Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brak mocy, wykres z hamowni


dydo85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem, logi w porządku, reszta parametrów też, EGR wyczyszczony, hamowanie i wynik wyszedł taki że brakuje mi 40KM do serii :facepalm: Sam nie wiem od czego zacząć szukać...

skanuj0002.jpg

Log (0 - 003,008,011)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze brak 40koni bys odczuł bardzo pod tyłkiem. nie masz wrazenia takiego ze auto teraz gorzej sie zbiera niz wczesniej....? bardzo dziwna sprawa.... skoro logi ok a hamownia pokazała co pokazała to cos któres zaprzecza. logi i hamowanie robila ci ta sama osoba...?? czy kazy co innego robił...moze osoba czytajaca logi nie umie ich czytac lub nie zna dokładnych parametrów pracy...

filtr paliwa kiedy był wymieniany...?? moze spusc z niego wode... albo moze tak chrzczone paliwo ze takie rzeczy wychodza a zdarzało sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi robiła ta sama osoba co hamowała auto. Filtry i olej były wymienione w kwietniu. TZn jak auto kupiłem tak jeźdze na obecna chwile żadnych problemów nie miałem. to wszystko wyszło dopiero po hamowaniu że takie słabe. Tomku ale żeby aż tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logi mam tylko że ta dziwna storna do ich czytania nie chce mi wygenerować na meila tej autoryzacji :kwasny:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

Log (0 - 003,008,011)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia Panie... ja bym katalizator obstawiał...

Kolego BPW nie ma katalizatora tylko DPF-a. Może on jest winny.

Był wypalany i bez poprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widać po oporach pomiar byl robiony chyba na 5 biegu,daje to nam bardzo długi czas rozpedzania ,definitywnie widac tutaj brak wydatku powietrza powyzej 2500 obrotów ,baa nawet juz od 2000 ,podejrzewam ze poprostu turbo juz ma najlepsze lata za sobą ,widac ze n75 walczy z boostem,filtr powietrza czysty ? moze IC jest zawalony ?????

no chyba ze dpf jest tak zawalony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce cie straszyć ale miałem to samo tylko w Outlanderze. powodem były pompowtryski. z kompa wszystko było ok, ale fizycznie to brakowało paliwa.

depnij na maxa jak dymu nie będzie za tobą to masz odpowiedz

wyjac, przetestować, ew wyczyscici lub wymienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak go odpalasz to od razu wskakuje na stabilne wolne obroty, czy powoli wchodzi na nie ?

Może ktoś założył pompki od jakiejś seteczki :naughty:

Ja bym sprawdził numerki pompek, jak się nie mylę to powiny być 038130073BJ :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...