Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

audi ma niestety taki lakier ze nawet jak sie dba to i tak sie porysuje coś tam zawsze.Czekam na efekt finalny bo ciekawie sie zapowiada:wink:

Opublikowano
audi ma niestety taki lakier ze nawet jak sie dba to i tak sie porysuje coś tam zawsze.Czekam na efekt finalny bo ciekawie sie zapowiada:wink:

Audi ma "niestety" wręcz bardzo dobry lakier, lecz takie swirle jak na zdjęciach są nieuniknione przy normalnej eksploatacji auta. Również jestem ciekaw efektu końcowego :wink:

Opublikowano
  • Autor

jak wyżej, lakier jest bardzo mocny i nawet grubszych rys już nie wycinaliśmy bo strasznie opornie to idzie bez szorowania papierami, niestety nie ma czasu. Powłoka już siedzi od wczoraj, auto się grzeje więc powinno być ok bo jutro lecimy lecimy kręcić pierwsze klipy. Do zobaczenia na bbq

---------- Post dopisany at 16:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.376659689139243.1073741953.302320213239858&type=1

tu jest relacja z korekty a tak wyszło finalnie, generalnie zdjęcia chyba nie oddają głębi i podbicia koloru. Teraz czekam tydzień i siądzie wosk pete's53

1965451_376661265805752_8617416711950677968_o.jpg

10258333_376661555805723_9168190979113105922_o.jpg

1926222_376661625805716_4069920854562826445_o.jpg

1974251_376661709139041_8002353879517112746_o.jpg

1939663_376661682472377_6179153974931934973_o.jpg

Opublikowano

Faktycznie na zdjęciach nie widać niczego nadzwyczajnego w lakierze.

Czy to winna zdjęć czy masz ciemne szyby z tyłu ? :shock3:

Opublikowano

pięknie wygląda, kawał dobrej roboty, auto mi się bardzo podoba

Opublikowano

Piękne auto :thumbup1:

Opublikowano

Fap, Fap, Fap.... Miazga:D:D:D Ale ja OOOO na klapie dałbym na czarno:)

Opublikowano

Lepiej usunąć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

żadnego usuwania malowania panowie

kilka spontanicznych fotek od Carlssona podczas wolfsgruppe bbq, reszta niebawem :)

2rxzewp.jpg

2echuhl.jpg

2r5svx4.jpg

2qbu15c.jpg

2nsgab.jpg

Opublikowano

Na tych zdjęciach kolor robi wrażenie :decayed:

Opublikowano

Widziałem na Bbq lakier jest konkret. Tak jak mówicie lakier ma plusy i minusy głębsze rysy nie schodzą po gabce nawet futrem opornie idzie. Całość mega dobrze wyglada na żywo i jest spójna. Dokładki pasują. Ale doczepie sie do prawych drzwi tylnich,to chyba kwestia regulacji zeby leżały jak trzeba :)

Opublikowano
  • Autor

Ok szefie poprawie !

Opublikowano

co to jest z przodu - slowo honoru ze takich nakladek, dokladek, jakkolwiek to zwal, w zyciu nie widzialem

da sie tym jezdzic ?

parkujesz tylko na plaskim?

jakikolwiek lezacy policjant, przejedziesz?

Opublikowano

Leżący policjant to nic. Najgorsi są Ci stojący :grin:

Opublikowano

No Wojtek jest mega:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Leżący policjant to nic. Najgorsi są Ci stojący :grin:

Otóż to ;)

Autem jeżdzę na co dzień i to dość szybko, weekendy długie trasy, kamyk gdy jest nierówno to po prostu nie opuszczam auta na ziemię ;)

Opublikowano

Tak sie jaram tym autem że aż ostrzezenie dostałem:P Tablice mała by się zdało na tył założyc:)

Opublikowano

auto robi robote... nie myslalem o sciemnieniu przednich szyb aby zrównać auto ?

Opublikowano

a jak sie jezdzi na tej feldze przy szerokosci 10.5 ? duza gorzej niz przy 9j ? mam na mysli twardosc koleiny i tak dalej ogolnie...

Opublikowano
  • Autor
auto robi robote... nie myslalem o sciemnieniu przednich szyb aby zrównać auto ?

zerwę to g... z tyłu w tym tygodniu ;)

jak się jeździ na 10,5 względem 9 ? nie ma różnicy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.