Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.3


Krycha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przedstawiam moje kolejne A4. Zaczęło się od tego że szukałem taniego A4 1.8T Quattro najlepiej w gazie do jeżdżenia koło domu, po niecałych dwóch dniach szukania trafiło się to. Pojechałem nad morze, zabrałem i doszedłem do wniosku ze skoda tego auta tłuc, więc postanowiłem trochę przy tym pogrzebać. Auto składałem przez wakacje, nie chciałem inwestować dużo pieniędzy ani za bardzo się wczuwać w to auto bo mam inny projekt na głowie. Ale do rzeczy... Jest to oryginalna wersja amerykańska A4 B5, w jakże ciekawym białym kolorze :decayed:, przebieg 196tys, ani jeden element blacharski nie był malowany ( prócz zderzaków i lusterek które sam odświeżyłem ), a całość jest w oryginalne - począwszy od zderzaków i lamp, a kończąc na wkładach lusterek i daszku z homelinkiem. Auto nie zostało jednak seryjne, trochę się pozmieniało, a dokładnie

- lampy przód bixenon

- nowe listwy drzwiowe z ASO

- tylna dokładka z czujnikami parkowania

- zawieszenie pneumatyczne

- felgi 19 cali + opony 225/35

- hamulce przód S4 B6 345mm

- hamulce tył S6 C5 269mm

- ramiona wycieraczek A6 C5 FL

To tyle z grubszych zmian, nie liczę oczywiście pierdół które poprawiłem lub wymieniłem na takie które by mnie zadowalały swoim stanem. W środku seria na dobrym wyposażeniu czyt. 4xel szyby, 2 din, fotochrom w środku i zewnętrzne, FIS, tempomat, podgrzewane siedzenia bla bla bla

To chyba na tyle, co chciałbym zmienić ? Sam nie wiem, dłubie w tym aucie dla przyjemności więc coś tam jeszcze wpadnie. Chciałbym ogarnąć środek, a dokładniej chciałbym tam wsadzić Recaro w jasnej skórze, poza tym ma cieszyć oko.

A teraz parę totalnie amatorskich zdjęć z mojej ręki, nie wiem czemu ale auto robi dużo większą robotę na żywo niż na tych kieprawych fotach. Aha i prosiłbym zbytnio o nie rozrzucanie tych zdjęć po internecie - będą lepsze :

P9187069j_nshphxq.jpg P9187072j_nshphnn.jpg P9187042j_nshphne.jpg P9187052j_nshphnw.jpg P9187058j_nshphnq.jpg P9187060j_nshphep.jpgP9187057j_nshphwa.jpg P9187068j_nshphex.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy:decayed: no nie, drugi:kwasny::polew:

Fura daje radę:naughty::kox:zresztą jak każda, którą miałeś w swoim posiadaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest śliczna :jerk::jerk::jerk: i ten biały kolor, fajnie było by przyciemnić szyby :wink:

hamulce konkret :kox: pokaż wnętrze :wink:

p.s do battalionu się nadajesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosiłbym zbytnio o nie rozrzucanie tych zdjęć po internecie - będą lepsze

kiedy:eusathink:

gratki dupowozu, będziesz w radomiu na zakończenie sezonu? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku :wink: co do szybek to jakoś nie jestem fanem przyciemniania, ewentualnie bardzo delikatnie :wink:

Dziękuje Panowie, fajnie słyszeć że się podoba :hi:

Kowi może będę, jak bedzie pogoda :wink: a zdjęcia jak ogarnę dobrego fotografa, bo u mnie sprzęt jest ale umiejętności brak :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amortyzatory masz chyba wylane i sprężyny popękane bo strasznie osiadł ze starości:decayed:

Jajca urywa u samych uszu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...