Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Superb v6


emay

Rekomendowane odpowiedzi

Emil kup sobie coś niekoniecznie oryginalnego, bo wszystko co pokazałeś to kompletny kibel:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko piękne ....gratuluję zakupu :kox::kox::kox::kox:

Zbliża się powoli wiosna :grin: to trzeba myśleć o nowych laczach :naughty: doradźcie proszę które będą bardziej pasować: SIRIUS, LUXON, THEMISTO, LUNA

http://www.emay.ws/skoda/sirius.jpg

ja bym brał takie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emil kup sobie coś niekoniecznie oryginalnego, bo wszystko co pokazałeś to kompletny kibel:facepalm:

Takie życie kapelusznika :grin: jedynie oryginalne wchodzą w grę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż zdjęcia tych felg rzeczywiste (z jakichś aukcji) na autach, bo tak to kiepsko widać czy to pasuje do auta czy nie ;) rozumiem że opcja 1 z polifta, a 2 i 3 z przedlifta. 4 opcji nie biorę pod uwagę bo patrzeć na nią nie mogę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż zdjęcia tych felg rzeczywiste (z jakichś aukcji) na autach, bo tak to kiepsko widać czy to pasuje do auta czy nie ;) rozumiem że opcja 1 z polifta, a 2 i 3 z przedlifta. 4 opcji nie biorę pod uwagę bo patrzeć na nią nie mogę :decayed:

Dodaję zdjęcia pomocnicze. Opcja 1 to z L&K. W po lifcie nie wypuścili żadnych nowych felg.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wugodne itd itp ale z profilu bocznego wygląda jak kupa i tyle:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych felg co pokazałeś obstawiam felgi Nr 1. Są kozackie :)

Fajne auto, klasa sama w sobie.

P.S. dasz się przejechać ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyciężcą ankiety jest Sirius. Czekają na wiosnę :decayed:

sirius-01.jpgsirius-02.jpgsirius-03.jpgsirius-04.jpgsirius-05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

średni wzór, niestety skoda ma mało ciekawych, będzie za to pasowała do budy, ale środek niczego sobie, całkiem przyjemny, z zewnątrz wiadomo :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niższy profil i dobra gleba. Tylko to ja może na tym kole uratować. Rodzinę będziesz komfortowo woził czerwonym szatanem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnej gleby nie będzie, nie chce się potem zastanawiać czy mogę przejechać daną drogą. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa felga i przyciemnienie szybek:

0048.JPG

0049.JPG

0036.JPG

0040.JPG

0047.JPG

Dzięki wszystkim za udział w ankiecie :wink:

Pozdrawiam :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo auto ma Tobie się podobać :wink: ale póki auto nie siądzie niżej i do tego na fajnej feldze to d*py nie urwie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo auto ma Tobie się podobać :wink: ale póki auto nie siądzie niżej i do tego na fajnej feldze to d*py nie urwie :decayed:

Skoda nigdy d*py urywać nie będzie VAG nie dopuści do tego. Po za tym to ma być wozidło rodzinne, a nie d*pą po asfalcie :wink:

---------- Post dopisany at 19:01 ---------- Poprzedni post napisany at 18:59 ----------

no i dystanse tak z 10mm by sie przydaly ;)

a z innej beczki, czemu on tak powyzej setki zdycha? do setki ladnie a potem juz sie snuje

Nie chce Nm podnosić powyżej 350. Może się przekonam później. Żeby to szło trzeba dać powyżej 380 Nm. Ogólnie ten typ tak ma. Przed softem było jeszcze gorzej. Na 200 czekałem wieki :decayed:

Turbo by siadło, ale to nie ta rzeczywistość. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dystanse tak z 10mm by sie przydaly ;)

a z innej beczki, czemu on tak powyzej setki zdycha? do setki ladnie a potem juz sie snuje

Nie chce Nm podnosić powyżej 350. Może się przekonam później. Żeby to szło trzeba dać powyżej 380 Nm. Ogólnie ten typ tak ma. Przed softem było jeszcze gorzej. Na 200 czekałem wieki :decayed:

Turbo by siadło, ale to nie ta rzeczywistość. :kox:

hehe no turbo zrobiloby robote :D albo dwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę na przyciemnienie przodu kasy brakło :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...