Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dekory malowanie czy oklejanie??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Pomóżcie mi wybrać folie do oklejenia dekorów, bo sam nie mogę się zdecydować.

Auto srebrne z czarnym dachem, środek czarna skóra ori dekory to drewno.

Teraz są oklejone srebrnym karbonem (już tak kupiłem), ale jakoś mi to nie leży.

Moje typy to piano black albo karbon czarny połysk.

2zfo6za.jpg

2prd3so.jpg

Opublikowano

Piano black do znudzenia :-)

Opublikowano

Nikt więcej nie doradzi ?

Opublikowano

Szczotkowane Alu

Opublikowano

Mi by sie widziało cos ala czarne aluminium, ale to tylko moje zdanie :)

Daj znac jak zdecydujesz sie na cos

Edytowane przez robercik123

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam mam pytanie czy istnieje możliwość pomalowania dekorów plastidipiem bez konieczności sciągania dekorów ?:)

mam auto granatowym kolorze i myślałem o pomalowaniu dekorów dipem w jasny niebieski kolor aby rozjaśnić wnętrze, do tego niebieski meszek i dywaniki z niebieską ramką.

mam zrobione podświetlenie pedałów i nóg pasażera niebieskim ledem więc zastanawiam się czy to by się fajnie komponowało.

A nie znam się na ściagnięciu dekorów, szczególnie jęsli chodzi o środkową konsolę..

z góry dzięki za pomoc.

pozdro

p.s. Ten czerwony karbon fajnie się prezentuje w tym czarnym wnętrzu :)

Opublikowano

Jak okleisz wszystko wokół żeby nie umazac tym dipem to mozesz próbować, ale myśle ze w praktyce to sie nie sprawdzi. Ktoś raz drugi czymś zawadzi i dip zejdzie. Poza tym będzie matowy - taki efekt chcesz uzyskać? Zdjęcie dekorów nie jest skomplikowane, jest wkur....... po prostu :P trochę trzeba sie narobić żeby je zdjąć, ale myśle ze jak użyjesz plastidip to rozbieranie wszystkiego tylko odłożysz w czasie ;-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

ale lepiej polecacie malowanie czy folię.

chodzi o efekt rozjaśniający wnętrze nie wiem czy lepszy będzie mat czy połysk osobiście lepiej mi się podoba połysk :-)

Opublikowano

No tak jak pisałem w poprzednim poście - moim zdaniem lepiej okleić folią :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

W przypadku tego plastikowego alu i jego struktury nie odbija sie to jakoś na powierzchni folii później?

Pod kątem czarnego autka w czarnej skórze trzeba by jakąś pomarańcze może ;) albo ponownie... piano black :D

Opublikowano

To chyba zależy od folii, moja była dość gruba, długo musiałem ją nagrzewać żeby była rozciągliwa no i nic się nie odbija teraz :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy, a jest jakaś szansa dorwania wzoru ori i zamówienia?

Opublikowano

ale lepiej polecacie malowanie czy folię.

chodzi o efekt rozjaśniający wnętrze nie wiem czy lepszy będzie mat czy połysk osobiście lepiej mi się podoba połysk :-)

tylko lakier baza+bezbarwny

Masz wtedy głębie, a folia to tania podróbka którą widac na pierwszy rzut oka w konfrontacji z lakierem :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Moim zdaniem drewno to się nadaje ale do kominka. Audi to nie Mercedes, jakoś średnio mi to pasuje, drewno jest klasyczne a Audi ma bardziej nowoczesne wnętrze. A jak chcesz to możesz przecież założyć oryginalne dekory w drewnie.

Na upartego okleiny drewnopodobne znajdziesz tak samo jak carbon: http://allegro.pl/3m-folia-imitujaca-drewno-drewnopodobna-di-noc-i4838285491.html

Opublikowano

Moim zdaniem drewno to się nadaje ale do kominka. Audi to nie Mercedes, jakoś średnio mi to pasuje, drewno jest klasyczne a Audi ma bardziej nowoczesne wnętrze. A jak chcesz to możesz przecież założyć oryginalne dekory w drewnie.

Na upartego okleiny drewnopodobne znajdziesz tak samo jak carbon: http://allegro.pl/3m-folia-imitujaca-drewno-drewnopodobna-di-noc-i4838285491.html

Mam ori drewno właśnie w połysku, a chciałbym uzyskać coś takiego jak nowe audi w macie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam panowie zabieram się do oklejenia dekorow w swojej audiczce, zawsze podobał mi się ten karbon w esach, ale no prawde mówiąc nie będzie mnie stać żeby wydać tyle kasy na dekory tymbardziej mają one emblemat quattro, gdzie quattro nawet nie mam więc tak by to śmiesznie wyglądało - pomijając fakt znalazłem na alledrogo fajną folię już 5D i wygląda właśnie jak ta z ori, co myślicie o tym? http://allegro.pl/carbon-5d-folia-okleina-karbon-3-warstwy-152x50-cm-i5546082784.html

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam ja u Siebie prysłem dekory i rączki w czarny połysk i wygląda to bajecznie według mnie , i teraz mam do was pytanie czy malować tez klamki (zaznaczone na czerwono) wraz z kratkami nawiewu ? jak to będzie wyglądało według was, a może ktoś juz ma tak zrobione i pochwali sie zdjęciem ?? z Góry dzieki

a6d8d4b811b96496med.jpg

Opublikowano

Witam panowie zabieram się do oklejenia dekorow w swojej audiczce, zawsze podobał mi się ten karbon w esach, ale no prawde mówiąc nie będzie mnie stać żeby wydać tyle kasy na dekory tymbardziej mają one emblemat quattro, gdzie quattro nawet nie mam więc tak by to śmiesznie wyglądało - pomijając fakt znalazłem na alledrogo fajną folię już 5D i wygląda właśnie jak ta z ori, co myślicie o tym? http://allegro.pl/carbon-5d-folia-okleina-karbon-3-warstwy-152x50-cm-i5546082784.html

Wygląda faktycznie podobnie do ori ale sadząc po cenie nie będzie to pewnie super jakości. Za te pieniądze można kupić trochę i zobaczyć ja wyjdzie, jak będzie ok to oklejać całość.

Ja brałem carbon 3M i co do jakości jestem zadowolony, ale wygląda inaczej.

http://allegro.pl/folia-carbon-czarny-3m-cf12-1080-152x20cm-i5578168742.html

Edytowane przez Fenrir

Opublikowano

Carbon 5D wizualnie przypomina hydrografike, jest gładki o wysokim połysku, czyli taki jaki powinien być od początku, jak ktos chce foliować to tylko 5D i 6D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.