Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant


MaxsteRR

Rekomendowane odpowiedzi

Maxsterr jak im nie pasuje RS TDI to przerób przedni zderzak od A4 pod body RSa:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego swiat i jego klocki, i tak bedzie wypas i nie jednej osobie slina poleci

Wyslane z mojego audi za pomoca wydechu TypeR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek23 ma body rs w klekocie i nikt nie mialczy :) jego auto i robi To co chce i na go stac :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież była mowa że chce wykręcić z dizla ponad 200, także będzie się też dobrze odpychać:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale dalej nie wiem co to za silnik

1,9tdi 130km

No to dobrze bo już się bałem że to ADR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie sie ogarnijcie. Jak chłopaki ubierają diesle w body esek i eresek to żaden nie płacze tylko jeszcze popiera, a Max w body eresa pcha diesla to już dramat. Panowie :facepalm:

Napaćkane z japca kaja

Dokładnie. Jego samochód jego sprawa. V8 do b B5 to nieporozumienie, 4.2 się gotuje w budzie B6 a co dopiero w budzie B5.

B3/B4 pod tym wzgledem bylo lepsze :-) Jednak wiecej miejsca pod maska i wiecej mozliwosci.

Ja tam nie rozumiem, jaka ujma jest TDI w body RS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujma żadna, ale osobiście wolałbym "grubszy" projekt stworzyć mając taką bazę :wink: po to jest forum, żeby podzielić się opinią :cool1:

to będzie w 4ech butach spięte? jakby wypluł 200+ hp to może być ciekawy projekt. a jakie zdzwifffko na światłach jak RS by czarne bąki z rury puszczał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max celuje 220+ pisał przecież :wink: na czterech butach z 2,5.

Napaćkane z japca kaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byleby sobie nie nalepiał na dupe znaczka rs:decayed:

potem będą komenty na forach BMW jaki ten rs nie jedzie...

jak bym wkładał taki motor to na d*pę od razu zamiast znaczka audi zawitałoby 3522652205

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co taki? wali TDI czerwone i po sprawie, połowa użytkowników drogi i tak będzie sądziła że A4ka w laminatach:whistling: a taki dyszel 230km da se rade już w osiagach, myśle ze 6-7s jest do ogarniecia na setke

AWX+GTB22+FMIC+AL+2,5DP zrobi gnój z nie jednej benzynki na forum:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ori rs4, a wrzucanie tdi wydaje mi się ze względów ekonomicznych(200ps sprawnie będzie odpychać bude), zapewne to będzie daily, więc dalej nie musze tłumaczyć, znając maxa bedzie rwała suty, tyle w temacie dziękuje dobranoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ori rs4, a wrzucanie tdi wydaje mi się ze względów ekonomicznych(200ps sprawnie będzie odpychać bude), zapewne to będzie daily, więc dalej nie musze tłumaczyć, znając maxa bedzie rwała suty, tyle w temacie dziękuje dobranoc :hi:

No będzie jechac i w miare ekonomicznie ale dzwięk 2.7BT dopiero rwałby suty :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież pisał że to przejściówka, odłoży kasy i napewno wpadnie jakiś konkretny motor:wink: MAX graty decyzji:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt zacny... ale jak miało by być ekonomicznie a z jajem wsadziłbym to Silnik 2.8 V6 APR A4 A6 Passat C5 B5 30V 142kW Vat (3481494901) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. na przelocie dźwięk byłby zacny :naughty::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co taki? wali TDI czerwone i po sprawie, połowa użytkowników drogi i tak będzie sądziła że A4ka w laminatach:whistling: a taki dyszel 230km da se rade już w osiagach, myśle ze 6-7s jest do ogarniecia na setke

AWX+GTB22+FMIC+AL+2,5DP zrobi gnój z nie jednej benzynki na forum:hi:

:oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm wkładaj V8 jak Ci mówiłem, na tym silniku nie zedrzesz nigdy rdzy z tarcz 360mm

oj co się porobiło, toć 2,7 bi w trybie awaryjnym będzie mocniejsze od tego to "bzyka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...