Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:decayed:
  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siemian moze trzeba uzywac sprzegla przy zmianie biegow??

Opublikowano

siemian[/b] moze trzeba uzywac sprzegla przy zmianie biegow??

ee tam, tak jak kobiety.. ? :tongue4:

Opublikowano

haha Sieman Może czas Zainwestować w Automata :polew: :polew:

Opublikowano

Siemian.. a mi sie cos wydaje ze Ty to robisz specjalnie :tongue4:

jak sie nic nie zdupczy to nie ma tu o czym pisac :rolleyes:

fura juz tak zmodowana ze nie ma co dolozyc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Siemian.. a mi sie cos wydaje ze Ty to robisz specjalnie :tongue4:

jak sie nic nie zdupczy to nie ma tu o czym pisac :rolleyes:

fura juz tak zmodowana ze nie ma co dolozyc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale czekaj czekaj bo siemian mowi ze to jego 2.0 sie psuje :decayed: no chyba ze jak mu eksploduje silnik to moze zakwalifikuje to jako awarie :wink4:

Opublikowano

Siemian.. a mi sie cos wydaje ze Ty to robisz specjalnie :tongue4:

jak sie nic nie zdupczy to nie ma tu o czym pisac :rolleyes:

fura juz tak zmodowana ze nie ma co dolozyc :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ale czekaj czekaj bo siemian mowi ze to jego 2.0 sie psuje :decayed: no chyba ze jak mu eksploduje silnik to moze zakwalifikuje to jako awarie :wink4:

hahahah turdzi no dokladnie ale cos czuje nawet wtedy zrobi swapa i uzna go za czesc eksploatacyjna :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jak robić to od razu silnika oraz skrzyni :gwizdanie:

http://www.audizine.com/forum/showthread.php/268438-***-034-Motorsport-B7-Density-Line-Package-***

[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 12:16_________________________________________________Tylko czy to podejdzie do Twojego diesla.. :gwizdanie: zapomniałem, że nie wszyscy mają 2.0T

Opublikowano
  • Autor

no właśnie czy to do diesla podejdzie...

Opublikowano

... kropki

Opublikowano

siemian kup ty se lepiej rower, tam tylko pedały co najwyżej można urwać no i czasem łańcuch spada

Opublikowano
  • Autor

żebym ja Ci nie powiedział co Ty powinienes SE kupić... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Siemian wytrzeźwiałeś... :gwizdanie:

Opublikowano

Siemian wytrzeźwiałeś... :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

znowu poduszka?? moze cos zle bylo spasowane po ostatniej wymianie poduchy a kupiles nowa czy uzywke? bo to troche dziwne zeby ci znowu poleciala, a jakie masz objawy?

Opublikowano

znowu poduszka?? moze cos zle bylo spasowane po ostatniej wymianie poduchy a kupiles nowa czy uzywke? bo to troche dziwne zeby ci znowu poleciala, a jakie masz objawy?

przejedz sie z Nim najpierw a potem pogadamy czy cos moglo byc zle spasowane...jesli mozemy mowic o jakims zlym spasowaniu to jedynie w kwestii KIEROWCA - SAMOCHOD, Siemian powinien byl zostac spasowany z UAZem...

Opublikowano
  • Autor

objawy mam takie że poduszka się urwała...

Poprzednia była nowa i po pół roku się urwała, a w ASO odmówili wymiany uzasadniając że wynika to ze zbyt "agresywnego, sportowego stylu jazdy..." :wallbash: :wallbash: :wallbash: debile...

Urywają się od zmiany biegów i redukcji.

W poprzednim aucie też co pare miesięcy urywalem więc jestem przyzyczajony...

Szukam jakiegoś mocniejszego odpowiednika...

Opublikowano

hehe i wszystko jasne, rzeczywiscie w ulazie nie bylo by takiego problemu :) tylko nie ma takiego polotu :kox:

ale powiem szczerze ze pierwsze slysze iz aso nie chce sie podjac wymiany takiej pierdoly pewnie Cie juz dobrze znaja :polew:

Opublikowano
  • Autor

przy okazji wyjaśniła się sprawa nie działających lampek w podsufitce... 38 bezpiecznik spalony :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.