Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja laleczka powerd by Tomekktm1


Tomekktm1

Rekomendowane odpowiedzi

Dekory jak narazie jeszcze nie zalozone z powodu pogody i braku garazu ale jak tylko wyladuja na aucie fotki odrazu wrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci auto bardzo ładne też miałem ten model ale niestety skasowałem go :(. Nowe auto kupiłem to oczywiście też A4 b5 ale już po lifcie. auto jest ogólnie nie spotykane na szych drogach bo jest bardzo ładnie zrobione, nie przezemnie bo takie kupiłem.. Kocham go :) teraz się wkręcam w nie i też będę robił w środku listwy w żółtym karbonie i panele w czarnym ale to pomału nie śpieszy mi się. Chciał bym także obszyć fotele żołto czarną skórą (pod kolor auta) i tu się zaczyna problem. Chciał bym sam sobie zaprojektować te siedzenia, ale nie mogę znaleść nigdzie rysunku siedzeń, szkicu do pomalowania prezezmnie. Macie panowie opcje jakąś żeby pomóc? Jak umyję to mogę wrzucić jakąś fotke autka xD Proszę o pomoc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie stety ja ci nie pomoge bo nie mam zadnego projektu siedzen ale podpytaj w dziale warsztat lub na battalionie b5 moze ktorys z chlopakow tam ci pomoze

niestety auto dalej nie umyte bo u mnie -5 ale zdjęcie zrobiłem jak umyje zaktualizuje :naughty:

37d869217a4c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie stety ja ci nie pomoge bo nie mam zadnego projektu siedzen ale podpytaj w dziale warsztat lub na battalionie b5 moze ktorys z chlopakow tam ci pomoze niestety auto dalej nie umyte bo u mnie -5 ale zdjęcie zrobiłem jak umyje zaktualizuje :naughty:37d869217a4c.jpg

Wywal ramke rejestracji z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze bez ramki bedzie lepiej ale nie widzi mi sie wiercenie dziur w rejstracji

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslisz ze bez ramki bedzie lepiej ale nie widzi mi sie wiercenie dziur w rejstracji

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

Zawsze mozesz wyjepać rejkę i zostawić gładki front :polew:

WP_000369.jpg

Ramka out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufa może i masz racje z tą ramką

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

dziś auto dostało kilka nowych gratów jakimi były komplet nowych wahaczy i 2 przeguby prawy i lewy zewnętrzne wiec dzisiejszy dzień był bardzo owocny :decayed:

kilka fotek :

Wahacze : c73546b18097.jpg

11e5de2f9f62.jpg

przeguby :6529a9539673.jpg

stary 9132e319f1fb.jpg

nowy a0144da54a66.jpg

więcej fotek nie zrobiłem bo nie było na to za bardzo czasu ale już jestem mega zadowolony bo nic nie puka nic nie stuka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie stety ja ci nie pomoge bo nie mam zadnego projektu siedzen ale podpytaj w dziale warsztat lub na battalionie b5 moze ktorys z chlopakow tam ci pomoze niestety auto dalej nie umyte bo u mnie -5 ale zdjęcie zrobiłem jak umyje zaktualizuje :naughty:37d869217a4c.jpg

Wywal ramke rejestracji z przodu

Popieram!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie :wink: Jak nie chcesz wywalać przedniej ramki to wrzuć klubową tak jak z tyłu i będzie o niebo lepiej.

I wypadałoby ogarnąć końcówki wydechu, a tak nie ma się do czego przyczepić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncowka z ultera lezy i czeka tylko nie mam czasu tego ogarnac a jak mam czas to nie mam dostepu do sprzetu ramka klubowa byla na przodzie ale sie polamala :-P ale ramka raczej wyleci moze i na dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horny pytanko do ciebie czym potem mocowales blache do plastiku wkrety czy normalne sruby na przelot ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkręty ale takiego typu:
mhd-prospect.jpg
Tylko musisz kupić odpowiednio małe, chodzi o ten motylek by się zablokował. Tablica + zderzak nie jest zbyt gruby. Ja najpierw miałem za duże i mi sie obracał i miałem luz.

Niektórzy po prostu ją przyklejają na taśmie dwustronnej ale ja jaoś nie jestem przekonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam nie wiercił.

Dałbym taśmę 3m i punktowo silikonu ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...