Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] Moja Czerwona.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy się chwalą to pochwalę się i ja :-) Czerwony sedan z mocarnym ADP pod maską z października 1995 roku jest już prawie 2 lata w moich rękach. Przez cały ten okres wiernie i dzielnie mi służy. Chyba lubimy się wzajemnie i nie mamy zamiaru się rozstawać ;-) Z wyposażenia to jest seria plus klimatronik i automatyczne szyby z przodu. Mody jakieś tam są, a mianowicie:

- LPG sekwencja na sterowniku STAG 4

- -30mm na sprężynach H&R

- Felgi ala S-Line 17" 8J

- Przednie lampy Sonar Dayline + ksenony 6000 K

- Tylne lampy Sonar diodowe

- Automatyczne domykanie szyb z pilota

- Audio trzęsące budą :-D

To chyba tyle, więcej przynajmniej sobie nie przypominam ;-)

Jeżeli chodzi o plany to:

- Dbać i chuchać

- Montaż wyświetlacza temp. (już zakupiony)

- Może montaż podłokietnika

- Jak się zbiorę to grzane lusterka

Kilka zdjęć:

550372_501429396541629_1819160208_n.jpg

WP_20130702.jpg

DSCF1331.jpg

DSCF1341.jpg

DSCF1342.jpg

DSCF1343.jpg

DSCF1345.jpg

DSCF1348.jpg

DSCF1349.jpg

DSCF1350.jpg

DSCF1361.jpg

DSCF1363.jpg

DSCF1364.jpg

DSCF1366.jpg

Pozdro!

Opublikowano

fajne autko

Opublikowano

Świetny kolor, dawaj gwinta, większą felgę i będzie malina :kox:

Opublikowano
  • Autor

Hehe, nie nie, ani gwint ani 18" nie wchodzą w grę ;) Niestety drogi mamy jakie mamy, już na tym zawieszeniu i feldze muszę uważać szczególnie na leżących policjantach :facepalm:

Opublikowano

Bardzo ładne :thumbup1:

tylko lampy przednie do kosza :thumbdown:

Opublikowano

Ładne wozidlo, spoko kolor. kiere zmień. powodzenia w modzeniu.

Opublikowano

Ładna,widać,że zadbana.Lampy mi się nie podobają poliftowy ori przód i tył by tu ładnie usiadł.Niby nie dużo a zwraca uwagę na siebie na ulicy pewie.Pozdro:wink:

Opublikowano

Uwagę zwraca ale jak jedzie z naprzeciwka to :facepalm:. Lampy psują wszystko.

Czarna ramka grilla będzie wyglądać ładnie:thumbup1:

Opublikowano

Zadbane auto zrobione z klasą:decayed: ale te lampy przód nie pasują lilt byłby lepszy:)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak myślałem i czekałem kto pierwszy zapoda pomysł wrzucenia ori lamp na przód :wink: Panowie lampy zostają, może i są kontrowersyjne ale mi siadły :wink: Najbliższy mod to montaż wyświetlacza temp. Czekam na przesyłkę. Mam nadzieję, że podłączenie pójdzie gładko:wink:

---------- Post dopisany 09-09-2013 at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2013 at 15:49 ----------

No i jest.

Zegary.jpg

Mały mod a cieszy :cool:. Niestety ten wyświetlacz ma własne diodowe podświetlenie, które świeci słabiej niż podświetlenie licznika kilometrów. Z tego powodu musiałem zrezygnować z regulacji podświetlenia wyświetlacza temp. i dostosować podświetlenie reszty do niego :wink:

---------- Post dopisany 17-09-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 09-09-2013 at 17:54 ----------

Panowi co sądzicie o takiej feldze na przyszły sezon?

bbs_bugatti.jpg

Opublikowano

kolor fajny i bezawaryjnowsci D

a ta felga ciekawa w jakim rozmiarze ?

Opublikowano
  • Autor

Skręcane BBS Bugatti 17" 8J

Opublikowano

nie felga ta pasuje co masz

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

chcialem sobie takie ledy na tyl sprawic bo w bylym aucie Armi'ego wygladaly zacnie a tutaj tak sobie. nie chciales sciemnic lekko kierunku z tylu bo z przodu masz black lampy. a fela w tym wzorze jest za mala nuby ok ale bez szalu. tak fajne auto i kolor szczegolnie na ta pore roku jest mega wszystkie szaraki gina na parkingu;)

Opublikowano

Ładne zadbane auto :thumbup1:

Tylne lampy jeszcze ujdą ale przednich się pozbądź... Nie tędy droga :wink:

Chyba Ci podstopnicy brakuje przy pedałach :decayed:

A te BBS'y mogą wyglądać całkiem ciekawie na B5, tylko obawiam się że wizualnie będą mniejsze od obecnych i tu możesz być rozczarowany :eusathink:

Opublikowano

piekna fura :) mam taką w black brilant:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Cały czas się zastanawiam nad zmianą przednich lamp. Na wiosnę chyba wpadną oryginały poliftowe zrobione tak jak to zrobił jeden kolega z forum, a mianowicie:

p3130357.jpg

BBS chyba zostaną tak jak są czyli na regale w garażu ;)

Tak brakuje mi podstopnicy, kiedyś miałem uzupełnić ale całkiem o tym zapomniałem :facepalm:

Opublikowano

ladne autko, felg bym nie ruszal (ewentualnie pomyslal nad kolorem), kolor auta super

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.