 miesiace gora i juz sa pekniecia na zgieciach,spidan,lobro,rullive 1-2lat i zaczyna tez guma parciec,koszt ori na maly przegub typu 1.9tdi itd 70zl w ASO,ale tam jest guma wzmacniana jakims kauczukiem czy czyms takim,i to trzyma lata.....jesli chodzi o duze przeguby typu s4/2.5 v6 to koszty ori 150zl za szt..i tu ostatnio kupilem i dostalem zwykla gume (nie jak w 1.9 tdi),tyle ze z logo audi/vw i lobro...zobaczymy ile pociagna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...