Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

się wie :naughty::decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Te dekle co masz zepsuly ta felge. Dobrze, ze beda odpowiednie...

Opublikowano

Dekle podobają mi się te co masz i te ori co jadą, :good:

A fele tez ładne, wyglądają na pancerne, więc jak znalazł dla Ciebie jak piszecie. :kox:

Opublikowano

daj fote 18stki (tej dziewczyny) :kox:

Opublikowano
  • Autor

no i troszke się dziś pozmieniało.... :kox: :kox: :kox:

Najpierw przyszła kiera z a4 b8. Jest to nowsza grubsza wersja:

kg.jpg

Tutaj stan skóry (po prostu miodzio :kox: :kox: :kox: :kox:)

kn1.jpg

Jako że kiera jest pół-pikowana (poprzednią miałem gładką) zmienić musiałem od razu również gałe:

g.jpg

Akurat odwiedził mnie dziś DżoDżo i jemu się chyba podobało: :decayed::naughty:

dd.jpg

Potem trzeba byłą się zająć felgami. Teraz wyglądają tak:

dn1.jpg

dn2.jpg

Trzeba je jeszcze umyć bo troche czyste dekielki nie pasują :decayed: :decayed:

Tutaj porównanie ze starymi dekielkami (które mam na sprzedaż :wink4:)

dp.jpg

Pozdro :wink4::decayed:

Opublikowano

No, dekle o klase wyzej.

Fajne auto sie zrobilo na tych kolach, jak dla mnie sa piekne :cool1: - na szczescie wracam do nich :decayed:

Opublikowano

jest ok

Opublikowano

jak umyjesz dokładnie felgi to potraktuj je RimWax od SmartWax by Chemical Guys, będą dużo łatwiejsze w utrzymaniu i pył z kolcków się nie będzie tak mocno osadzał

możesz kupić na www.all4auto.pl

Specjalistyczny środek usuwający ryski, zabezpieczający i przedłużający połysk felg.

Tworzy śliską powierzchnię na feldze dzięki czemu zmniejsza do 75% osadzanie się pyłu z klocków, wody i błota.

aeacaf0d49910957.jpg

mam ten środek i jestem bardzo z niego zadowolony

Opublikowano

A czy poducha jest taka sam jak w kierownicy z B7 ale bez MF? (oczywiście też trójramienna).

OK, już zobaczyłem w ogłoszeniach, że miałeś taką samą kierę jak ja. Czyli poducha pasuje :)

Faktycznie dekielki powiększają wizualnie felgi. Super :)

Opublikowano
  • Autor

tak taka sama jest poducha.

A3 ma tylko inną poduche.

Jakby co to mam kiere 3-ramienną nie MF s-line do sprzedania (jest w dziale sprzedać) w stanie jak nowa.[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 13:47_________________________________________________

jak umyjesz dokładnie felgi to potraktuj je RimWax od SmartWax by Chemical Guys, będą dużo łatwiejsze w utrzymaniu i pył z kolcków się nie będzie tak mocno osadzał

możesz kupić na www.all4auto.pl

Specjalistyczny środek usuwający ryski, zabezpieczający i przedłużający połysk felg.

Tworzy śliską powierzchnię na feldze dzięki czemu zmniejsza do 75% osadzanie się pyłu z klocków, wody i błota.

aeacaf0d49910957.jpg

mam ten środek i jestem bardzo z niego zadowolony

dzięki za info :)

Opublikowano

No siemian :good:

kierownica :good:

z tymi deklami od razu inna felga :good:

Opublikowano

eeee konkret :good: :good: :good:

Opublikowano

Siemian, pryśnij sobie znaczek OOOO w dekielku na taki jak ta obwódka która znajduje się wokół niego :)

Opublikowano

auto wygląda rewelacyjnie na tych felgach :good:

z nowymi deklami sprawia wrażenie większej, tak mi się wydaje.

Opublikowano

teraz siemian bedzie rwał pipki jak tralala, :cool1:

Opublikowano

felgi wyglądają znacznie lepiej :good:

kiera chyba taka sama jak w B7 :mysli:

Opublikowano

no i troszke się dziś pozmieniało.... :kox: :kox: :kox:

Najpierw przyszła kiera z a4 b8. Jest to nowsza grubsza wersja:

kg.jpg

Tutaj stan skóry (po prostu miodzio :kox: :kox: :kox: :kox:)

kn1.jpg

Jako że kiera jest pół-pikowana (poprzednią miałem gładką) zmienić musiałem od razu również gałe:

g.jpg

Akurat odwiedził mnie dziś DżoDżo i jemu się chyba podobało: :decayed::naughty:

dd.jpg

Potem trzeba byłą się zająć felgami. Teraz wyglądają tak:

dn1.jpg

dn2.jpg

Trzeba je jeszcze umyć bo troche czyste dekielki nie pasują :decayed: :decayed:

Tutaj porównanie ze starymi dekielkami (które mam na sprzedaż :wink4:)

dp.jpg

Pozdro :wink4::decayed:

Naaaaaajjssss :decayed:

Opublikowano
  • Autor

felgi wyglądają znacznie lepiej :good:

kiera chyba taka sama jak w B7 :mysli:

nie nie.... :wink4: :wink4: :wink4::decayed:

Kiera w b8 jest grubsza niż ta w b7. Niby róznica mała ale trzyma się ją całkiem inaczej :decayed: :decayed:

Czasem grubość ma znacznie :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.