Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

felgi z okolic poznania przyjechały z niemców na nowej s-klasie i od razu je zabrałem bo właściciel kupił ori fele pod s-klasę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo sam sie dziwiłem że 225/35 tak fajnie siadło na 9.5j

Gumy dobre bo mają szeroki rant(extra load??) na 8.5J ta 215 tak samo dobrze siedzi?? teraz tylko uważać na krawężniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foto jak siedzi zaraz dodam ale na zimowym 1ba nie chciało mi sie narazie gwintu wkładać ale jak dalej vedzie tak ciepło to chyba będę zmuszony sie przejechać :decayed:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:15 ----------

foto z kalkulatora trochę lipa ale w tygodniu cyknę cos ładnego :wink:

na foto koło z dystansem 20mm bez dystansu jest idealnie do błotnika tak na cyk cyk :decayed:

416e4d51b392.jpg

5ac6308d19c2.jpg

a tu u kolesia na passku

09d2c75cdfe7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aj szukałem tego koła w 19 ale cena zwalała z nóg:facepalm: bardzo dobry wybór,dobrze to tylko spasuj i będzie urywało:wink: za wczasu Ci tylko powiem posmaruj sobie je dobrym woskiem albo połóż kwarc bo przy każdym myciu czeka Cie niezła palcówa ze szmatą:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna powiem Ci ze pomyslem z kiera mnie wyprzedziles :P ja mysle o 3-ramiennej z d3 z multifunkcja bo mam juz u siebie w oryginale multi. Bez problemu weszla i dziala multi? Nie jest troche wieksza od tych kierownic z a4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

multi nie działa nie mam do czego jej podlączyć! i myślę że będzie ciężko coś uruchomić

u mnie to chodzi na ori taśmie czyli kable od kiery przerobionę pod kostkę z a4 b5

jest tego samego rozmiaru co kiera poliftowa czy s4

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:08 ----------

docelowo chcę aby tak to wyglądało :decayed: ale czas pokaże

f92641e15a55.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musisz pomyśleć jak to ogarnąć, bo sam wygląd to mało ;) w oryginalnej kierownicy multifunkcyjnej w b5 jest przekaźnik który tym steruje, może w D3 też jest taki lub podobny i da się go zaadoptować do B piuntki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...