Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Moja Czerwona.


Babel

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy się chwalą to pochwalę się i ja :-) Czerwony sedan z mocarnym ADP pod maską z października 1995 roku jest już prawie 2 lata w moich rękach. Przez cały ten okres wiernie i dzielnie mi służy. Chyba lubimy się wzajemnie i nie mamy zamiaru się rozstawać ;-) Z wyposażenia to jest seria plus klimatronik i automatyczne szyby z przodu. Mody jakieś tam są, a mianowicie:

- LPG sekwencja na sterowniku STAG 4

- -30mm na sprężynach H&R

- Felgi ala S-Line 17" 8J

- Przednie lampy Sonar Dayline + ksenony 6000 K

- Tylne lampy Sonar diodowe

- Automatyczne domykanie szyb z pilota

- Audio trzęsące budą :-D

To chyba tyle, więcej przynajmniej sobie nie przypominam ;-)

Jeżeli chodzi o plany to:

- Dbać i chuchać

- Montaż wyświetlacza temp. (już zakupiony)

- Może montaż podłokietnika

- Jak się zbiorę to grzane lusterka

Kilka zdjęć:

550372_501429396541629_1819160208_n.jpg

WP_20130702.jpg

DSCF1331.jpg

DSCF1341.jpg

DSCF1342.jpg

DSCF1343.jpg

DSCF1345.jpg

DSCF1348.jpg

DSCF1349.jpg

DSCF1350.jpg

DSCF1361.jpg

DSCF1363.jpg

DSCF1364.jpg

DSCF1366.jpg

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie nie, ani gwint ani 18" nie wchodzą w grę ;) Niestety drogi mamy jakie mamy, już na tym zawieszeniu i feldze muszę uważać szczególnie na leżących policjantach :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna,widać,że zadbana.Lampy mi się nie podobają poliftowy ori przód i tył by tu ładnie usiadł.Niby nie dużo a zwraca uwagę na siebie na ulicy pewie.Pozdro:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagę zwraca ale jak jedzie z naprzeciwka to :facepalm:. Lampy psują wszystko.

Czarna ramka grilla będzie wyglądać ładnie:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem i czekałem kto pierwszy zapoda pomysł wrzucenia ori lamp na przód :wink: Panowie lampy zostają, może i są kontrowersyjne ale mi siadły :wink: Najbliższy mod to montaż wyświetlacza temp. Czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, że podłączenie pójdzie gładko:wink:

---------- Post dopisany 09-09-2013 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2013 at 15:49 ----------

No i jest.

Zegary.jpg

Mały mod a cieszy :cool:. Niestety ten wyświetlacz ma własne diodowe podświetlenie, które świeci słabiej niż podświetlenie licznika kilometrów. Z tego powodu musiałem zrezygnować z regulacji podświetlenia wyświetlacza temp. i dostosować podświetlenie reszty do niego :wink:

---------- Post dopisany 17-09-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2013 at 17:54 ----------

Panowi co sądzicie o takiej feldze na przyszły sezon?

bbs_bugatti.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem sobie takie ledy na tyl sprawic bo w bylym aucie Armi'ego wygladaly zacnie a tutaj tak sobie. nie chciales sciemnic lekko kierunku z tylu bo z przodu masz black lampy. a fela w tym wzorze jest za mala nuby ok ale bez szalu. tak fajne auto i kolor szczegolnie na ta pore roku jest mega wszystkie szaraki gina na parkingu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne zadbane auto :thumbup1:

Tylne lampy jeszcze ujdą ale przednich się pozbądź... Nie tędy droga :wink:

Chyba Ci podstopnicy brakuje przy pedałach :decayed:

A te BBS'y mogą wyglądać całkiem ciekawie na B5, tylko obawiam się że wizualnie będą mniejsze od obecnych i tu możesz być rozczarowany :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się zastanawiam nad zmianą przednich lamp. Na wiosnę chyba wpadną oryginały poliftowe zrobione tak jak to zrobił jeden kolega z forum, a mianowicie:

p3130357.jpg

BBS chyba zostaną tak jak są czyli na regale w garażu ;)

Tak brakuje mi podstopnicy, kiedyś miałem uzupełnić ale całkiem o tym zapomniałem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...