Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ja mam tu i tu :decayed::wink4:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bo Ty masz jakiegoś klona :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

myśle żę warto było by założyć temat "Jaka największą głupote usłyszałeś w ASO" :polew: :polew: :polew:

Myśle że moglibyśmy przeczytać wiele "perełek" :decayed::naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 13:41_________________________________________________Po zrobieniu logów potwierdziły się moje przypuszcenia że po wymianie wydechu zmniejszył się minimalnie lag.

Podczas gdy wcześniej turbina wstawała przy 2200 obr/min teraz wstaje przy 2050obr więc jest gites.

ja usłyszałem wczoraj w ASO w Szczecinie następującą frazę (na pytanie czy pomogą wyregulować bixy):

"Nie ingerujemy, nie tykamy aut z dokładanymi bixenon-ami, na takie auta nie ma miejsca w naszym serwisie"

Opublikowano
  • Autor

myśle żę warto było by założyć temat "Jaka największą głupote usłyszałeś w ASO" :polew: :polew: :polew:

Myśle że moglibyśmy przeczytać wiele "perełek" :decayed::naughty:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2010, 13:41_________________________________________________Po zrobieniu logów potwierdziły się moje przypuszcenia że po wymianie wydechu zmniejszył się minimalnie lag.

Podczas gdy wcześniej turbina wstawała przy 2200 obr/min teraz wstaje przy 2050obr więc jest gites.

ja usłyszałem wczoraj w ASO w Szczecinie następującą frazę (na pytanie czy pomogą wyregulować bixy):

"Nie ingerujemy, nie tykamy aut z dokładanymi bixenon-ami, na takie auta nie ma miejsca w naszym serwisie"

takim autom mówimy stanowczo NIE :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Niedługo się okaże, że serwisują tylko sztuki zakupione u nich :evil:

Sorry za OT ale ...

Masz 2 wyjścia:

1. Serwis w Prenzlau, znajomi tam jeżdżą systematycznie i sobie bardzo chwalą, podobno nawet można się dogadać po polsku http://www.autohaus-burmeister.de/.

2. Reklamacja w:

Kontakt do Biura Obslugi Klienta Audi:

tel. 061 650 58 00 lub 01

fax: 061 650 58 09

e-mail: [email protected] (z tematem reklamacja)

adres: Pani Barbara Kubczak, Halina Krupa, Biuro Obsługi Klienta Audi, ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań (z dopiskiem reklamacja).

Może Pan również przesłać formularz za pośrednictwem Centrum Informacji Klienta na fax 061 827 89 34, email: [email protected]

Opublikowano
  • Autor

no i wymieniłem poduszke pod skrzynią biegów bo stara była urwana, pojezdziłem z tydzień i nową chyba też szlag trafił... :confused4:

Opublikowano

A czy ta kontrolka nie świeci się tylko w autach bez czujnika zmierzchu?

Dorezałeś go chyba?

Opublikowano
  • Autor

zozumiem że nawiązujesz do kontloki świateł na liczniku.

Nie- czujnik zmierzchu nie ma tutaj znaczenia.

Ta kontrolka w b6 jest w b7 jej nie ma.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

bo to jest w pakiecie "kontrolki"

Opublikowano
  • Autor

heh patrzcie co się może stać z lampką od podświetlenia rejestracji jak jej nie dokręcicie...

l1.jpg

Opublikowano

Znany problem, kiepskie śrubki są, bardzo miękkie i dlatego (+) można rozwalić, miałem to samo :(

Opublikowano

heh patrzcie co się może stać z lampką od podświetlenia rejestracji jak jej nie dokręcicie...

l1.jpg

mam to samo :(

Opublikowano
  • Autor

filmik z przyśpieszania

i log z przyśpieszania ale na mokro:

(najlepszy wynik zmierzony VAGiem na sucho 0-100 miałem 7,4s)

przyspieszenie.jpg

chyba nie musze dodawać że było to na niemieckiej autostradzie... :decayed::naughty:

... brzydzę się łamaniem przepisów ograniczenia prędkości :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no landnie to jezdzi :)

Opublikowano

(...)

chyba nie musze dodawać że było to na niemieckiej autostradzie... :decayed::naughty:

... brzydzę się łamaniem przepisów ograniczenia prędkości :polew: :polew: :polew:

potwierdzam.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

chyba nie musze dodawać że było to na niemieckiej autostradzie... :decayed::naughty:

... brzydzę się łamaniem przepisów ograniczenia prędkości :polew: :polew: :polew:

Hehe siemian jakbym Cie nie znał to bym moze uwierzył ale po tym jak zobaczyłem Twoją przejazdzke z mironem w sobote to nie wierze :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::naughty:
Opublikowano

Siemian zatankuj :naughty:

Poza tym jedzie to ale w takim razie w serii mój łapał 7.2 na gtechu. Jak wpadniesz do krk to możemy sprawdzić ile wyjdzie. :)

Opublikowano
  • Autor

no to w takim razie mnie czasem wychodzi jeszcze lepsze przyśieszenie :naughty:

Mam dostęp do G-techa w BB ale kolega nigdy nie ma czasu...

Opublikowano

no to w takim razie mnie czasem wychodzi jeszcze lepsze przyśieszenie :naughty:

Mam dostęp do G-techa w BB ale kolega nigdy nie ma czasu...

A ja mam iphone :)

teraz potrzebuje tylko jakiś dobry stabilny uchwyt

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.