Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jaki Wosk na zimę ?


.Pablo.

Rekomendowane odpowiedzi

Po samym opisie widac, ze to propagandowe banialuki, wiec nie sadze, zeby byl dobry. Kupiles to smaruj, pozostaje miec nadzieje ze to cos warte i lepsze niz nic. Tej kalsy srodkow testowalem wosk W5 z Lidla. Zajebisy zapach, latwe on/off i to tyle co mozna dobrego powiedziec o tym produkcie - czyli w sumie nie tak zle, az trzy pozycje na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po samym opisie widac, ze to propagandowe banialuki, wiec nie sadze, zeby byl dobry. Kupiles to smaruj, pozostaje miec nadzieje ze to cos warte i lepsze niz nic. Tej kalsy srodkow testowalem wosk W5 z Lidla. Zajebisy zapach, latwe on/off i to tyle co mozna dobrego powiedziec o tym produkcie - czyli w sumie nie tak zle, az trzy pozycje na plus.

:grin: a roboty tyle samo co przy takim, który daje ochronę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po W5 nie spodziewal bym sie czegos nadzwyczajnego, stosowalem srodki tej firmy i nie ma szalu, lepiej stosowac kosmetyki ktore znaja temat. Osobiscie stosuje wosk nxt i jestem zadowolony, pieknie sie czern blyszczy, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a ja sadzilem, ze bedzie dobry bo W5 do szkla, do felg, cleaner to srodki godne polecania a przy ich cenie to juz w ogole duzy plus. Tez kiedys uzywalem NXT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po W5 nie spodziewal bym sie czegos nadzwyczajnego, stosowalem srodki tej firmy i nie ma szalu, lepiej stosowac kosmetyki ktore znaja temat. Osobiscie stosuje wosk nxt i jestem zadowolony, pieknie sie czern blyszczy, polecam.

Jasna sprawa, przynajmniej wiesz, że pieniądze nie poszły w błoto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz a ja sadzilem, ze bedzie dobry bo W5 do szkla, do felg, cleaner to srodki godne polecania a przy ich cenie to juz w ogole duzy plus. Tez kiedys uzywalem NXT.

Jakiego wosku teraz uzywasz? Konczy mi sie step1 megsa co bys polecil rownie dobrego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podejscia. Z tanich rozwiazan (ponizej 100zl) w temacie zimy sa 3 woski:

-Meguiars #16

-Collinite 476

-Finish Kare 1000 Hi Temp - mozna kupic rowniez jako tester 59ml za okolo 20zeta

lub typowo sealentowe zabezpieczenie

Duragloss 111

Nie ma nic tanszego na zime, co mialoby podejscie do w/w

Sa tylko duzo drozsze albo masakrycznie drozsze.

Dywagacje i pytania w stylu mam to albo tamto czy da rade nie maja sensu - rady nie dzadza.

Nie chcesz kupowac innych smaruj tym co masz, zdechnie trzeba posmarowac.

Na pytanie czego uzywam - roznie. Woreczki (woski z wysokiej polki) lub powloki ceramiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem ten Collinite 476, a co tam.Niech audiczka też coś z życia ma.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Deep see blue z pearl effect i szansa, że autko będzie bardzo często stało na mrozie i śniegu :( Jak lakier najlepiej zabezpieczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...