Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

w poniedziałek jedzie do chirurga :) Od wtedy ok. 2 tygodnie...

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 248 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

łoooooooooooo :confused4:

to szmat czasu takie 2tygodnie to wiecznosc bez fureczki :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

no to jest wymiana i lakierowanie całego boku więc musi tyle trwać

Opublikowano

A daja cos zastepczego do upalania?;)

Opublikowano

no to jest wymiana i lakierowanie całego boku więc musi tyle trwać

Siemian Siemian :naughty: :naughty: :naughty:

jakbym Cie nie znal w ogole bym o tym nie pomyslal, ale czy Ty czasem nie szykujesz nowego MODA:) hitu :naughty: :naughty:

w postaci błotników RS4?:)

taka tu niby stluczka i bach ksenon i zderzak :tongue4:

taka tu mala barierka :tongue4:

...

Opublikowano
  • Autor

hehe. nieee... Aczkolwiek przeszło mi to przez myśl. Ale odpuszczam.

Jakbym miał przedni i tylny zderzak do roboty też to pewnie bym się skusił.

Nie autka zastępczego nie będe miał. Pewnie będe się bujał moim autem do lansu Golfem mk1 Cabrio :decayed:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Bieniek widze żę masz chyba jakiś kompleks (co zazdrość robi z ludzmi.. Ale nie martw się- może kiedyś też będziesz taki błyskotliwy i inteligentny jak ja :wink4::decayed: :decayed: :naughty:) :decayed: :decayed: :decayed: i wszędzie to wklejasz... Ja tam nie widze żadnego podobieństwa do mnie... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:kox: :kox: :polew: :polew:

NIe wywiniesz sie :)

JAk tam Jola?? :gwizdanie:

Opublikowano

W sumie nie ma tragedi.Gdybys wymienil przedni blotnik i drzwi przod tyl na nie bite( do tego byc moze w tym samym kolorze w stanie idealnym) bez zadnej szpachli,to zostaje tylko wyklepac tylny blotnik ....

Opublikowano
  • Autor

:kox: :kox: :polew: :polew:

NIe wywiniesz sie :)

JAk tam Jola?? :gwizdanie:

Jola...?? Ło kurffa co ja wam po pijaku opowiadałem? :gwizdanie: :decayed:

....nie, nie... lepiej mi nie mówcie :decayed:

I tak cały bok pójdzie do lakierowania. Srebrnego jest za dużo odcieni i za szybko "zmienia" barwe. Nigdy nie dopasujesz idealnie.

Opublikowano

Rozumiem.Ja dosc dawno mialem swoim autem spotkanie z tirem na szczescie minimalne tak ze lekko przerysowal kawalek tylnych drzwi i blotnik do polowy.Teraz zaluje ze nie zmienilem drzwi bo czesto widze ze sa na allegro w tym samym kolorze w stanie idealnym.Wkurza mnie to ze na lakierownym elemencie,jakiekolwiek zalamania sa mniej wyrazne bo lakieru juz jest wiecej.Dlatego co sie da to wole zmienic na lakierowane fabrycznie.

Opublikowano
  • Autor

zależy od koloru. Srebrnego nie dopasujesz. A co do załamań to nie przesadzaj przecież nie nakładają centymetrowej warstwy tego lakieru... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

zależy od koloru. Srebrnego nie dopasujesz. A co do załamań to nie przesadzaj przecież nie nakładają centymetrowej warstwy tego lakieru... :decayed: :decayed: :decayed:

wiadomo ze nie az tyle ale jak porownasz element lakierowany po raz drugi z ori to roznica jest widoczna

Opublikowano

a pomaluj go w srebrny mat

Opublikowano

ja bym dal drzwi w kolor listw... a te rysy na blotnikach zakleil plomieniami :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

ja bym dal drzwi w kolor listw... a te rysy na blotnikach zakleil plomieniami :gwizdanie:

Łapa Pudziana rulzzz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2010, 15:51_________________________________________________zdradze że autko się minimalnie zmieni po wizycie u blacharza. :decayed: Będzie to kosmetyczna zmiana. :)

Od razu odpowiadam- nie rezam błotników od RSa. Jeśli bym miał rozbity zderzak to może jeszcze bym się skusił, ale tak to za duże koszty... :gwizdanie:

Opublikowano

pewnie wyjedzie białe albo czarne :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.