Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dekory malowanie czy oklejanie??


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co to wbijam się w sprzęt grający. Później kiere od eSki 3 ramienną w skórze, dach na czarno, alusy i logo na klapie na czarno. Oklejenie słupków na czarny połysk i może podsufitka na czarno. Co do fisa to myślałem o nim ale w cholere z nim roboty w kwestii elektryki by wykorzystać w pełni jego możliwości.

Na chwile obecną auto wygląda tak:

20130815_094557.jpg

20130815_094914.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyzwoicie to wyszło, karbon jakoś średnio w kolorach wygląda.. już lepsze szczotkowane aluminium lub połysk no ale są gusta i guściki.

Konsoli i popiołki nie klej bo będzie za dużo czerwieni. No i kiera jak najszybciej do zmiany, bo zestawu recaro i przedliftowa kiera jeszcze nie widziałem :grin:

Fajnie autko wygląda, dobrze że chcesz zmienić felgi :wink: Tylko ta tylna dokładka, mówiąc po japońsku takase :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fotele założyłem całkiem niedawno. Podłączyłem elektryke i podgrzewanie. Boczki też mam już zmienione. Głośniki hertza 13cm z gwizdkami. A później będę polował na kierownice. Tylko że ponoć te trzyramienne nie pasują do przedlifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta moja ma niby mały wieloklin a te trzy ramienne duży wieloklin czy na odwrót.

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:39 ----------

Ja chciałem jakoś ożywić wnętrze. Czerwony połysk jakoś nie nardzo wyglądał jak dla mnie. Carbon okazał się strzałem w dziesiątkę. Szczotkowane aluminium bardziej by wg mnie pasowało do dostojniejszego koloru auta czarny, srebrny. W przypadku czerwonego koloru nie wyglądało by to za dobrze. Myślałem jeszcze nad czarnym połyskiem ale tego czarnego też za dużo. Skóra na boczkach i recaro wystarczająco odnowiły wnętrze w porównaniu z tym czerwonym carbonem różnica jest na wielki plus. Jeszcze tylko kiera w skórze i będzię cały pakiet :)

Są też wersje ze sterowaniem, to jest sterowanie od fisa czy od radia, no i czy każde radio pod to sterowanie podpasuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem która kiera jakie radio ogarnia ale wiem, że przedliftowa (ta brzydsza) S pasi p&p a poliftowa po zastosowaniu redukcji na wieloklin (dostępna na allegro), no i obudowa kolumny kierownicy do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na czym polega różnica między tą przedliftową trzyramienną od tej piliftowej trzyramiennej?? Bo użyłeś na tą przedliftową określenia brzydsza. Ja patrząc na allegro różnicu między nimi w wyglądzie nie widzę. Jedyna różnica to jedna trzyramienna ma sterowanie a inna trzyramienna tego sterowania nie ma. Te ze sterowaniem zazwyczaj sa to tiptronic. Ale te przycoski na niej to są od sterowania radiem a nie skrzynią??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie widzisz różnicy?

Przedlift - Polift

34366288983436640915

Wizualnie główna różnica to airbag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa. No faktycznie kurcze różnica jak byk w oczy bije :)

I przedlift brzydszy?? Mi się chyba jakoś bardziej przedlift widzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wizualnie starsza ale czy brzydsza? Raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie wiedział która jest która to sądził bym że ta pierwsza jest z polifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trójramienne nie bylo multi funkcji chyba tylko czteroramienne

te trójramienne tylko tiptron

ori sterownie z kiery tylko pod ori radio

no i pakuj fisa bo w twoim roczniku jak zlapiesz licznik z fisem z twojego rocznika to mniej roboty niz Ci sie wydaje

zadnych klopotów z immo tylko ciaganie kabli i to tez kilka tylko

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

i wypierdol to ochydne radio i zrob 2 din np

i mówisz ze masz folie sprzodu na szybach ?? jeszcze nikt Ci w szczecinie dowodu nie zabral ?? az sie im dziwie bo co do folii to cieci sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę by radio marki Alpine było postrzegane za ochydne ;) Przewyższa wszystkie radia razem wzięte.gdybym zakładał 2din to i musiał bym klime zakładać. A co do szyb to wielokrotnie radiowóz stał obok mnie na światłach i nic nie było. Może założę fisa jeszcze zobaczę. Póki co to kiere 3 ramienną chce dorwać skórzaną w idealnym stanie przedliftową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie samo radio jest ochydne ale w jaki sposób wyglada na tle konsoli

chodzilo mi o to ze moim zdaniem troszeczke w zla strone poszedłes we wnetrzu, na recaro i tego alpine pewnie niezla kabze wyjepales a trzeba bylo wlasnie najpierw zrobic klime i najlepiej w tunelu poliftowym i radio takie w 1din komponowalo by sie duzo lepiej, fis w twoim roczniku tez jest prosty , nawet angola mozesz wrzucic bez zmiany wsadu bo skala predkosci jest tak samo wyskalowana jak w eu, w przeciwienstwie do liczników od 97 r w góre, o immo sie martwic nie musisz , pare kabli ciagniesz i po krzyku a bajer fajny

nawet na forum widzialem w nieduzych pieniadzach licznik dla Ciebie ze 100 % sprawnym wyswietlaczem , nic tylko zakladac

a kiere prawdopodobnie mozesz wrzucic nawet od b6 tylko redukcje klinu tzreba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za folia masz jakiś namiar ? zrobił bym tak samo ale ja mam w aucie drewno jak myślicie jak to będzie wyglądać gdy dekory dam w czerwień a środek-konsola będzie drewno ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekory trzeba ściągać by dobrze je okleić.

A folie kupiłem na allegro. I nie ma co oszczędzać. Lepiej wydać więcej i mieć dobry produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, zastanawiam sie również nad oklejeniem czerwonym carbonem dekorów ale korci mnie żeby okleić również konsole środkową w koło radia przycisków itp. ? Co myślicie ? Za dużo czerwieni będzie :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piano świetne miałem w astrze konsole po ręczny tak pomalowaną. Zastanawiałem się nawet nad dekorami w połysk taki ale za bardzo widać odbite palce i każdy pyłek kurzu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...