Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siemian a nie ścigają Cię jeszcze z ubezpieczalni za te dzwony? :cool1: Przecież zbankrutują! :kox:

a co maja scigac :decayed: my wszyscy za to placimy :naughty: Szerokiej drogi Siemian :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemian a nie ścigają Cię jeszcze z ubezpieczalni za te dzwony? :cool1: Przecież zbankrutują! :kox:

a co maja scigac :decayed: my wszyscy za to placimy :naughty: Szerokiej drogi Siemian :tongue4: :tongue4:

Za wyłudzenia! :wink4::tongue4:
Opublikowano

Widzę, że mod za modem idzie...

Gruboooo Sieman! :decayed:

Opublikowano
  • Autor

będzie jeszcze jedna mała pierdółka, mały modzik jak dobrze pójdzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Stawiam na dyfuzor MS Design albo progi MS Design DTM :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Stawiam na dyfuzor MS Design albo progi MS Design DTM :mysli:

oj nie nie. Wyznaje zasade że im bliżej do s4 tym ładniej...

I to też można potraktować jako małą podpowiedz. :decayed: :decayed: Od razu mówie że nie chodzi o wydech :)[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 12:26_________________________________________________i quattro też nie rezam :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Lusterka?

Bo fele to nie jest maly modzik :)

Opublikowano

hmm :mysli:

Lambodoorsy? :kox:

Opublikowano

ale lambodoorsow w esie przeciez nie bylo :wallbash:

Opublikowano

przegapiłem 10stron a tu widać sie działo :decayed: ale BTW różnica w tych listwach S4 a Sline jest taka ze jak bym nie przeczytal tego wątku to bym jej w życiu nie zauważył :decayed::rolleyes:

turdzi uwierz mi że na żywo na prawde widać dużą róznice. Po BB jezdzi pare s4 i od razu poznawałem je własnie po listwach...

Dokładnie.

Różnica jest masakryczna na korzyść oczywiście tych z S4 :evil:

Dobry wybór :good:

no to pinc koni wiecej :naughty:

Opublikowano

Lusterka?

Bo fele to nie jest maly modzik :)

Fly nie wierz Siemianowi jak pisze "maly" dla niego wszystko to maly mod :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Lusterka?

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Lusterka?

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Lizaka chociaż, postaw koledze za prawidłowe rozwiązanie quizu :tongue4:

Opublikowano

Lusterka?

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

ach Flyer trzeba przyznac ze dobrze znasz Kolege :wink4:

Opublikowano

Z widzenia :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemian co się stało że auto się maluje?? nie chce mi się wstecz czytać-czy to tylko nowy mod??

Opublikowano

ktoś mu barirke postawił międzu ulicami ;) no i akurat sobie przeleciał bokimem po barierce lecąc na zlot.

Opublikowano
  • Autor

Siemian co się stało że auto się maluje?? nie chce mi się wstecz czytać-czy to tylko nowy mod??

przygoda z sarną w drodze na Zlot zakończona spotkaniem pierwszego stopnia z barierką...

jaroslawiec.jpg

Opublikowano

Siemian co się stało że auto się maluje?? nie chce mi się wstecz czytać-czy to tylko nowy mod??

przygoda z sarną w drodze na Zlot zakończona spotkaniem pierwszego stopnia z barierką...

jaroslawiec.jpg

;( ;( ;([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 20:40_________________________________________________ale z drugiej strony będziesz miał świeże autko
Opublikowano

Siemian co się stało że auto się maluje?? nie chce mi się wstecz czytać-czy to tylko nowy mod??

przygoda z sarną w drodze na Zlot zakończona spotkaniem pierwszego stopnia z barierką...

jaroslawiec.jpg

;( ;( ;([br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 20:40_________________________________________________ale z drugiej strony będziesz miał świeże autko

dosłownie i w przenośni :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.