Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
max ja malowalem klimatronik i te przyciski wyciagalem, cos w nich poyebalem ze czesc odbijala a czesc wogole nie tylko sie zacinaly, troche farby mi tam zaszli i moral taki ze klimatron poszedl sie pasc a dokladnie panel:kwasny:

przy malowaniu pozalewałeś prowadnice przycisków.

tez tak maiłem jak pierwszy raz malowałem panel klimy przy przeróbce na 2din.

warto przed malowaniem dobrze okleić i dobrą farbą malować.

a jak coś podpłynie to oczyścić i przyciski chodzą bez problemu.

Opublikowano

A masz foto jak to wygląda? Szukam w wątku, ale ma trochę stron :decayed: Tylko co z piktogramami grzanych foteli wtedy i przyciskami?

Służę :decayed:

http://s13.postimg.org/ir55js2ur/img0701m.jpg

:kox:

:jerk:

Ja mam tylko USB u siebie w B5 :decayed:

przez to ja mam najprawdopodobniej najlepiej wyposażone B5 w PL:decayed:

Ja miałem, teraz ma ryj andrzej...

Max, klime też zrób z całością na gładziutuniunieniutko :good:

Opublikowano

jak ja mogłem ominąć ten wątek :doh::doh::doh::doh::doh:

kozacko tu się robi :kox: w sumie już jest :decayed::banan::kox:

Opublikowano

A masz foto jak to wygląda? Szukam w wątku, ale ma trochę stron :decayed: Tylko co z piktogramami grzanych foteli wtedy i przyciskami?

Służę :decayed:

http://s13.postimg.org/ir55js2ur/img0701m.jpg

:kox:

:jerk:

Ja mam tylko USB u siebie w B5 :decayed:

przez to ja mam najprawdopodobniej najlepiej wyposażone B5 w PL:decayed:

Ja miałem, teraz ma ryj andrzej...

Max, klime też zrób z całością na gładziutuniunieniutko :good:

a co wy tam macie jeden z drugim hahahaha, zodyn z was nie miał Q, żodyn!! o alarmach nie wspomne no żodyn!

:decayed:

Opublikowano

Ryju, nie fpertolej siem miendzy wutkJe a zakonskJe! Polej! :drunk:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

max zostaw klimatronik jak jest :wink:

Opublikowano
max zostaw klimatronik jak jest :wink:

+1

Opublikowano

Max nie planuje mieć klimy, zrzuca mase auta, żeby 1.6 w kłatro trochę lepiej się zbierało :P dlatego klimatronic będzie całkiem na gładko

Opublikowano
  • Autor
Max nie planuje mieć klimy, zrzuca mase auta, żeby 1.6 w kłatro trochę lepiej się zbierało :P dlatego klimatronic będzie całkiem na gładko

Ty to musisz wsio wypaplać :facepalm:

Opublikowano

niech wiedzą jakie projekty robi się w lubuskim :P

Opublikowano
Max nie planuje mieć klimy, zrzuca mase auta, żeby 1.6 w kłatro trochę lepiej się zbierało :P dlatego klimatronic będzie całkiem na gładko

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina: yepaniootky!

Opublikowano
  • Autor

Nie mam na razie ani czasu, ani ochoty robic dokładnie ten panel :facepalm: Poszedł w mat, przyciski zrobię jak będę miał szablony. Teraz tylko popielniczki czarnej brakuje :decayed:

201308301003_zps4d0c1f47.jpg

Opublikowano

mam i czarną jak chcesz :)

Opublikowano

to jest projekt życia, robić prawie od podstaw :jerk:

ja bym z klimatronikiem to wygładził, albo wszystko albo nic ;)

Opublikowano

Widzę, że robi się ryjowo Andrzejowo:decayed:

Opublikowano
Nie mam na razie ani czasu, ani ochoty robic dokładnie ten panel :facepalm: Poszedł w mat, przyciski zrobię jak będę miał szablony. Teraz tylko popielniczki czarnej brakuje :decayed:

http://i1284.photobucket.com/albums/a567/MaxsteRRR/RS/201308301003_zps4d0c1f47.jpg

Nie spodziewałam się, że będzie tak dobrze wyglądać:whistling:

Opublikowano
Nie mam na razie ani czasu, ani ochoty robic dokładnie ten panel :facepalm: Poszedł w mat, przyciski zrobię jak będę miał szablony. Teraz tylko popielniczki czarnej brakuje :decayed:

http://i1284.photobucket.com/albums/a567/MaxsteRRR/RS/201308301003_zps4d0c1f47.jpg

Ładnie się wkomponowało, ale i tak widać trochę spawy :decayed: Chyba jeszcze przydałoby się to prysnąć?

Opublikowano
  • Autor

ja bym z klimatronikiem to wygładził, albo wszystko albo nic ;)

Byłby ogromny problem z montażem i demontażem całości :facepalm:

Nie mam na razie ani czasu, ani ochoty robic dokładnie ten panel :facepalm: Poszedł w mat, przyciski zrobię jak będę miał szablony. Teraz tylko popielniczki czarnej brakuje :decayed:

http://i1284.photobucket.com/albums/a567/MaxsteRRR/RS/201308301003_zps4d0c1f47.jpg

Ładnie się wkomponowało, ale i tak widać trochę spawy :decayed: Chyba jeszcze przydałoby się to prysnąć?

Widać, widać... ale jak już pisałem na razie zostaje jak jest i zajmuje się ważniejszymi rzeczami ;)

Opublikowano

Zapinaniem 1,6 z Q :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No a jak :naughty: Chcę się tym w końcu przejechać i pozachwycać hamulcowaniem :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.