Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No widać na zdjęciu, że już lewym pasem lecisz, obtarcie też na lewej stronie więc nie ściemniej, że to sarna :polew: :polew: :polew:

Jeśli chodzi o spotkanie z sarną i czy uderzać czy omijać pozwolę się nie zgodzić. Jest mało prawdopodobne, że wpadnie do kabiny, jest na tyle lekka, że bardziej prawdopodobne jest, że się odbije i przeleci nad budą. Natomiast większość prób ominięcia kończy się lądowaniem w rowie, na drzewie lub nie daj Boże zderzeniem czołowym.

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Taaa... TVP2... Deep Throat 3 lecial i sie chlopaki zagapili :kox:

Opublikowano

Taaa... TVP2... Deep Throat 3 lecial i sie chlopaki zagapili :kox:

noo a potem w tv kawa czy herbata widzieli poranek z sarna i stad ta sarna teraz !!!

czaruja bo boja sie przyznac ze sie na jakas gola du..e zagapili :)))

Opublikowano

Z rozmowy przez tel. wyobrażałem sobie to dużo gorzej. Na szczęście możesz samochodem wrócić na kołach do domu. No to żeś tym razem wyrzezał :([br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:44_________________________________________________ps, jak pojedziesz do ubezpieczyciela na wycenę szkody, to wyłącz sobie może ten TV-FREE ;) żeby się do czegoś czasem nie przyczepili...

Opublikowano

siemian wystarczy tych Twoich przygód bo mnie jeszcze przebijesz :evil::decayed:

Opublikowano

siemian -- a co to za kabel czerwono czarny pod nogami sie tam szweda???

Opublikowano

siemian -- a co to za kabel czerwono czarny pod nogami sie tam szweda???

to 220V do telewizora :polew:

Opublikowano

siemian -- a co to za kabel czerwono czarny pod nogami sie tam szweda???

to 220V to telewizora :polew:

no i sciemnia jeszcze ze ma hybryde do tv ehehhehe

a tam polszmatowska antena na dachu :)))

Opublikowano
  • Autor

hehe, to kabel do CB :> :>

Opublikowano

współczuje naprawde

Opublikowano

ten kabel to siemian na baterie

Opublikowano

Siemnian jestes przehuj :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:polew:

Opublikowano

jak znajde ten filmik to go tutaj wstawie zobaczymy co wtedy powiesz!

Powiem tak , w każdej sytuacji moze sie coś stac ale nie bierze sie nic na czołówke :gwizdanie:

tutaj dla kolegi testy robione przez niemieckie adac i oni tez sa niestety zdania zeby wyhamowac ile sie da i przywalic czolowo

dwa wczensiejsze manewry pokazuja auto bez i z esp a to niebieskie pudlo symuluje pojazd z przeciwka w ktory kazdy kierowca ktory o przeszkodzie nie wiedzal a tacy byli brani do testu przywalil

Opublikowano
  • Autor

Siemnian jestes przehuj :kox: :kox: :kox:

wiem wiem... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Bieniek gratuluje kolorku. I jeszcze raz dzięki za zorganizowanie super Zlotu.

Ma ktoś fotki mojego nowego klimatornika i navi?? Czaki ze swoim sprzętem może się schować.. :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemnian jestes przehuj :kox: :kox: :kox:

wiem wiem... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Bieniek gratuluje kolorku. I jeszcze raz dzięki za zorganizowanie super Zlotu.

Ma ktoś fotki mojego nowego klimatornika i navi?? Czaki ze swoim sprzętem może się schować.. :polew: :polew: :polew:

:hi: zagadaj do lukaszR on ma napewno bo to cykal w calosci

a i fura fajna siemian :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no lukaszr ma podobno cały film z rezania klimatronika :decayed: :decayed: Ale jeszcze nie wstawił :decayed:

Opublikowano

Nowa navi? Czyżby 2K10? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie nie.... Navi special edition :decayed: :decayed: :polew: :polew: :polew: :polew:

niestety juz mam z powrotem starą :decayed: :decayed:

Opublikowano

oj Siemian szkoda furki, ale faktycznie duzo gorzej sobie to wyobrazalem z tego co pisales :wink4:

dobrze ze tak sie skonczylo :good: kiedy bedziesz mial furke gotowa?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.