Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Na pierwszym zdjeciu opony nie widac hehhehe. Bedzie kosa dlatego nie przyjezdzam w tym sezonie do PL

synek wiem że przyjedziesz bo obiecałeś sesyje ;) poza tym ktoś musi Rafała koksa pilnować :D

Sponsora na wyjazd nie mam :-(

Opublikowano

Ciasny grube fele itd rezasz a do polandji nie jedziesz coś sciemniasz:wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj z nudów 2 koła przymierzyłem bez odpowiednich dystansów, weszło bez problemów ( przód się oparł o wahacz )

na żywo robi robotę :) już się nie mogę doczekać nowych opon i od razu zakładam na dupowóz

z9rw.jpg

Tył

1te0.jpg

przód

75y2.jpg

4om5.jpg

buul.jpg

tak, zły kierunek koła :D

n4zd.jpg

njj2.jpg

Opublikowano

niesamowicie dobrze to wygląda, kolor, koło, air :slina:

Opublikowano

google-image-result-for-http-cupofzup-com-wp-content-uploads-2012-04-mother-of-god-gif.gif

miszcz:slina:

Opublikowano

Kolega na zywo nie byl zbyt rozmowny jak ostatnio pod malym tesco lukalem :grin:

wczesniej bylo polo prawda? :naughty:

dystanse jakies by nie siadly do tych fel zimowych? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Do jazdy jest jak powinno :)

Opublikowano

W pilke grasz/grales? z Lolkiem pracuje i cos kiedys wspominal o Tobie...

Opublikowano
:kox::kox::kox::kox::kox:
Opublikowano
Opublikowano

Felga gaje radę , auto wyglada za***iście. Jedyne co bym zmienił jeszcze to tylne zderzak na s-line:wink:

Opublikowano
  • Autor

Mi sie s line nie podoba :) a z czasem zobaczysz ze bedzie bardziej agresywny niż s , za 5 tygodni

Opublikowano

synek wiem że przyjedziesz bo obiecałeś sesyje ;) poza tym ktoś musi Rafała koksa pilnować :D

Ja na kodach niesmiertolnosci sam sie upilnuje :)

do koksa Wojtsena to mi sporo brakuje

Ciasny grube fele itd rezasz a do polandji nie jedziesz coś sciemniasz:wink:

Wyjazd do PL to 1k euro lekka reka za same promy i paliwo, na felgach bedzie jezdzic sezon abo dwa po czym sprzeda i odzyska czesc kasy,a tak trzeba tyle kwity wydac w ciagu dwoch tygodni i nikt nie odda za to chociazby vatu...

Nikt tu na pieniadzach nie spi

Na glebie przod sie chowa a fo jazdy ciekawe jak bedzie???

bedzie wystawac tak jak u mnie :)

Opublikowano

Oglądając Twoje zdjęcia zastanawiam sie często czy to już koło z oponą czy bez :grin:

Będę wypatrywał na mieście:brawo:

Opublikowano

czemu bardziej?, jesli teraz mu sie to schowalo to bedzie git, zastanawia mnei tylko jedno, czy a4 ma az tyle pojemniejsze nadkola?

ja mam 9,5 z przodu i na setupie do jazdy wyglada to tak

1460980_695867773770668_80085210_n.jpg

tylko ze u mnie ET z przodu to 25 stad pewnie ta roznica

Opublikowano

... dobra robota :thumbup1::kox::kox: przy tym kolorze to fela w czerni też by chyba mega wyglądała.. :slina:

Opublikowano

Bedzie koks. Ale jakos mi sie wydaje ze CV3 by lepiej siadł...

Opublikowano
  • Autor

to sobie w przyszłym roku polatam na CV3, wszystko panowie kwestia gustu. Nikt mojego nie zmieni można tylko sobie komentować :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.