Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nimbus Grau Perl Effekt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To kiedy mamy być ? :naughty:

Opublikowano

no wlasnie hehehe :D

Opublikowano

mrogal slyszlem ze chcesz mi dach okleic na czarno ;p

flaszka pod pache i z solarem Ci okleimy :drunk:

chciałes chyba ino rzeknąc ze flachy pod pachy :decayed: boc nas dwoch jest przecie :cool1:
Opublikowano

ogarniemy to wezme dwie lub Rope po 3 zyla jak chceta kolo 100 litorw heheh

Opublikowano
  • Autor

a tymczasem przylazly do mnie 4 niebieskie gnomy :gwizdanie:

smurfav.jpg

Opublikowano

szprejami?

Opublikowano

Spodziewałem się smerfa a tu taki niebieski :tongue4:

Opublikowano

a tymczasem przylazly do mnie 4 niebieskie gnomy :gwizdanie:

smurfav.jpg

Smerfnie to wysmerfowałeś :kox:

Opublikowano

bez body fl to nawet Ci ta felga nie pomoże :polew:

Opublikowano

bez body fl to nawet Ci ta felga nie pomoże :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano

do tych felg se kup taką piżamkę i będziesz kozak w mieście :decayed:

piamak.jpg

Opublikowano
  • Autor

do tych felg se kup taką piżamkę i będziesz kozak w mieście :decayed:

piamak.jpg

prawie jak kombinezon F1 :)

sa w rozmiarze XXXL?

Opublikowano

do tych felg se kup taką piżamkę i będziesz kozak w mieście :decayed:

piamak.jpg

prawie jak kombinezon F1 :)

sa w rozmiarze XXXL?

100% laikra :decayed:

Opublikowano

On już taką ma :decayed: :decayed: :decayed:

smerfy mogłyby być bardziej smerfowe :P

Opublikowano
  • Autor

On już taką ma :decayed: :decayed: :decayed:

smerfy mogłyby być bardziej smerfowe :P

ale czy napewno to jest twoja opinia?
Opublikowano

ale czy napewno to jest twoja opinia?

co do koloru "mało smerfa w smerfie" to tak uważam że mało smerfowy ten kolor, ale ogólnie twierdzę że smerfy będą smerfastyczne :) mimo stwierdzenia: "gdybyś Ty tak felgi pomalował to... <i tu dużo ciekawych gróźb>" :D

Opublikowano
  • Autor

ale czy napewno to jest twoja opinia?

co do koloru "mało smerfa w smerfie" to tak uważam że mało smerfowy ten kolor, ale ogólnie twierdzę że smerfy będą smerfastyczne :) mimo stwierdzenia: "gdybyś Ty tak felgi pomalował to... <i tu dużo ciekawych gróźb>" :D

oj widzisz Twoja to tylko grozic umie, moja sie wziela i tarla szpachle wieczorami na aluskach :good::notworthy: :gwizdanie:
Opublikowano

ale czy napewno to jest twoja opinia?

co do koloru "mało smerfa w smerfie" to tak uważam że mało smerfowy ten kolor, ale ogólnie twierdzę że smerfy będą smerfastyczne :) mimo stwierdzenia: "gdybyś Ty tak felgi pomalował to... <i tu dużo ciekawych gróźb>" :D

oj widzisz Twoja to tylko grozic umie, moja sie wziela i tarla szpachle wieczorami na aluskach :good::notworthy: :gwizdanie:

:polew: :polew: :good:

Opublikowano

sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądało ;-)

Opublikowano

a tymczasem przylazly do mnie 4 niebieskie gnomy :gwizdanie:

smurfav.jpg

Po mojemu to nie za bardzo będzie to do czegoś pasowało :tongue4::decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.