Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi

East-import , do bmw e46 tez cos macie dedykowanego?

Do BMW dedykowane cena jak za dedykowane do AUDI czyli 1999zł

bmw_2din_android.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

East-import , do bmw e46 tez cos macie dedykowanego?

Do BMW dedykowane cena jak za dedykowane do AUDI czyli 1999zł

bmw_2din_android.jpg

fakturę wystawiasz ma się rozumieć? jak tak to w nowym roku pogadamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej rozdzielczości jeszcze nie widziałem w innych stacjach:

1024*600 IPS Capacitive Screen

:kox:

east-import:

Dzięki za wyjaśnienie. Czyli rozumiem, że w razie czego nie ma schodów z reklamacjami... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o informacje jak ta nawigacje za 1999 podłacza sie do telefonu? gdzie słychac rozmowe? czy działą to jak zestaw glosnomowiacy? radio ma wbudowany mikrofon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze o informacje jak ta nawigacje za 1999 podłacza sie do telefonu? gdzie słychac rozmowe? czy działą to jak zestaw glosnomowiacy? radio ma wbudowany mikrofon?

łączysz się z telefonem po bluetooth Tak ma wbudowany mikrofon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze coraz wiecej zainteresowanych tym sprzetem.Ja ogolnie jestem bardzo zadowolony.Jedynie jeszcze nie podlaczylem wszystkich glosnikow choc wszystko do podlaczenia od dawna woze w samochodzie .Ale to tylko z braku czasu.No nic zycze udanych zakupow i milego uzytkowania

czyli masz juz ponad rok i wciąż wszystko elegancko śmiga, tak

Dziala i hula jak szalone i to dzien w dzien.Przez noc samochod stoi na bazie pod chmurka i problemow z dotykowym panelem nie ma.Ostatnio wgralem nowego SYGIC-a i byly problemy z lapaniem fixa i czestym gubieniem sygnalu.Problem rozwiazalem wgraniem programu GPS FIX ktory rozwiazal wszystkie jego dolegliwosci i teraz zbiera sie normalnie.Ja osobiscie polecalbym zakup sprzetu w androidzie z tego wzgledu ze jest multum aplikacji a pod WIN jest troszke ubozej.Jeszcze pozostalo mi dokupienie kamerki na bluetooth ;)

prosze o informacje jak ta nawigacje za 1999 podłacza sie do telefonu? gdzie słychac rozmowe? czy działą to jak zestaw glosnomowiacy? radio ma wbudowany mikrofon?

Radio z tel.... laczy sie przez bluetooth.Co najwazniejsze mikrofon jest czuly i nie ma potrzeby wydzierania sie chyba ze tesciowa dzwoni :) Muzyka sie wycisza przy rozmowie tak jak przy komendach navi. Zreszta masz ustawienia i to wszystko sam sobie ustawiasz wedlug wlasnych potrzeb.

Mialbym jedno pytanko do ludzi ktorzy maja te radio u siebie w samochodzie.A mianowicie chodzi mi o to aby wgrac nowego androida.Moze juz ktos to robil u siebie?

Edytowane przez Bonzay74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam to radio za druciarstwo, lepiej zdecydowanie kupić dedykowane trochę drożej, na allegro są. Gość niby ma po 2199, ale zejdzie z ceny. Na 1800. Szybszy procesor, dopasowana do auta. Chyba by mnie pocielo żeby żeby płacić 1499 i mieć szpary, a na dobitke od kogoś kto zarabia na kolegach z forum, wpierw wmawiając, jakie to wszystko ciężkie, a wystarczy chwila i można kupić normalnie radio za 850 bez problemu. Dokładnie takie o jakim tu mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem radio dedykowane do tego modelu z lepszym prockiem tak aby się później nie denerwować ze nie działa tak jak powinno.Mysle ze nieraz lepiej dołożyć nie żałować i kupić coś lepszego wizualnie i fizycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam to radio za druciarstwo, lepiej zdecydowanie kupić dedykowane trochę drożej, na allegro są. Gość niby ma po 2199, ale zejdzie z ceny. Na 1800. Szybszy procesor, dopasowana do auta. Chyba by mnie pocielo żeby żeby płacić 1499 i mieć szpary, a na dobitke od kogoś kto zarabia na kolegach z forum, wpierw wmawiając, jakie to wszystko ciężkie, a wystarczy chwila i można kupić normalnie radio za 850 bez problemu. Dokładnie takie o jakim tu mowa.

Oczywiście Prosze kupić za 850 żaden problem Nikt nikomu nie pisze gdzie ma kupować Czy jak kiedykolwiek kazałem kupić na allegro na swoich aukcjach ? Nie Proszę kupić u chińczyka bezpośrednio za 850 :) ( Bez Gwarancji i bez wsparcia I bez Praw Konsumenckich Bo nasze Prawo do Chin nie sięga)

Mozesz także kupić Firmowe Kenwood za 5999zł z Gwarancją 24miesiące

Dostałem zjebane? http://ifotos.pl/z/wrhrqpw

Jak masz gwarancje to ją realizuj . ze zdjęcia wnioskuje ze kupiłeś bez GPS Jak kupiłeś w chinach musisz tam odesłać towar na wymianę.

Możesz dać wiecej fotek bo chyba z jednym wyjściem USB kupiłeś chyba bez 3G też jest

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jedno wyjście USB, w zestawie antena gps jest, na obudowie jest wybite gps ale nie ma samego złącza. Kupiłem w stanach, gwarancje mam ale produkcja chiny. Na kablu usb jest nalepka 3g, natomiast wpięte jest tam wifi. Nie mogę znaleźć też ustawienia zmiany koloru podświetlenia przycisków, ogólnie shit chyba, ale jaka cena taka jakość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jedno wyjście USB, w zestawie antena gps jest, na obudowie jest wybite gps ale nie ma samego złącza. Kupiłem w stanach, gwarancje mam ale produkcja chiny. Na kablu usb jest nalepka 3g, natomiast wpięte jest tam wifi. Nie mogę znaleźć też ustawienia zmiany koloru podświetlenia przycisków, ogólnie shit chyba, ale jaka cena taka jakość :)

Jak nie ma wyjścia GPS to w ogóle nie ma modułu GPS Jak ma wifi w miejscu 3G to pewnie 3G też nie obsługuje Jaki system zainstalowany jest Większość ustawia się w ukrytym menu które jest blokowane na Hasło A opis z aukcji w której kupiłeś jest zgodny ze stanem faktycznym radia ? Bo często wysyłają prywatnym osobom całkiem co innego niż w opisie Radio bez 3G jak i bez GPS jest o wiele tańsze No i pewnie możesz mieć tez słaby procek i mało Ram. Ale norma kupując prywatnie Wiedzą ze nikt im z powrotem tego nie odeśle bo koszta duże :( Jest taniej ale i jest ruletka . Ja jeszcze nigdy nie dostała coś innego za co zapłaciłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem wyc**jany jednym słowem :)

Na to wygląda że niestety ale tak :(

Więc chyba taniej nie wyszło kupując samemu chinola :( Bo kupuje się coś a dostaje co innego

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...