Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)


misiek95

Rekomendowane odpowiedzi

Ja skomentuje to tak :slina:

Co to za halogen? Sorki ale nie czytałem całego tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miejscu halo najbardziej kontrowersyjna modyfikacja w tym aucie, czyli... day lighty :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem :)

ja zamontuje to jak już ogarnę tematy eksploatacyjne:

http://allegro.pl/modul-swiatel-dlugich-dziennych-drl-dzienne-nr-1-i5142006349.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lakier niezły. W tym roku nie odpuszczę i maluje auto :grin: Tak patrzę na te foty i te lampy bez malowanych wkładów wcale tak źle nie wyglądają.

Moim zdaniem i tak młody dorośnie jeszcze do czarnych środków :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi sie czarne srodki nie specjalnie podobaja, jak klosz nie jest w idealnym stanie, lampy wydaja sie byc brudne, przynajmniej na fotach tak widac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam Ci racje. Klosze muszą być w stanie idealnym do pomalowanych środków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zależy też od koloru nadwozia. Do srebrnego albo szarego to malował bym od razu bez chwili zastanowienia środki a przy czarnym kolorze poprostu tak mi sie podoba bardziej :) Pozatym to mam wrażenie, że orginalny kolor nie zwraca tak uwagi psiarzy i przez to można latać z bixem bez żadnych konsekwencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jasnych kolorow fakt czarny wyglada fajnie, do ciemnych za bardzo sie zlewa :P Mialem juz kontrole wieczorem, i wogole nie zwrocili uwagi na swiatla, pomimo ze im po oczach dalem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w okolicy ok 100km rzadko widziałem z czarnym środkiem,dlatego taki wybrałem chodź wiesz ze jest w ciul roboty zeby to wyszło a tak to powiększasz otwór i z głowy :guma:

Misiek nie fisiuj dobry psiak wyniucha bixa z daleka :grin: :grin: Ty masz spryski a samo poziom mógł sie spitolić :wink:


Do jasnych kolorow fakt czarny wyglada fajnie, do ciemnych za bardzo sie zlewa :P Mialem juz kontrole wieczorem, i wogole nie zwrocili uwagi na swiatla, pomimo ze im po oczach dalem :decayed:

Zalezy od wizji u mnie tylko obwódki i koła sa jasne a reszta black :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co i rusz widuje stjuningowane golfy I czy tez II z zenonami swiecocymi na niebiesko i jakos dalej jezdza to czemu mieliby sie przyczepic do poliftowej A4 ktore moga miec na wyposazeniu xenon, gdzie w tych golfach orginalnie nie bylo takiej opcji :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, pazdzierze na kazdym kroku u nas ale po co mają mi w lampy zaglądać niepotrzebnie. Przeciez przerobka na bixa to automatycznie lampa homologacje traci i spryski czy samopoziom nic tu nie zmieniają :wink: a co jak za granicą ktos by sie uczepil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zapytam tak. Czy ktoś w ogóle miał problem przy kontroli policji z bixem?

Moim zdaniem czarne lampy to tylko do jasnych kolorów.. Bo tak to za ciemno będzie z przodu.Tak samo z kołami jasne do ciemnego i odwrotnie.. No ale o gustach się nie dyskutuje.

Swojego avanta bym zrobił prawie tak samo jak Michał.;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też bardziej podoba się z ori lampami ;) Jedynie ramkę grilla zrobił bym czarną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, ładować lotke na tylną klape? Bo będę malował i zakładał drugą klape więc jest okazja :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...