Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B7] Audi A4 B7 2.0 TDI 140KM Quattro S-line 2007r sedan


grzesiek646

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe :) a swoja droga to tak troche bez sensu ten litr wiecej [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

http://youtu.be/gJRaAzoEtQo

Sie jedzie ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho :P jestes 4 w kolejce [emoji12] bede sprzedawal ale moja sytuacja nie jest w stanie okreslic kiedy. Tzn jest jedna opcja - jesli ktos w rozliczeniu zaoferuje fajnego SUVa lub VANa to nawet na dniach moge sprzedac. Ogolnie musze a moze niekoniecznie chce zmienic na cos typu S-Max ....

A poza tematem sprzedazy. Dzis poszla na A4 full opcja detailerem. Polecam.

172ad13338ef09b1a4a6a7b3f07e0534.jpg

Zdjec autka nie mam poki co ale efekt przezajebisty !

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 30 tysiacach sie zmieszcze jak bym chciał kupić? Sztuka w sumie ładna, szkoda, że 2.0tdi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 30 tysiacach sie zmieszcze jak bym chciał kupić? Sztuka w sumie ładna, szkoda, że 2.0tdi...

wydaje mi się że nie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci się wydaje ;) nie róbmy sobie żartów że tak powiem [emoji6]

A czy szkoda że 2.0TDI ? Wszystko hula jak trzeba i porobione wiec fajny oszczedny silnik a i wmiare fajnie jedzie

P.S Jakby ktoś był zainteresowany to od kiedy auto w moich rekach to mam okolo 300 stron historii serwisu włącznie z każdym tankowaniem i zdjęciem paragon + przebieg [emoji6] Niebawem chyba będzie aukcja na allegro

Edytowane przez grzesiek646
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci się wydaje ;) nie róbmy sobie żartów że tak powiem [emoji6]

A czy szkoda że 2.0TDI ? Wszystko hula jak trzeba i porobione wiec fajny oszczedny silnik a i wmiare fajnie jedzie

P.S Jakby ktoś był zainteresowany to od kiedy auto w moich rekach to mam okolo 300 stron historii serwisu włącznie z każdym tankowaniem i zdjęciem paragon + przebieg [emoji6] Niebawem chyba będzie aukcja na allegro

Przypominam, ze mamy już prawie 2016r a ty chcesz za zwykłe 2.0tdi (opinie w sieci, na portalach itp straszne) z 2007roku w B7 z 40tysięcy?

Powodzenia w szukaniu jelenia, latka lecą, B9 już na salonach, B8 za 40tys pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, po prostu chcialem wiedziec skad takie oburzenie moim zapytaniem o cene... drozszej b7 chyba na allegro nawet nie ma wystawionej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie ? Bo nie widze konkretów :)

P.S juz nie jedno b8 za 40tys ogladalem [emoji2][emoji23][emoji2][emoji23] zeby kupic w pelnym sline to graniczy z cudem zeby wogole ladny egzemplarz znalezc nie patrzac wogole na cene

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś otrzymałeś odpowiedź na swoje pytanie ? Bo nie widze konkretów :)

P.S juz nie jedno b8 za 40tys ogladalem [emoji2][emoji23][emoji2][emoji23] zeby kupic w pelnym sline to graniczy z cudem zeby wogole ladny egzemplarz znalezc nie patrzac wogole na cene

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie napisalem, ze kupisz b8 w pelnym sline za 40tys, jednak kupisz zwykle zadbane 2.0tdi w budzie b8 za ~40tysiecy spokojnie.

dobra bez sensu to pisanie, szukaj jelenia za 40tysiecy za b7 z 2.0tdi, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za ile wystawi to jego sprawa i nikomu nic do tego. Sprzeda się to sprzeda nie to nie. Z doświadczenia wiem, że będzie bardzo ciężko znaleźć osobę co da taki hajs za b7 i to 2.0tdi ;) niektórzy się już o tym przekonali wystawiając po 40 tyś b7 ale powodzenia w sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci się wydaje ;) nie róbmy sobie żartów że tak powiem [emoji6]

A czy szkoda że 2.0TDI ? Wszystko hula jak trzeba i porobione wiec fajny oszczedny silnik a i wmiare fajnie jedzie

P.S Jakby ktoś był zainteresowany to od kiedy auto w moich rekach to mam okolo 300 stron historii serwisu włącznie z każdym tankowaniem i zdjęciem paragon + przebieg [emoji6] Niebawem chyba będzie aukcja na allegro

Przypominam, ze mamy już prawie 2016r a ty chcesz za zwykłe 2.0tdi (opinie w sieci, na portalach itp straszne) z 2007roku w B7 z 40tysięcy?

Powodzenia w szukaniu jelenia, latka lecą, B9 już na salonach, B8 za 40tys pełno.

Widze tu syndrom człowieka co sie naogladał allegro i bedzie B8 za 40 tys kupował.... polecem zobaczyc kilka egzemplarzy z przebiegiem 160 - 190 tys ktore naprawde maja okolo 400 tys - wtedy wniosek bedzie tylko jeden - warto dopłacic by miec cos dobrego.

B7 S-Line doinwestowany musi kosztowac, zobacz sobie na mobile.de (przeciez te auta sa z niemiec wiec jakim cudem moga byc tansze w PL niz w DE?????) jak nie pasuje to kup sobie Fabie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa że sami wyceniliście moje auto [emoji106][emoji123][emoji6] a sprzedam za ile sprzedam :) bardziej zainteresowani piszą na pw.

A jak sie nie sprzeda to wcale płakał nie bede bo za***iście mi sie jezdzi.

Z ciekawostek powiem ze ostatnio ogladalem a6 c6 po lifcie za 60pare tysi ... Boze jaki śmietnik, kilkadziesiat tysi roznicy a czuje sie po 2km ze siadlo sie do jakiegos padła. A chyba jednak taka kasa powinna dac wrazenia ze kupuje sie cos lepszego niz sie ma

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za ile wystawi to jego sprawa i nikomu nic do tego. Sprzeda się to sprzeda nie to nie. Z doświadczenia wiem, że będzie bardzo ciężko znaleźć osobę co da taki hajs za b7 i to 2.0tdi ;) niektórzy się już o tym przekonali wystawiając po 40 tyś b7 ale powodzenia w sprzedaży.

Heh tez obseruje te aukcje na allegro jak cena z tygodnia na tydzien maleje z 38tys robi sie 33 i auto dalej stoi na aukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...