Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trzeba bylo nie za***rdalac, rano zwykle zwierzaki biegaja :)

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 249,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

własnie nie było zbytnio szybko. Jednak zmęczenie po 12 godzinach pracy i 24 nieprzespanych daje się we znaki... Dobrze że sarenka cała...

Opublikowano

Ja-pier-do-le współczuję :wallbash: A sarnę to się bierze na klatę. w 98 roku przez takie odbicie w lewo aby ominąć sarnę dachowałem dwa razy po polu eskortem. Całe szczęście, że odwilż była i zaorane pole mocno odmarznięte, ale gdyby było zmarznięte to pewnie bym dzisiaj tu nie pisał ;(

Chyba wszystkie zniżki stracisz z AC :confused4: Ty weź przez Częstochowę wracaj lepiej z tego zlotu i daj na mszę :decayed:

Opublikowano

Siemian, noga z gazu a zaoszczedzisz i Audika odpocznie :gwizdanie:

Opublikowano

Chyba wszystkie zniżki stracisz z AC :confused4: Ty weź przez Częstochowę wracaj lepiej z tego zlotu i daj na mszę :decayed:

auto w leasingu wiec wali go to :wink4:
Opublikowano

no ostatnio jakieś fatum... ;( ;( ;(

:thumbdown:

Opublikowano

powiem tak lepiej jest przywalic w sarne bo ubezpieczenie Ci kase by oddalo a tak sam wisisz na kosztach i masz szczescie ze zyjesz!! bo roznie po takich barierkach moze byc jak by przystawilo do czegos albo kolo zlapalo to bys sobie polatal a wtedy mialbys sarenke!!!! widzialem takie wypadki i wiem ze czlowiek reaguje automatycznie zeby ominac ale czasem poprostu nie warto lepiej hamowac zamknac oczy i sru!

ale boli jak sie na to auto patrzy

zapewne jechaliscie na dlugich????? tego sie nie powinno robic w terenach lesnych bo zweirzaki glupieja a xenony daja bardzo ladne biale swiatlo wiec tym bardziej

Opublikowano

małe zwierzaki na klate, większe już nie bardzo, bo można się przywitać z nim w kabinie, a średnio to przyjemne jak coś waży kilkadziesiąt kg.. :gwizdanie:

jednym słowem, You play - You pay.. :wink4:

Opublikowano

powiem tak lepiej jest przywalic w sarne bo ubezpieczenie Ci kase by oddalo a tak sam wisisz na kosztach i masz szczescie ze zyjesz!!

no stary teraz to wymyśliłeś :wallbash: :wallbash: :wallbash: wedle ciebie lepiej jest walnąc czołowo w przeszkode ( sarne ) niż otrzec sie o barierki ? :cool1:

Opublikowano

no to Siemian nie dość że to auto było spalone potem po powodzi to teraz z każdej strony malowane heheheheh :polew:

współczuje....

a tak na marginesie to sarny w ostatnim momencie podskakują i można w głupi sposób zginąć j**niętym przez zwierzaka w kabinie ... wiec Siemian decyzja poprawna :good:

Opublikowano

powiem tak lepiej jest przywalic w sarne bo ubezpieczenie Ci kase by oddalo a tak sam wisisz na kosztach i masz szczescie ze zyjesz!!

no stary teraz to wymyśliłeś :wallbash: :wallbash: :wallbash: wedle ciebie lepiej jest walnąc czołowo w przeszkode ( sarne ) niż otrzec sie o barierki ? :cool1:

jak znajde ten filmik to go tutaj wstawie zobaczymy co wtedy powiesz! jak koles przelecial przez cala jezdnie bo go na barierce wybilo

a jak by hamowal to pewnei by wyhamowal do jakis 35kmh moze mniej i jak by walnal to wiadomo przod do roboty ale tak to sobie zrobil totalna masakre i auto tylko do kasacji

siemian mial szczescie w nieszczesciu ze tylko tak sie skonczylo no ale z tym autem to jakis niefart ma ciagle cos tutaj czytam

Opublikowano
  • Autor

no ostatnio mam jakiegoś pecha...

Opublikowano

qźwa siemian ;(

Opublikowano

o w pi... ale lipa :thumbdown: Przez ubezpieczalnie to naprawisz z AC? Czy na własną rękę :/?? Faktycznie jakieś fatum :wallbash:

Opublikowano

powiem tak lepiej jest przywalic w sarne bo ubezpieczenie Ci kase by oddalo a tak sam wisisz na kosztach i masz szczescie ze zyjesz!! bo roznie po takich barierkach moze byc jak by przystawilo do czegos albo kolo zlapalo to bys sobie polatal a wtedy mialbys sarenke!!!! widzialem takie wypadki i wiem ze czlowiek reaguje automatycznie zeby ominac ale czasem poprostu nie warto lepiej hamowac zamknac oczy i sru!

ale boli jak sie na to auto patrzy

zapewne jechaliscie na dlugich????? tego sie nie powinno robic w terenach lesnych bo zweirzaki glupieja a xenony daja bardzo ladne biale swiatlo wiec tym bardziej

Siemianowi szkoda nowego zderzaka było :decayed: A tak na poważnie, to dobrze że wam i sarence się nic nie stało :>

Opublikowano

jak znajde ten filmik to go tutaj wstawie zobaczymy co wtedy powiesz!

Powiem tak , w każdej sytuacji moze sie coś stac ale nie bierze sie nic na czołówke :gwizdanie:

Opublikowano

jak znajde ten filmik to go tutaj wstawie zobaczymy co wtedy powiesz!

Powiem tak , w każdej sytuacji moze sie coś stac ale nie bierze sie nic na czołówke :gwizdanie:

true :good:

Opublikowano
  • Autor

no z AC to zrobie. A tak przy okazji powiem wam że na autostradzie Łódz Poznań dwójeczka odbiera jak ta lala... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: czyściutki obraz.

tvv.jpg

Opublikowano

no z AC to zrobie. A tak przy okazji powiem wam że na autostradzie Łódz Poznań dwójeczka odbiera jak ta lala... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: czyściutki obraz.

tvv.jpg

to juz wiem skad ta sarna :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.