Skocz do zawartości
IGNOROWANY

warto quattro kupić?


Grzegorz.D

Rekomendowane odpowiedzi

Jak weźmiesz Q to nie będziesz chciał innego napędu :wink: A zimą napęd wynagrodzi nieznacznie większe (choć nikt nie mówi, że zaraz coś padnie) koszty utrzymania.

Jak masz wybór pomiędzy FWD a Q to tak na prawdę nie masz wyboru :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze spalaniem ? wiecej o ile zechla od oski tak do litra ? czy .... ???????

Ciezko to okreslic, w/g mnie jest to przedzial 2-4l/100km

potwierdzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko Q. moja zona jezdzi Alfą 156, ale jak wsiadla zimą, bo musiała po różnych wiochach pojezdzic w glebokim sniegu, to mi oddac nie chciala pozniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem tak samo jak TY.... Boże jak żałuję za me złe myślności, bądź miłościw mnie grzesznemu...

czyli nawet się nie zastanawiaj, to się nie psuje w sumie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo zalezy od silnika ale chyba kazdy wie ile taki silnik w osce spali czyli mowicie ze 2-4 L to spora roznica

Jak mi pali oska 90kucy srednio 5.2 to tu 7.2-9.2 wiadomo teoretycznie i 90km to troche to lipnie wyglada jak juz to cos co ma w dieslu 131 albo bzina 150 km inaczej nie widze sensu i frajdy z jazdy

Teraz trzeba zaczac zbierac na takie Q ale kompresor w mietku jeszcze mi sie podoba ale 4 kolka chyba zostana

Kiedys mialem vectre A Q i fajnine było ale tylko 2 miechy latem Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dieslu ta różnica będzie ze 2 razy mniejsza czyli spali o litr/dwa więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nieźle pałujecie te fury że zwalacie winę dużego spalania na napęd :grin:

13.2 LPG w 1.8T Q i 19'' koła, natomiast zimą nie przekraczam 11 litrów na 15'' kołach, tak wygląda spalanie przy normalnej jeździe :wink: nie podaję tego co jest przy pałowaniu bo wtedy każde auto spala dużo :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam A3 ASZ FWD po programie na ok 170 i A4 AVF Q po programie na 175 i szczerze mówiąc już więcej ośki nie kupię :) Q to piękna sprawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez sie zastanawiam nad b6 Q.i jeszcze do tego avant.duzo trzeba dopłacic za Q?czy ceny sa raczej takie same co fwd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie którzy przy sprzedaży uważają że Q to wrzód na d....ie :grin:

ostatnio byłem przy kupnie a4 b5 z Q,

gośc żalił sie że z powodu Q nie może sprzedac auta od 6 miesięcy :polew::polew::polew::polew:

bo przyjezdzali do niego sami dziadkowie i płakali że Q sie psuje, że duzo pali itd itp

zakupilismy auto z fajnym wyposażeniem i w dobrym stanie za niegłupią kasę :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak kupowałem b5 to tez miałem do wyboru Q.wtedy nie było potrzebne.ale teraz by sie przydało bo do dziewczyny pod górke.chociaz na oske nie narzekam bo tez dawała rade.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a orientuje sie ktos ile trzeba teraz dac za b6 q awant z 2003 r?kupi ponizej 20 tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma szans, chyba że przystanek. Jak szukałem swojej to obejrzałem sporo, nastaw się raczej na autka świeżo sprowadzone i dopiero pojawiające się na allegro lub sam się po takie wybierz. To co dłużej stoi w Polsce jest raczej już wielokrotnie obejrzane i nic nie warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatniej zimy wyjezdzalem z garazu. Tego odcinka drogi osiedlowej NIKT nie odsnieza. Akurat z naprzeciwka sasiad wracal z miasta. Zjechalem na bok, zeby zrobic mu troche miejsca i sie zatrzymalem...

Sasiad przejechal a do mnie bieglo juz trzech przechodniow, zeby mnie wypchnac z zaspy :-)

Niestety ich nie zauwazylem. Wrzucilem jedynke i polozylem cegle na gazie.

Q poradzilo sobie z zaspa bez pierdniecia, tylko ze przechodniow obsypalem sniegiem, to pozniej musialem przepraszac B-)

A jak sie pozniej okazalo, pytali (tego wracajacego) sasiada co to za Audi, ze samo potrafi z zaspy wyjechac.

Fakt, spalanie w Q jest troszke wieksze niz w osce, ale zima auto Ci momentalnie rekompensuje to nieznacznie wieksze spalanie.

I ja rowniez jak pozostali, ktozy wypowiadaja sie w tym watku, NIE CHCE INNEGO NAPEDU - tylko QUATTRO.

P.S.:

... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...