Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi BY MICHU NEW CAR ADR ROZBITY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ze tam spawać dziury trzeba to wiem wlasnie i ten front z tyłem, nawet mam schemat gdzies jak to podciąć moge ci podrzucić lub wygrzeb w wątku cymka 2 albo 3 strona. Gdybym miał taki próg na miejscu bym obczaił jak to wyglada od spodu by to inaczej zamontować. Bo 3-4 osoby maja zamontowane ale całe forum milczy jak to zrobic. Informacje szczątkowe:)

Edytowane przez darek995

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

To ze tam spawać dziury trzeba to wiem wlasnie i ten front z tyłem, nawet mam schemat gdzies jak to podciąć moge ci podrzucić lub wygrzeb w wątku cymka 2 albo 3 strona. Gdybym miał taki próg na miejscu bym obczaił jak to wyglada od spodu by to inaczej zamontować. Bo 3-4 osoby maja zamontowane ale całe forum milczy jak to zrobic. Informacje szczątkowe:)

Musze jeszcze go skrócic pod spodem ;) wiosna bede myslał co i jak bo teraz warunki mnie powstrzymują :facepalm:

Jednak progi z omegi OUT a wpadły z laminatu S4 :P

9qax7glr_jpg_750x750_q85_jpg_300x300_q85

Hallo do zderzaka S4 wpadły inne :P

CAM01211_1_jpg_300x300_q85.jpg

CAM01228_jpg_300x300_q85.jpg

CAM01225_jpg_300x300_q85.jpg

CAM01224_jpg_300x300_q85.jpg

CAM01268_-_Kopia_jpg_300x300_q85.jpg

CAM01281_jpg_300x300_q85.jpg

CAM01256_jpg_300x300_q85.jpg

CAM01258_jpg_300x300_q85.jpg :kox::kox::kox:

11084271_910529042342182_118910432378317

11014671_910528885675531_587131320972170 :wink:

Edytowane przez Michu B5

Opublikowano

rotor w złoto mi się widzi :kox:

Opublikowano
  • Autor

Narazie zostaje SREBRO :D

Opublikowano

miazga :D:naughty:

Opublikowano

Pane skad masz progi z laminatu i ile dales ? ;)

Opublikowano

rotor srebrny bardziej pasuje do tego auta :)

gratki za włożoną pracę bo auto godnie się prezentuje i zdjęcie pod galerią nad jeziorem dla mnie najlepsze :)

Opublikowano

Zostaw jak jest, rotor w srebrze optycznie powieksza kolo, aktualny wyglada mocno do mnie przemawia! Duzo dobrych projektow ostatnio wyskakuje na forum!! Tak trzimac! Pzdr

Opublikowano
  • Autor

Zostaw jak jest, rotor w srebrze optycznie powieksza kolo, aktualny wyglada mocno do mnie przemawia! Duzo dobrych projektow ostatnio wyskakuje na forum!! Tak trzimac! Pzdr

Dzieki Szefie za dobre słowa :hi:

Opublikowano

Kiedy zderzak od eski wpada ? :D

Opublikowano

bardzo ładne auto :)

co to za halogeny, pasują p&p i gdzie można takie dostać?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kiedy zderzak od eski wpada ? :D

Artur to polift zespawany z PDC :D nie ma czasu kiedy i pogoda :facepalm:

bardzo ładne auto :)

co to za halogeny, pasują p&p i gdzie można takie dostać?

Hallo z aledrogo ;)

Zderzak i progi na pokładzie ;)

10424237_745936492190431_558225758550242

11186250_461633360654481_1389509964_n_jp

MAJÓWKA KGM I MOTO KONIN LOTNISKO KAZIMIERZ BISKUPI :wink:

1510383_822636821153557_2757015647897092

11074372_822636847820221_553684113888529

11188193_822636937820212_510139672279168

11150772_825508230859520_412958788209447

10452422_822636997820206_884082911786038 :hi:

IMG_20150517_093632_jpg_300x300_q85.jpg

IMG_20150512_072228_1_jpg_300x300_q85.jp

IMG_20150512_072315_1_jpg_300x300_q85.jp

IMG_20150512_072247_jpg_300x300_q85.jpg

:hi: NEW FOTO :hi:

Opublikowano

pokaż halo świeci na LEDach ;P

Opublikowano

Można widzieć co to za nakładka na klapie z tyłu? :decayed:

Opublikowano

od audi s4


można je znaleźć na allegro

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Tzw. Ducktail

Opublikowano

może chcesz progi od omegi opchnąć :D

Opublikowano

Ja bym chciał :) jak cos to PW

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Progi juz dawno poszły ;)


New Car tamten rozbity ;/

https://zapodaj.net/e3f497f3c838a.jpg.html>1.jpg</a>

https://zapodaj.net/ae95b46dc05b4.jpg.html

https://zapodaj.net/eecfe5c10d0df.jpg.html

Wyposażenie
  • ABS
  • Elektryczne szyby przednie
  • Poduszki powietrzne x8
  • Wspomaganie kierownicy
  • Czujniki parkowania tylne
  • Komputer pokładowy
  • Podgrzewane przednie siedzenia
  • Światła przeciwmgielne
  • CD
  • Elektrycznie ustawiane lusterka
  • Poduszka powietrzna pasażera
  • Alufelgi
  • Elektryczne szyby tylne
  • Kurtyny powietrzne
  • Poduszki boczne przednie
  • Wielofunkcyjna kierownica
  • :P:P:P
  • Centralny zamek
  • Immobilizer
  • Radio fabryczne
  • ASR (kontrola trakcji)
  • Klimatyzacja automatyczna
  • Podgrzewane lusterka boczne
  • Poduszki boczne tylne

Edytowane przez Michu B5

Opublikowano

Dawaj nowy temat co by bylaganu nie było :- ))))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.