Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemian teraz będzie dłużej szukał swojej fury na parkingu :decayed:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 246,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk: :jerk:
Opublikowano

ładnie wygląda, ile metrów kwadratowych idzie na takie auto? :mysli:

Opublikowano

G1.jpg

No, no... :kox: :kox:
Opublikowano
  • Autor

nie potrafie pojac co w tym fajnego/ladnego :mysli:

auto wyglada jakby bylo tylko w podkladzie ...

Ostatnio widzialem bmw x6 w takim wlasnie macie-rece mi opadly.

Rozumiem okleic stare auto ze zniszczonym lakierem- lepiej czarny podklad strecz niz stary matowy lakier ,ale po co kilkuletnie z lakierem w bdb stanie i to jeszcze audi :thumbdown:

heh widzisz tak to już jest że nie każdemu podoba się to samo. i dobrze bo świat byłby nudny.

Ja też nie widze w sensu w posiadaniu murzynów w opisie ale tego nie neguje...

Chociaż wolałbym paru starych ludzi niż paru młodych czarnuchów... :)

Opublikowano

Siemian rasizm przez Ciebie przemówił .......

Na żywo piknie się to Twoje wozidełko teraz prezentuje :naughty::good:

Opublikowano

nie potrafie pojac co w tym fajnego/ladnego :mysli:

auto wyglada jakby bylo tylko w podkladzie ...

Ostatnio widzialem bmw x6 w takim wlasnie macie-rece mi opadly.

Rozumiem okleic stare auto ze zniszczonym lakierem- lepiej czarny podklad strecz niz stary matowy lakier ,ale po co kilkuletnie z lakierem w bdb stanie i to jeszcze audi :thumbdown:

heh widzisz tak to już jest że nie każdemu podoba się to samo. i dobrze bo świat byłby nudny.

Ja też nie widze w sensu w posiadaniu murzynów w opisie ale tego nie neguje...

Chociaż wolałbym paru starych ludzi niż paru młodych czarnuchów... :)

:shocked: rasista !!!!!

skoro auta w matowej foli sa takie ladne to nie wiem po co w ogole fabryka lakieruje auta na rozne kolory :tongue4: czorny podklad bylby najtanszy

Opublikowano
  • Autor

w porsche możesz zamówić auto oklejone w czarny mat. Focus RS tez jest oklejany...

Opublikowano

G1.jpg

Pieerdolisz że tak wygląda teraz :decayed:

Opublikowano

co ty gadasz :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

pozytywnie i to bardzo :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Wg mnie o wiele lepiej :kox:

Opublikowano

Świetnie… widać, że profi robota. Trzeba to na żywo pooglądać :wink4:

Samochód zmienił teraz całkowicie swój „image” Moim zdaniem na zdecydowany plus :good:

Opublikowano

No zle nie jest :naughty:

Dobra ile cie to wyszło i kto to robił no bo chyba nie sam :tongue4:

Opublikowano

wygląda fajnie, z tym, że chrom ten mi nie bardzo teraz podchodzi :decayed:

Opublikowano

O k**wa Siemian to żeś teraz do pieca dołożył. Efekt bajka :hi:

Opublikowano

mnie sie bardzo podoba teraz, jakie koszta takiej zabawy..... moze być pw i gdzie w Bielsku?

czarny mat jest :kox::good: odważny krok , pewnie czujesz sie jakbyś kupił nowy samochód hehe[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 23:29_________________________________________________p.s. a powiedz jak to wygląda na łączeniach foli..... bardzo widać ze to oklejane jest :mysli:

Opublikowano

no co z tego jak nie ma czym jechac :-)

p.s kozak jak ch..

prawie jak moj dzo-dzo woz tylko nie te kolory hehe :good:

Opublikowano

no dobra.... na chwile obecną wygląda tak: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

mat.jpg

oooooooooo ku.r.wa :decayed:

no to zes Siemian konkretnie wyrezal jest miazga :kox:

Opublikowano

mnie sie bardzo podoba teraz, jakie koszta takiej zabawy..... moze być pw i gdzie w Bielsku?

czarny mat jest :kox::good: odważny krok , pewnie czujesz sie jakbyś kupił nowy samochód hehe[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 23:29_________________________________________________p.s. a powiedz jak to wygląda na łączeniach foli..... bardzo widać ze to oklejane jest :mysli:

Na łączeniach folii? Nie wydaje mi się, aby ta folia była łączona. To nie jest tapeta. Okleja się w jednym kawałku cały element nadwozia…

Ja oklejałem dach u kuzyna i powiem, że nie jest to prosta robota. I ludzi dużo potrzeba do tego, 3 osoby przy dachu nie dawały rady… w każdym razie trzech amatorów :naughty:

Opublikowano

auto wygląda na szybsze niż jest :wink4:

dla mnie również rewelacja :good:

no i wreszcie lusteka widać :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.