Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[All B8] A4 AirRide by wojtsen

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bierz co chcesz:decayed:

Opublikowano

Zmieniłbym jeszcze tylko te lusterka od stara na te poliftowe el składane z fotochromem.

Opublikowano
  • Autor

to zmień kto Ci broni :decayed: na razie mam inne priorytety niż auto więc luz :wink:

Opublikowano
to zmień kto Ci broni :decayed: na razie mam inne priorytety niż auto więc luz :wink:

:polew:

Opublikowano
to zmień kto Ci broni :decayed: na razie mam inne priorytety niż auto więc luz :wink:

Ja już mam zmienione :) widzę że nic nie można zaproponować :) bo kolega urażony

Opublikowano
  • Autor

gdzie tu widzisz urazę ? celuję w środek cały od s a potem inne koła, ale tak jak napisałem nie w tym sezonie, nawet nie dotykam auta :wink: także za 2 lusterka wolę sobie odłożyć na środek, mnie pierdółki nie jarają, a lusterka od bidy będą seryjne :decayed:

Opublikowano

Piekny samochod i najlepszy kolor :wink:

Opublikowano

Sprzedaj mi to auto. hihi

Opublikowano
gdzie tu widzisz urazę ? celuję w środek cały od s a potem inne koła, ale tak jak napisałem nie w tym sezonie, nawet nie dotykam auta :wink: także za 2 lusterka wolę sobie odłożyć na środek, mnie pierdółki nie jarają, a lusterka od bidy będą seryjne :decayed:

czemu zmieniasz kola?? jakie beda next? tez vossen ??

Opublikowano
  • Autor

albo nowy Vossen który wyjdzie na zimę na SEMA, albo ADV1, ale raczej Vossen. :) parametry niezmienne

Opublikowano
albo nowy Vossen który wyjdzie na zimę na SEMA, albo ADV1, ale raczej Vossen. :) parametry niezmienne

:naughty::thumbup1:

Opublikowano

czyli w nastepnym sezonie mozna brac od Ciebie te vosseny ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

10014516_665596696829553_9079800270662377506_o.jpg

sezon się nie zaczął a dla mnie się skończył :)

W drodze na See zaatakowała mnie sarna na autostradzie :facepalm:

Zobaczymy czy ubezpieczyciel pozwoli na tuningi czy będzie sąd :)

Opublikowano
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t31.0-8/10014516_665596696829553_9079800270662377506_o.jpg

sezon się nie zaczął a dla mnie się skończył :)

W drodze na See zaatakowała mnie sarna na autostradzie :facepalm:

Zobaczymy czy ubezpieczyciel pozwoli na tuningi czy będzie sąd :)

o ciu współczuje, ale ważne że Wam się nic nie stało! Auto się wyklepie:wink:

Opublikowano

Kolejny celnięty przez futrzaka-współczuję. Szkoda fury, zwierza też w sumie. Rączki i nóżki całe?

Opublikowano

A takie ładne było

Opublikowano
:kwasny: szkoda
Opublikowano
  • Autor
A takie ładne było

będzie ładniejsze :) zobaczymy ile pesos będzie

Opublikowano

Szkody nie wielkie nie mniej jednak szkoda samochodu :facepalm: felga cała ? :kox:

Opublikowano

Kolego gdzie kupiłeś kierownice multifunkcje do swojej A4 ? Mnie też to czeka bo ta zwykła kierownica nie skórzana to porażka. Audi powinno się wstydzić to montować...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.