Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

za***iście radio się prezentuje:kox:

Opublikowano
:jerk:
Opublikowano

kurfa zaczynam liczyc dolary na takie radio :facepalm:

Opublikowano
Jak na zupełną serię nie jest źle ;) Myślałem, że gorzej przy Q będzie :decayed:

---------- Post dopisany 18-10-2013 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2013 at 22:02 ----------

Dzisiaj jeszcze trochę polatałem bez wydechu co by olej rozgrzać do wymiany :naughty:

http://i1284.photobucket.com/albums/a567/MaxsteRRR/RS/DSC007_zps652b0b76.jpg?t=1382030668

http://i1284.photobucket.com/albums/a567/MaxsteRRR/RS/DSC0021_zps50376cf9.jpg

http://i1284.photobucket.com/albums/a567/MaxsteRRR/RS/DSC0111_zps56493205.jpg

http://i1284.photobucket.com/albums/a567/MaxsteRRR/RS/DSC0181_zpsa606e5d8.jpg?t=1382030876

gra Ci radyjko, jak masz automapę odpaloną? bo to jakieś radyjko z androidem?

Opublikowano
  • Autor

Windows ;)

Gra radio z navi. Ogólnie jest PIP :wink:

---------- Post dopisany at 20:05 ---------- Poprzedni post napisany at 20:05 ----------

Może być mapa a w rogu film :decayed:

Opublikowano

kurna zeby jeszcze szlo ori mf z kiery podpiac pod to radio to chyba bym odrazu graty zbieral na przekladke konsoli :kox:

Opublikowano
kurna zeby jeszcze szlo ori mf z kiery podpiac pod to radio to chyba bym odrazu graty zbieral na przekladke konsoli :kox:

idzie :whistling:

Opublikowano
  • Autor
kurna zeby jeszcze szlo ori mf z kiery podpiac pod to radio to chyba bym odrazu graty zbieral na przekladke konsoli :kox:

Na pewno gada z ori MF B6 :wink:

Opublikowano
kurna zeby jeszcze szlo ori mf z kiery podpiac pod to radio to chyba bym odrazu graty zbieral na przekladke konsoli :kox:

Na pewno gada z ori MF B6 :wink:

moje gada z kierą a6 c5 to napewno bo sprawdzałem je p kupie w c5.

a wiec jak z c5 to i z b5 powinno gadać.

Opublikowano
kurna zeby jeszcze szlo ori mf z kiery podpiac pod to radio to chyba bym odrazu graty zbieral na przekladke konsoli :kox:

Na pewno gada z ori MF B6 :wink:

Z B5 też zagada, tylko przekaźnik pod CANy z A6 trzeba - u mrogala zagadała z RNS-Em kiera od B5 z MY2000 jak zapodał wspomniany przekaźnik :wink:

Opublikowano
kurna zeby jeszcze szlo ori mf z kiery podpiac pod to radio to chyba bym odrazu graty zbieral na przekladke konsoli :kox:

Na pewno gada z ori MF B6 :wink:

Z B5 też zagada, tylko przekaźnik pod CANy z A6 trzeba - u mrogala zagadała z RNS-Em kiera od B5 z MY2000 jak zapodał wspomniany przekaźnik :wink:

no wlasnie czyli z moja pewnie nie zagada.... bo ja mam ja bez cana.... i sporo takich 2din-ow przegladalem i tam wszedzie bylo ze sterowanie tylko po can :kwasny:

Opublikowano

Poka wogole co to za radio jakis odnosnik czy cus bo pod choinke swojego 2dina zmienie, moj slabo sie prezenruje a to jest jak ori

Doreczone przez Edzia listonosza poprzez Tapatalk 4

Opublikowano

tylko cena tego radia to inna bajka:kwasny:

Opublikowano
  • Autor
kurna zeby jeszcze szlo ori mf z kiery podpiac pod to radio to chyba bym odrazu graty zbieral na przekladke konsoli :kox:

Na pewno gada z ori MF B6 :wink:

Z B5 też zagada, tylko przekaźnik pod CANy z A6 trzeba - u mrogala zagadała z RNS-Em kiera od B5 z MY2000 jak zapodał wspomniany przekaźnik :wink:

no wlasnie czyli z moja pewnie nie zagada.... bo ja mam ja bez cana.... i sporo takich 2din-ow przegladalem i tam wszedzie bylo ze sterowanie tylko po can :kwasny:

No ale zmieniasz przekaźnik na taki z A6 i niby działa ;)

---------- Post dopisany at 21:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ----------

tylko cena tego radia to inna bajka:kwasny:

No cena zabija... Ja wynalazłem na aukcji, więc się udało dużo taniej :wink:

Nawigacja Audi A4, DVN-A4, D99, WIN Dynavin Polska Nawigacje Dedykowane BMW Audi Mercedes

lub z androidem Nawigacja Audi A4, DVN-A4, D99, ANDROID Dynavin Polska Nawigacje Dedykowane BMW Audi Mercedes

Opublikowano

Max, ale Przemo ma kierę przedliftową więc jest to spora zagadka.

Opublikowano
  • Autor

A no tak.. zapomniałem ;)

Opublikowano

BTW, jaka tam jest komunikacja? Bezpośrednio do radia?

Opublikowano
  • Autor

Ale czego komunikacja? :decayed: Zegary gadają z navi po CAN i tak też działa podświetlenie. Ogólnie sygnały CAN te z zegarów i te z MF idą do osobnej " czarnej skrzyneczki" ;)

Opublikowano

O to mi właśnie chodziło, nie sprecyzowałem :facepalm: to z FISem też to gada :kox:

Opublikowano
  • Autor

W B5 coś nie chce zagadać z FISem. W b6 gadało :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.