Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to teraz felgi by sie przydaly 18'':decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Foty całej dam jak wjedzie jakaś dobra felga bo póki co to biednie wygląda :)

Dzisiaj trafiłem na takie filmik:

W jakiś prosty sposób coś takiego można zrobić ? Bo całkiem przydatne informacje się wyświetlają !

---------- Post dopisany 07-12-2013 at 03:16 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2013 at 15:40 ----------

Mam do sprzedania zderzak przód ori sline + grill. Nie wiem dlaczego nie mogę założyć nowego tematu w dziale ogłoszeń części, nawet nie wyświetla mi się taka opcja. Ktoś podpowie ?

---------- Post dopisany 22-01-2014 at 16:54 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2013 at 03:16 ----------

repymyby.jpg

Szerokie podszybie wjechalo ;)

Opublikowano

bo nie masz 100 postów :wink:

o VFIZ bylo w innym temacie poszukaj

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ----------

bardzo fajne a4, szanuj! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurcze nikt nie chce pomoc w ogarnieciu TV ewentualnie USB/AUX a ja kompletnie nie ogarniam tych tematow.

Wczoraj juz calkowicie polamala mi sie klapka od podłokietnika. Jest sens kupowac sama klapke i probowac wlozyc (co graniczy z cudem zeby nie polamac)?

Opublikowano
  • Autor

Spoko to by załatwiło sprawe ale tez mam zlamane jedno mocowanie w drugiej czesci :/ a na allegro jak na lekarstwo

Opublikowano

Kupuj sprawny a ten uszkodzony zawsze możesz sprzedać :wink:

Opublikowano
  • Autor

Rzecz w tym ze ciezko kupic sprawny w czarnej skorze ;) ciekawe ile w ASO krzykna

Opublikowano

Zawsze jest możliwość obszycia :wink: Na forum masz człowieka (Reggi) co się tym zajmuje.

Napisz tez do siemiana w sprawie podłokietnika w skórze, czasami coś ma fajnego :wink:

Opublikowano
Rzecz w tym ze ciezko kupic sprawny w czarnej skorze ;) ciekawe ile w ASO krzykna

Chyba coś się zawsze znajdzie na allegro?

PODŁOKIETNIK A4 B6 B7 ORYGINALNY SKÓRA NIEPOŁAMANY (3900235301) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Fajna sztuka a przede wszystkim środek :)

Opublikowano

Tylko pamiętaj by dobrać odpowiednią strukturę skóry. Jak dobrze pamiętam klapka coś w okolicach 300+ zł w ASO.

Opublikowano
  • Autor
Rzecz w tym ze ciezko kupic sprawny w czarnej skorze ;) ciekawe ile w ASO krzykna

Chyba coś się zawsze znajdzie na allegro?

PODŁOKIETNIK A4 B6 B7 ORYGINALNY SKÓRA NIEPOŁAMANY (3900235301) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Fajna sztuka a przede wszystkim środek :)

Ale co fajnego w tym środku ? ;) obecnie mam identyko ;)

Opublikowano

Też mam w środku to samo i mnie to osobiście nie potrzebne :grin: zajmuje tylko miejsce :wink:

Opublikowano

Panowie moze zle sie wyrazilem.

Srodek AUTA jest fajny :)

Opublikowano
Panowie moze zle sie wyrazilem.

Srodek AUTA jest fajny :)

Ja myślałem że środek podłokietnika :grin:

Opublikowano

Dobrze zaczynasz :)

Opublikowano

Koankretna baza: quattro i S-line, mody ida w dobra strone, szerokosci!

Powered by TapaTalk2

Opublikowano
  • Autor

Tylko mocy brak ;-)

---------- Post dopisany 02-02-2014 at 19:08 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 12:45 ----------

21.09.2013r - wymiana filtrów + olej

mvmz.jpg

j5bx.jpg

31.10.2013r - sprawdzenie zbieżności

j84b.jpg

28.12.2013r - wymiana akumulatora

4s88.jpg

dtn6.jpg

09.01.2014r - zakup pełnego podszybia z klapką na aku

0ovf.jpg

zdwh.JPG

Opublikowano

Poczytaj na temat filtrów filtrona, nie są polecane. Ja wkładałem manna ostatnio wszystkie, a teraz knechty będę pakował bo w dobrej cenie mi się trafiły.

Opublikowano
  • Autor

wymieniam wszystko co 9-10tys km więc chyba nic mu nie będzie :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.