Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)


misiek95

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze jak miałem zwykłe szklane lampy boscha wrzuciłem do nich żarówki osram bilux (bodaj +90%). Dawały czadu ostro. światła były super. Dopiero jak jedną stłukłem okazało się, że odbłyśniki były jak nowe, zero śladów prócz małej mgiełki nad samą żarówką. Później jeździłem golfem V na xenonie i jakoś z butów mnie nie wyrwało. Różnica była ale dużo mniejsza niż się spodziewałem.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze jak miałem zwykłe szklane lampy boscha wrzuciłem do nich żarówki osram bilux (bodaj +90%). Dawały czadu ostro. światła były super. Dopiero jak jedną stłukłem okazało się, że odbłyśniki były jak nowe, zero śladów prócz małej mgiełki nad samą żarówką. Później jeździłem golfem V na xenonie i jakoś z butów mnie nie wyrwało. Różnica była ale dużo mniejsza niż się spodziewałem.

No to ori poliftów valeo na żarówce nawet nie wsadzaj, bo będziesz sie bał jeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe tzn valeo po lifty świecą gorzej niż szklane bosche? Czemu tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem jak świecą bosche. Valeo orginalne świecą tragicznie ze względu na to że wszystkie mają wypalone odbłyśniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No domyślam się. W ogóle kupując używaną lampę od razu trzeba założyć, że odbłyśniki są do regeneracji. Bosche też zawsze są wypalone. Po prostu trafiłem dobre lampy (co dziwne są z rocznika auta czyli 96r). NO ale się stłukły poza tym wyglądają kiepsko wiec czas na zmiany. Rozumiem, że w przypadku montażu bixa odbłyśników nie trzeba regenerować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak wkładasz świeżą w miare soczewkę bixenonową, to nie ma takiej potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na valeo bardzo dobrze swiecą . jak bedzie mi sie chciało dziś to wyjde w nocy i fotki zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób lepiej i mi podeślij stan swoich kloszy i odbłyśników. Jak dojdą moje lampy to sobie porównam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oblysnikow w soczewce nie sprawdzisz bez wyjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek nie siej postrachu.

Rozebrałem juz 6 lamp poliftów z czego 2 zenony i powiem tak:

4 w tym 2 przepalone zenony bo kostka sie zjarała były tragiczne.

Reszta ok a nawet oststanio dostałem lampe za 40 dyszki tylko klosz był walniety ale środek jak malinka,przetarłem szmatką i nówka :P :P

Jak ktoś cjhce moge wrzucic foty dla porównania.

Mozna sprawdzic ale potrzeba małego lusterka na przedłużce.

Ale fakt jak wypalony odbłysnik to gożej a jezeli w maluchu,ledowa postojówka dawała wiecej swiatła a jezeli soczewka :facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek nie siej postrachu.

Rozebrałem juz 6 lamp poliftów z czego 2 zenony i powiem tak:

4 w tym 2 przepalone zenony bo kostka sie zjarała były tragiczne.

Reszta ok a nawet oststanio dostałem lampe za 40 dyszki tylko klosz był walniety ale środek jak malinka,przetarłem szmatką i nówka :P :P

Jak ktoś cjhce moge wrzucic foty dla porównania.

Mozna sprawdzic ale potrzeba małego lusterka na przedłużce.

Ale fakt jak wypalony odbłysnik to gożej a jezeli w maluchu,ledowa postojówka dawała wiecej swiatła a jezeli soczewka :facepalm: :facepalm:

no ja jeszcze nie widziałem 15 letnich niewypalonych soczewek :) może jakieś poprodukcyjne, świeże Ci sie trafiły

Moje wyglądały tak:

20150124_155356.jpg

20150124_160658.jpg

Dzisiaj na spocie jakieś fotki cynąłem. Nie było jeszcze czasu na korekte lakieru...

DSC09520.jpgDSC09521.jpgDSC09502.jpgDSC09515.jpgDSC09489.jpgDSC09495.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś musisz moje lampy przetrzepać i zobaczyć co tam siedzi, wtedy mi może podpowiesz co mam dokupić i pomontować, by było lepiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To koło idealnie pasuje do b5 avant :wink: graty bixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś musisz moje lampy przetrzepać i zobaczyć co tam siedzi, wtedy mi może podpowiesz co mam dokupić i pomontować, by było lepiej :naughty:

Jak tylko będę umiał to pomoge. Na początek podmień żarniki lewa z prawą tak jak mówiłem

To koło idealnie pasuje do b5 avant :wink: graty bixa

Też tak myślę, z 17 cali najlepszy wybór :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy na xenon przerabiał Ci qwerty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, robiłem sam


Takiego fanta na miejscu upolowałem za 50zł. Audi orginał :D przydatna rzecz

20150510_182844.jpg


Dzisiaj zaklepałem ranty błotników i podrzeźbiłem nadkola. Nic już nie szurra B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś nad założeniem BOSE lub wpasowaniu głośnika w boczek lewy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, robiłem sam

Takiego fanta na miejscu upolowałem za 50zł. Audi orginał :D przydatna rzecz

20150510_182844.jpg

Dzisiaj zaklepałem ranty błotników i podrzeźbiłem nadkola. Nic już nie szurra B)

Przydało by się do mojej :)

Ps. Twój Avancik robi robotę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie myślałeś nad założeniem BOSE lub wpasowaniu głośnika w boczek lewy?

Mój sprzęt grający może nie jest jakimś z wyższej półki, ale złożyłem go za cene zestawu bose i myślę, że gra lepiej od niego :)

Nad subem w boczku myślałem, ale przypuszczam że nawet jak by sie bardzo przyłożyć to nie miał by on szansy zatrząść autem tak jak skrzynia tych rozmiarów

Przydało by się do mojej

Ps. Twój Avancik robi robotę

:hi:

Wiosenna korekta zrobiona :kox: ogarnąłem to wszystko na co ostatnio nie miałem czasu. Położony znowu coli 476. Jest dobrze :naughty:

DSC09587.jpgDSC09590.jpgDSC09583.jpgDSC09548.jpgDSC09543.jpgDSC09545.jpgDSC09553.jpgDSC09575.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lakier niezły. W tym roku nie odpuszczę i maluje auto :grin: Tak patrzę na te foty i te lampy bez malowanych wkładów wcale tak źle nie wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...