Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] by Steri

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chu chu :naughty: mizaga S :decayed:

Opublikowano
jak prekaty wywaliłes? zostawiłes puszki?

tak puszki zostały, były rozcięte na pół i potem pospawane

i nie wpada w rezonans?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
jak prekaty wywaliłes? zostawiłes puszki?

tak puszki zostały, były rozcięte na pół i potem pospawane

i nie wpada w rezonans?

nieee, wszystko jest git :)

---------- Post dopisany 26-12-2013 at 13:17 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2013 at 18:58 ----------

Zimowo :decayed:

2013_12_04_13_29_06.jpg

2013_12_04_13_28_46.jpg

A tu już na spocie S/RS :)

kbwi.jpg

tx8c.jpg

t138.jpg

Opublikowano

Ładna, ładna! Ile przebiegu?

Ja ciągle picuję swoją, żeby jakieś fotki wrzucić, bo normalnie mi wstyd jak widzę Wasze polerki :wink:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

przebiegu ponad 280 tys :) u mnie polerka dopiero będzie na wiosnę :grin:

---------- Post dopisany 06-04-2014 at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany 26-12-2013 at 14:47 ----------

żeby nie było że się nic nie dzieje, eska dostała nowy wydech przelotowy, ogólnie przez zimę nazbierałem trochę gratów więc powoli będę uzupełniać wątek:decayed:

było tak

a jest tak :banan:

---------- Post dopisany 07-07-2014 at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 22:36 ----------

Jako, że dawno do wątku nic nie było dodawane a w zasadzie sporo rzeczy się pozmieniało to trochę opiszę:decayed: a więc zacznę od tego że, po małym incydencie z sarną trzeba było kupić zderzak, maskę, lampy oraz chłodnice:facepalm: jako, że auto było już trochę rozgrzebane postanowiliśmy zająć się silnikiem i tak wpadło kilka nowych części:wink:

- kompletny rozrząd

- świece rs4

- icki z rs4

- duża chłodnica oleju

- cała kupa uszczelek i simeringów

- olej Motul 300V 15w50

Pewnie o kilku rzeczach jeszcze zapomniałem ale najważniejsze jest to, że nic już cieknie i wszędzie jest suchutko :) w między czasie została zrobiona korekta i polerka lakieru oraz wpadły felgi z x5 styling 177 :) także przy najbliższym przypływie gotówki planuję zrobić soft a na przyszły sezon kupić gwint i czerpać radość z braku awaryjności :decayed:

A tu kilka fotek :)

8b3829212b2a9639m.jpg

56caa45f3a3ff01em.jpg

88e49c9ed2c34ff5m.jpg

Opublikowano

kolo masakra już lepiej było na oryginale,ja bym powrócił do oryginału

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:28 ----------

@@FELGI BMW X5 E70.X6 E71 20"ORYGINALNE@@ (4395928820) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

Nie jest tak zle ;) ladnie to kolo lezy. To 18"?

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

tak 18, na pewno będzie lepiej wyglądać na mniejszym balonie i gwincie :)

jako, że nowy sezon zbliża się wielkimi krokami a dawno nic się w temacie nie działo to przedstawiam nowe kapcie :)

8aedccfbd2c70ee9m.jpg

a tutaj do sprawy rozwodowej :D

243193c9a507dffcm.jpg

5693ac3b638c9540m.jpg

10cb15a1932e2a7fm.jpg

Opublikowano

Fajna esa graty ale szczerze gustu to ty nie masz wogole. Grill powinien wrócić na swoje miejsce a kolo oryginał to podstawa.

Opublikowano
  • Autor

Mi akurat ten grill się podoba :) a co do kół to miałem oryginalne avusy jeśli o tych mówisz ale mi się znudziły ;) a oz będą idealnie leżeć na tym aucie :)

Opublikowano

no teraz to się postarałeś dużo lepiej co do kół OZ powinien ładnie na niej wyglądać powodzonka w modach

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Korzystając z chwili czasu pochwalę kilkoma nowymi giftami jakie dostała Ska :) Wraz z nowym kołem wpadł gwint Koni, zderzak został przerobiony na duże wloty i wszystkie kratki zostały zamienione na plaster miodu oraz założyłem dokładkę z LCR ]:> Auto nareszcie nabrało takiego wyglądu jakiego oczekiwałem :D
a tu kilka fotek :)
96d8227ce5b82b38m.jpg

e3267d500277bfd5m.jpg

37cfafb3c17ec53fm.jpg

aa49b3b22b51faa7m.jpg

3238baad29174508m.jpg

126d49fefdb4531cm.jpg

746d0593d8e6180bm.jpg

Co do planów to w najbliższym czasie chcę wybrać się na strojenie i cieszyć oby jak najdłuższą nie zawodnością :P

Opublikowano

No jest kozak :)

Opublikowano

Rzeczywiście bliźniak :D elegancik

Opublikowano

Ale z grilem imho kiepska zamiana :P

No i dobrze, że kółka zmieniłeś :D

Opublikowano

Ale się świeci :) Piekna jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Z cyklu Brazzers ;d

0c4351d620f03792med.jpg

Opublikowano

chyba zaliczyla bukake :P

Opublikowano
  • Autor

ale za to jaka zadowolona ;d

Edytowane przez steri

Opublikowano

Nie masz przypadkiem ori grilla z niej? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.