Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Qlimax b5 by Ramirez01


ramirez01

Rekomendowane odpowiedzi

:siema:

Oto moje A4 B5 z motorem 2,8 v6 :) rok prod. 1996 ośka

Zakupione zostało w Poznaniu :)

w stanie :)

e869b28b68f8d0d8med.jpg

po pewnym czasie użytkowania przyszła pora na zmiany by autko jakoś się wyróżniało

249e3aa528e4d72bmed.jpg

tak oto a4 prze śmigało około roku :) na hid 8000K i pełnym przelocie "kto kiedyś mnie mijał wie jaki był ryk " :polew:

a jak to powiadają xen + przelot = brak przeglądu przez rok :P

pewnego dzionka padła decyzja zmiany wizerunku

bfaffc73d7956e7emed.jpg

Stickery do piekła hid do piekła. Ale że było smutno i ponuro pojawił się carbon na masce i dachu

17cdfbe80da7f30amed.jpg

B5 siedziało na kole 16' które zakupiłem wraz z autem 1 foto a ze denerwowało mnie co roku przekładanie opon na felgi postanowiłem zakupić coś na lato osobno i tak oto zawitał nowy felunek 225/40/18

69508c9e50381b8dmed.jpg

a że jestem maniakiem muzyki hardstyle zawitał dodatkowy gadżet ;)

2e3b92953db58df0med.jpg

no to lecim dalej :) 18 na bok na chwilkę zawitały 16 :) po renowacji 18" wróciły w nowym blasku

a59aa840ea4eb7d9med.jpg

problem był w tym ze teraz a4 wyglądało jak UAZ wiec trzeba było zakupić gwinta :) ta technix

30ee7b3051092b0fmed.jpg

do tego nowe lampy deepo redblack ledowe

3ef8502461768c4cmed.jpg

i na dzień dzisiejszy to by było na tyle :)

w planach skóry rs4, kompletne ospojlerowanie s4 i supercharger PES2 lub PES1

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

Ps na znaczek na klapie 1,6 nie zwracajcie uwago to tylko czysto ironiczna podpucha na tak zwanych młodocianych lanserów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem błądzisz, bra z wlepą na masce + przednie lampy wieją WT:thumbdown: Proponuje sprzedać lampy kupić org., dać bre bez napisu i z noskami oraz zmienić grill na taki z znaczkiem a dodatkowo przemalować go na czarno, i auto nabierze charakteru :wink:

Mimo wszystko życzę bezawaryjnej jazdy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyzej lampy i ta bra z tym napisem out bo zalatuje wioską. Osobiscie oddalbym mu znaczek i wywalil ten carbon i ledy.

Tak pozatym to bezawaryjnosci i szerokosci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie grill ze znaczkiem i napis na BRA out a bedzie juz w miare:naughty:

---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:52 ----------

no i te ledowe paski do wywalenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumie rozumie każdy ma tam jakieś swoje gusta :) co do grila się zgodzę myślałem nad grilem z rs. na razie muszę przystopować z wydatkami :) co do dziennych tez przemyślę bo dzienne były głownie bo to by na pseudo xenonie w dzień nie jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadź lampy od Gwerty-eg przerobione na bix, do tego żarniki d2s i nikt się nie będzie czepiać:wink: A zaczniesz wreszcie coś widzieć przed autem:kox: Grill na razie kup zwykły polift i maźnij go cały na czarno:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem błądzisz, bra z wlepą na masce + przednie lampy wieją WT:thumbdown: Proponuje sprzedać lampy kupić org., dać bre bez napisu i z noskami oraz zmienić grill na taki z znaczkiem a dodatkowo przemalować go na czarno, i auto nabierze charakteru :wink:

Mimo wszystko życzę bezawaryjnej jazdy :wink:

Swiete slowa oj swiete slowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps na znaczek na klapie 1,6 nie zwracajcie uwago to tylko czysto ironiczna podpucha na tak zwanych młodocianych lanserów

akurat po fotkach z led'ami , sonarami, brą-qlimax czy stickerami to trafił chyba swój na swego - bez urazy.

Poza tym jak wyżej, kilka zmian i powinno być dużo lepiej. serce fajne bije w furze! . bezawaryjności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze moga byc z niego ludzie. Auto jak najbardziej do wyprowadzenia.

Znaczek 1.6 do poprawy albo out.

Przód makabra - na poczatek bra i grill do wywalenia.

Hid 8000k to lep na młodocianych lanserów. Oni lgną do niebieskich świateł:kwasny:

Zmienisz na 4300-5000 to i ozdoba choinkowa w zderzaku nie bedzie potrzebna - widocznosc sie poprawi, policja sie przestanie czepiac ale stracisz respekt u młodych gniewnych pod remiza:wink:

Na plus zdecydowanie gleba i felgi:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód to naprawdę makabra popieram kolegów wyżej ! ale Audi jak najbardziej do odratowania !:):wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm zebrałem wnioski dzienne wywalę, wsadzę hid ale 6K myślę ze będzie dobry ? żeby niebieskie siły zbrojne się nie czepiały czy za mocny?? bo miałem 8K co do bry zostaje chciałem ja mieć wiec zostaje wybaczcie, co do grila hmm albo malne na biało albo na czarny metalik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm zebrałem wnioski dzienne wywalę, wsadzę hid ale 6K myślę ze będzie dobry ? żeby niebieskie siły zbrojne się nie czepiały czy za mocny?? bo miałem 8K co do bry zostaje chciałem ja mieć wiec zostaje wybaczcie, co do grila hmm albo malne na biało albo na czarny metalik

:facepalm: Chcesz moge Ci sprzedać normalny po lifotowy grill, wtedy możesz sobie malnąć na ten czarny metalik, bo teraz bez OOOO wygląda strasznie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie nie podoba :( niektore mody fajne w sobie ale całościowo zalatuje autem z pod remizy, sorry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do grila hmm albo malne na biało albo na czarny metalik

Nie nie nie, czarne auto i białe dodatki= wiocha, białe auto i czarne felgi jest ok. Grill w czarny mat jeśli już, ale ogólnie wiejski jest.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, czarne auto i białe dodatki= wiocha, białe auto i czarne felgi jest ok.

Ciekawe rzeczy piszesz . Co do audiczki zmien te lampy przednie i grill na ori bo zle to wyglada

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Wieś pierwsza klasa .

Kolejny dzieciak niszczy kolejną B5 .:sorry:

Trzeba było sobie kolego na czoło te stickerbomby przylepić . Wiesz jakbyś się wyróżniał ? masakra :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi sobie tak jak mu się podoba. Mnie podoba się tak i tak pozostanie. Nie zależy mi na tym by podobało się gronie ludzi którzy cale wypłaty lądują w auto nie stać mnie na takie zabawy niestety wynajmując dom mając 2 małych dzieci i pracując samemu na rodzinę autko robię tak jak mnie stać. ma podobać się mnie i cieszyć moja osobę to mi wystarczy.

co do remizy to sobie calibre z parapetem można podstawiać albo e36 1.6 z ogromnym znaczkiem M-power

Szanuje wasze opinie ale nie sądziłem że aż taki pojazd tu dostane i wyładowanie swoich flustracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...