Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami


feti

Rekomendowane odpowiedzi


Kolego Amaradar, to nie jest tak, że jest mi wszystko jedno, bo w moim aucie (jak i poza nim) lubię gdy wszystko działa na tip-top :)

Nie nie to nie była w żadnym wypadku aluzja do Ciebie :) jeśli tak zrozumiałeś to przepraszam :)

chodiz mi o to że u Ciebie gra za***iście ale już dźwięk sterujesz wzmakiem a nie radiem :D

a generalnie widzę że jak 5 lat temu ludzie narzekali na wady tak i teraz narzekają wręcz na identyczne :) a niby wszystko trzy razy lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Jak to jest z tą Navi? Jest lepsza,jak spisuje się nawigacja, i jakie ma te lepsze strony. Sorry ale nic już nie wiadomo bo od kilkunastu postów jeden kolega drugiemu coś próbuje udowodnić, a tamten w to nie chce uwierzyć. I tak w kółko. Może jeszcze raz dobra czy nie?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie ma sensu słuchać co kto komu tylko jedź zobacz na żywca i będziesz wiedział :D

ja 5 lat temu po wizji lokalnej zrezygnowałem a co zrobisz TY kto wie :)

generalnie rzecz biorąc procesory kilka razy lepsze końcówki mocy przeogromne (w porównaniu do ori) mapy genialne..

tak wygląda opis a w rzeczywistości niestety u mnie było inaczej czy u kolegi będzie lepiej sam sprawdź

ja podsumowałbym tak opis i reklama na alledrogo tych navi jest mniej więcej taka jak mango telezakupy a efekt.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

navi będzie jak na każdym androidzie, różnica w wielkości (i jakości) wyświetlacza i szybkości działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś pokaże radio do 2-3tys.zł z wbudowanym (ponoć) dobrym wzmacniaczem i koniecznie poda jaki scalak odpowiedzialny jest za napędzanie głośników, to chociaż ocenię na podstawie pdf-a realne możliwości mocowo-zniekształceniowe tych niby cudownie grających sprzętów :)

Chińczyk ma np. 4x50W ale realna, użyteczna moc (do 1% THD) wychodzi bodaj 18W na kanał, przy niższym poziomie THD (0.01 albo 0.001%) jest 7W/ch. Ja mam to w d.... bo wyjścia liniowe omijają szerokim łukiem końcówkę mocy :)

Kto wie, może w markowych radiach też wyjdzie, że odstawiają "mango-telezakupy" i tylko logo producenta de facto gra... :grin: i pośmiejemy się wszyscy wspólnie :)

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4x50W z 12 V ? to jest właśnie "mango-telezakupy" :) realnie należy liczyć około 22W na kanał przy dobrych rozwiązaniach wzmacniacza i taka moc zupełnie wystarczy do fajnego nagłośnienia auta bo głośno i mega głośno nie oznacza wcale że sprzęt gra dobrze, jeśli ktoś chce większe moce uzyskać to pozostaje zastosować dodatkowe wzmacniacze i przetwornicę napięcia oraz mocniejsze/dodatkowe akumulatory aby szybko ich nie rozładować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc wolałbym wsadzić np. http://allegro.pl/pioneer-dex-p9r-top-car-audio-i4963001466.html bo navi czy dzwonienie mi nie potrzebne.

Patrząc na parametry, oryginalny wzmacniacz nie poradzi sobie z sygnałem 4V, czyli kolejny element toru do wymiany..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra a gdzie w tym Pionierku Navi?? Bo przecież chodzi o wszystko a nie tylko o dźwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie mówcie mi że się wiele pozmieniało 5 lat temu jak się zastanawiałem nad "Kombajnem" były dokładnie te same problemy tylko cena 3200...

5 lat temu :) Człowieku w ciągu kilku miesięcy wszystko się zmienia W ciągu roku 3 razy procek się zmienił :) Może Kombajn kosztował 3200 Ale Wtedy Ori 15tysi kosztowało :)

Już kilka razy pisałem wymagacie od Chińczyka który 3-4 razy jest tańszy od firmowego radyjka by działało jak Firmówka .

Tak Ma więcej możliwości niż Firmowe i pisaniem że chińczyk Bee tego nie zmienicie Nikt nie pisze wam że RNS-E jest Bee Jedynie ma mniej dużo mniej możliwości niż najtańszy Chińczyk :)

Panowie mam pytanie. Jak to jest z tą Navi? Jest lepsza,jak spisuje się nawigacja, i jakie ma te lepsze strony. Sorry ale nic już nie wiadomo bo od kilkunastu postów jeden kolega drugiemu coś próbuje udowodnić, a tamten w to nie chce uwierzyć. I tak w kółko. Może jeszcze raz dobra czy nie?????

Wystarczy przejrzeć Youtua by się dowiedzieć jakie ma mozliwości Chińczyk z Androidem i porównać go do Firmowego które ma 10% tego co Chińczyk

No dobra a gdzie w tym Pionierku Navi?? Bo przecież chodzi o wszystko a nie tylko o dźwięk.

Żadna Firmówka w cenie Chińczyka nie będzie miała 10% możliwości tych co ma chińczyk Nie tylko chodzi o samo Navi :)

Jak na razie jedna Firmówka ma Podobne możliwości Lecz cena 6tysięcu za Uniwersalne 2Din to przesada .)

