Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nie podobają mi się ledy w DRLach. :wink4:

  • Odpowiedzi 5,1 tys.
  • Wyświetleń 247,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:good:

Nie ma ,że się nie da :wink4:

Foty fajne ,nr 3 :kox:

dokładnie Arturoo ma racje 3 fota jest koksiarska ślij :kox: :kox:

Opublikowano

jeszcze tylko wrzuć jakieś 2.7 biturbo i będzie elegancki samochodzik :good:

Opublikowano

i quattro :)

Opublikowano

i quattro :)

tu by mógł kolega pomyśleć ,w miarę mu się to przemieszcza ,hamować (jako tako :decayed: :gwizdanie:) hamuje ,ale normalny napęd by był wskazany :naughty::wink4: :>

Opublikowano

i quattro :)

o tym nawet nie wspominałem :wink4:

Opublikowano

felga super! chetnie przygarne taki komplet :)

Opublikowano
  • Autor

Jak ktoś jest z Wawki i chce oblookać autko na żywo to do jutra będzie stało pod Hotelem Polonia gdzie jestem na weselichu :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Zerwijcie mu folie z maski :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Zerwijcie mu folie z maski :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:evil: :evil: :slina: :slina: :kox: :kox:

Jak ktoś jest z Wawki i chce oblookać autko na żywo to do jutra będzie stało pod Hotelem Polonia gdzie jestem na weselichu :decayed: :decayed: :decayed:

nie podpadłeś tam nikomu ostatnio bo widzisz co piszą :naughty::kox:

Opublikowano

cyknąłem dzis pare fotek:

foto1.jpg

foto2.jpg

foto3.jpg

foto4.jpg

foto5.jpg

foto6.jpg

foto7.jpg

foto8.jpg

foto9.jpg

foto10.jpg

za dużo chromu :tongue4:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 17:22_________________________________________________

Jak ktoś jest z Wawki i chce oblookać autko na żywo to do jutra będzie stało pod Hotelem Polonia gdzie jestem na weselichu :decayed: :decayed: :decayed:

jesteś pewny, że to odpowiednie info :naughty:

Opublikowano

Jak ktoś jest z Wawki i chce oblookać autko na żywo to do jutra będzie stało pod Hotelem Polonia gdzie jestem na weselichu :decayed: :decayed: :decayed:

Ehhhh

Trzeba było gadać wcześniej. Odebrał bym paczkę osobiście a nie czekał z utęsknieniem na kuriera ;)

Opublikowano

Jak ktoś jest z Wawki i chce oblookać autko na żywo to do jutra będzie stało pod Hotelem Polonia gdzie jestem na weselichu :decayed: :decayed: :decayed:

A ja będę w poniedziałek w Katowicach w kiosku ruchu po papierosy :decayed: możesz podjechać i zobaczyć C6 :decayed:

Dobry jestes :good:

Opublikowano

Siemian zostaw chromy... bo inaczej będzie wyglądało, jak wielka czarna kupa :polew:

Opublikowano

Sieman w końcu nasz fajne fotki :good:

Opublikowano

Siemian zostaw chromy... bo inaczej będzie wyglądało, jak wielka czarna kupa :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

No widzę, że włożyłeś troszku serca i pieniędzy w autko pogratulować tylko :notworthy:

Opublikowano

:rolleyes:

pogratulować to należy temu samochodzikowi ,że się jeszcze trzyma po tym jak go siemian traktuje :wink4:

Opublikowano

Eeee tam, dobrze je eksploatuje i tyle :cool1:

Opublikowano

cyknąłem jeszcze pare :decayed::naughty:

foto11.jpg

foto12.jpg

foto13.jpg

foto14.jpg

foto15.jpg

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.