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta ta ta . Straszysz 6 tyś i co z tego . Jak proponowane przez Ciebie może i więcej potrafi jak rns-e jednak z jakościa ma dużo do tyłu . Niestety są ludzie którzy chińczyka nie kupią bo szkoda im na dziadostwo kaski , a są tacy co na wieść że procesor ma 4 rdzeniowy i

wielowątkowy itp itd majtki zdejmą z uciechy . Sorki , wiem że każda Pliszka swój ogonek chwali . Jeden chce córkę a inny teściową. Chciałbym zobaczyć te Twoje cheńczyki i zobaczyć ile są warte ... Sam mówisz iż w ciągu roku procesor był 3 razy zmieniany - i co to dało dla klienta . Pewnie nic , poza tym iż był zmieniany . A ori sprzęt ?? Jak był zrobiony tak praktycznie cały czas jest trzaskany z delikatnymi zmianami . I chodzi jak ma chodzić ...

Kris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź zobacz U mnie gra w aucie Chińczyk :)

A miałem Firmowe Kenwooda 2 Din którego wywaliłem Bo był bezużyteczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź zobacz U mnie gra w aucie Chińczyk

A miałem Firmowe Kenwooda 2 Din którego wywaliłem Bo był bezużyteczny

Caly czas wlasnie czekam na film od Ciebie. Nikt nie bedzie jezdzil przez pol Polski zeby sie zdenerwowac, jak sie okaze ze tylko dla Ciebie gra fajnie.

Zadalem konkretne pytania i filmu jak nie ma tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


5 lat temu :) Człowieku w ciągu kilku miesięcy wszystko się zmienia W ciągu roku 3 razy procek się zmienił

hehe taaak cyferki się zmieniły a i owszem ale niestety wady ciągle te same :D z tego co widzę :D jakim cudem zatem ?? :)

możliwości hmmm wiesz jakie człowiek ma możliwości.. pytanie ile z nich może wykorzystać... to że ma kilka ikonek więcej i instalek dzięki androidowi nie czyni z niego moim zdaniem jakiejść torpedy :)

ale oczywiście masz racje ma większe możliwości niż rns-e z tym że moim zdaniem ma też dużo niedociągnieć których nie ma rns-e....

a chińskie podzespoły tak owszem masz racje ... tylko że za nadzór jakości wyrobu już nie służą chińskie dzieci w stodole a firma z milionowym Kapitałem zakładowym dla której strata kontraktu poprzez słabą jakośc byłaby niczym gwóźć do trumny :)

moim zdaniem co byś nie napisał to jest to słabe radio dużo krzyczy mało robi.. więcej wygląda niż robi.. byłem widziałem zrezygnowałem..

no i najważniejsza moim zdaniem zasada china is always gonna be china a jak coś jest do wszystkiego to znaczy że jest do nieczego :)

tylko że teraz nie zastanawiamy się nad tym ile jest tańsze ile ma wiecej możliwości tylko nad tym by podstawowe funkcje radia były takie jak powinny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo filmu nie będzie ... hihihi . niedawno widziałem klienta który włożył ok 4 koła na dziadostwo 2-din ze wzmacniaczami i tubami bo chciał z Toyoty Avensis zrobić sobie hifi car . Efekt - było mu głupio że dał się wykołować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo filmu nie będzie ... hihihi . niedawno widziałem klienta który włożył ok 4 koła na dziadostwo 2-din ze wzmacniaczami i tubami bo chciał z Toyoty Avensis zrobić sobie hifi car . Efekt - było mu głupio że dał się wykołować .

Dlatego prosze zamknijmy ten watek bo nie ma to sensu dalej.

Beda konkrety, filmy realne z audi to zrobcie nowy temat i wtedy pogadamy. Teraz wszystko jest piekne na papierze niestety, sam sie przekonalem i cale szczescie nie kupilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak na Papierze :) Większość jest an Youtube dziesiątki filmików jak Grają Chińskie radia z androidem

RNS-E z Androidem

A tu masz Ori

Ja po filmikach nie widzę by Ori grało o niebo lepiej ;)

Edytowane przez east-import
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja poprosze ten ktory sprzedajecie z uwagami jakie zglosilem. Większość w necie mnie nie interesuje. Mozna sprzedawać buty NIKE ktore sa chińska podróbka i mowić ze sa takie same w sklepach? Ja chce na waszym przykładzie w waszych autach tak jak to zachwalacie ze wszystko dziala i super gra. Bez przykładów z netu. Ludzie bądźcie poważni choc troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy czytam ten wątek już trochę czasu i powiem Ci że Ty chyba bez obrazy nie jesteś normalny. Twój sprzęt nie zdaje egzaminu w podstawowej funkcji odbierania stacji radiowych i jakości muzyki. Nie napiszesz tego wprost bo chcesz pocisnąć szmelc za wszelką cenę. Dodajesz jakieś filmiki chińskich rns-e a Nas interesuje jak gra Twój sprzęt który sprzedajesz w porównaniu do oryginalnego rns-e. Wiem ze wyskoczysz z różnica w cenie itd ale nie o to tutaj chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...